Pytanie na śniadanie - Tomasz Wolny pożegnał koleżankę z pracy Żródło: Instagram.com/tomaszwolny_tej

Tomasz Wolny dodał poruszający wpis. Żegna koleżankę z „Pytania na śniadanie”

29 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Pogrążona w żałobie obsada „Pytania na śniadanie” przeżywa śmierć koleżanki z pracy. Katarzynę Papiernik, która przegrała walkę z koronawirusem, pożegnał między innymi Tomasz Wolny. Prowadzący śniadaniówki opublikował w sieci poruszający wpis. „Będzie nam Ciebie brakować” – czytamy.

  • W ubiegłym tygodniu media obiegły informacje o śmierci Katarzyny Papiernik
  • Kobieta pracowała jako garderobiana w studiu „Pytania na śniadanie”
  • Tomasz Wolny pożegnał koleżankę we wzruszającym poście na Instagramie

Tomasz Wolny jest dziennikarzem z wieloletnim doświadczeniem, który od lat spełnia się jako prowadzący „Pytania na śniadanie”. Ostatnie dni nie są łatwe ani dla niego, ani dla pozostałych członków ekipy programu. W minionym tygodniu do mediów dotarły bowiem informacje o śmierci Katarzyny Papiernik.

Tomasz Wolny żegna koleżankę z „Pytania na śniadanie”

„Pytanie na śniadanie” gości na antenie Telewizji Polskiej od września 2002 roku. Przez ten czas widzowie poznali wiele duetów prowadzących i ekspertów odwiedzających studio. Warto pamiętać, że oprócz nich do budynku, z którego nadawany jest program, codziennie wchodzą osoby, których nie widać na ekranie.

Jedną z takich osób była Katarzyna Papiernik, której oczkiem w głowie była garderoba „Pytania na śniadanie”. Niestety, w ostatnim czasie kobieta zaraziła się koronawirusem. Pomimo heroicznej walki o zdrowie, nie udało jej się zwyciężyć z patogenem.

- Wciąż nie wierzę – napisał Tomasz Wolny na Instagramie.

Lider zespołu Pectus wraz z żoną zrezygnowali z prowadzenia restauracji: Lider zespołu Pectus wraz z żoną zrezygnowali z prowadzenia restauracji: "Tak miało być"Czytaj dalej

Gospodarz popularniej śniadaniówki nie ukrywa, że śmierć koleżanki z pracy przyniosła mu dużo bólu. Dziennikarz opublikował w środę wpis, który opatrzył fragmentami nagrań „Pytania na śniadanie”. W opisie podkreślił, że bardzo brakuje mu Katarzyny Papiernik, która w jego opinii zawsze zarażała współpracowników optymizmem.

- Wciąż nie wierzę… Nie wierzę, bo po prostu nie sposób uwierzyć w to, że wchodzisz do naszej garderoby, w której witała Cię Kasia…(...) ale tu witała cię Kasia tym radosnym: „Dzień dobry kochany” (…) była dla nas uosobieniem ciepła, serdeczności, wiecznej pogody. – dodał.

W dalszej części treści prezenter zapewnił, że wszyscy przyjaciele i bliscy teraz modlą się o Katarzynę Papiernik. Na jego słowa w jednej chwili zareagowały setki poruszonych internautów.

- Pięknie napisane, że zły same lecą z oczu – napisała jedna z internautek.

- Jeszcze ostatnio rozmawiałyśmy, prasowała mi Kasia bluzkę – wspomniała kolejna.

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł