Swiatgwiazd.pl
Karol Okrasa o swoim dzieciństwie. "Było turbo ciężko"

TRICOLORS/East News

Karol Okrasa o swoim dzieciństwie. "Było turbo ciężko"

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jeden z najpopularniejszych polskich kucharzy, Karol Okrasa, może poszczycić się niezwykłym talentem do gotowania i wieloma sukcesami skali narodowej. Niewiele osób wie, że w dzieciństwie przechodził ciężkie, które okazały się dla niego prze

  • Karol Okrasa mieszkał w PGR-ach

  • Kucharz doskonale wspomina swoje dzieciństwo

  • W przeszłości myślał o karierze mechanika samochodowego

Karol Okrasa oczarował swoimi wyrobami kulinarnymi niejednego milionera, czy gwiazdę światowego formatu. Kucharz wychowywał się w PGR-ach, co ukształtowało go jako człowieka. Jego dzieciństwo było bardzo dobre, jednak bywały ciężkie chwile.

Karol Okrasa o swoim dzieciństwie

Widzowie po raz pierwszy mieli okazję ujrzeć Karola Okrasę w telewizji w 2003 roku. To właśnie wtedy otrzymał możliwość prowadzenia show pt. "Kuchnia z Okrasą", co otworzyło mu drogę do dalszej kariery zawodowej.

Dzięki produkcji zaczął rozwijać swoją markę oraz kształtować własny wizerunek, co pozwoliło mu stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych kucharzy w kraju. Niewiele osób wiedziało, jak wyglądało dzieciństwo Karola Okrasy.

Szef gastronomii został zaproszony do programu pt. "Jestem z PGR" prowadzonego przez Joannę Warechę. Produkcja prowadzona jest na platformie braci Sekielskich. Okrasa opowiedział wówczas, że czasy PGR były najlepszą i najpiękniejszą szkołą życia.

Kucharz zamieszkiwał dwa PGR-y. W pierwszym z nich, który mieścił się w Połoskach nieopodal Białej Podlaskiej mieszkał do 6. roku życia, następnie razem z rodzicami przeprowadził się do Pawłowic. Tamte czasy wspomina naprawdę dobrze.

- Pamiętam aromaty, smaki. Pamiętam smak mleka w proszku dla cieląt, które wykradaliśmy. Smak chleba skropionego wodą i posypanego cukrem. Paluszki maczane w maśle i obtaczane jeszcze w kryształowym cukrze. Ziemniaki parowane w parowniku - mówił Karol Okrasa.

Karol Okrasa o swoich rodzicach

Karol Okrasa nie owijał w bawełnę i z pełnym przekonaniem mówił, że swoje dzieciństwo wspomina bardzo dobrze, co w dużej mierze zawdzięcza swoim rodzicom, którzy dbali, żeby zarówno on, jak i jego rodzeństwo czuło, że niczego im nie brakuje. Cięższe chwile przyszły, gdy zaczął chodzić do pracy.

- Gdy zacząłem chodzić do pracy, to zorientowałem się, jak było ciężko. Turbo ciężko. To bardzo pozytywnie ukształtowało mnie do świata. Niezależnie co by się działo, to staram się podchodzić do tego z pozytywnym nastawieniem - mówił kucharz w programie "Jestem z PGR".

Dziś Karol Okrasa z radością spełnia się jako kucharz, a także prezenter telewizyjny, niejednokrotnie goszcząc w wielu programach lifestylowych oraz o tematyce kucharskiej. Życzymy kolejnych sukcesów!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Joanna Górska świętuje trzecią rocznicę powrotu do zdrowia. Poruszające słowa

  • Rafał Mohr poinformował o śmierci swojej mamy. Słowa aktora poruszają do łez

  • Augustin Egurrola skomentował swoje przejście do TVP. "To była trudna decyzja"

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Kasia Dąbrowska z "Na dobre i na złe" pokazała niepokojące zdjęcie

Czytaj więcej >
nie żyje

Życie gwiazd

Nie żyje Zofia Bielewicz, aktorka znana ze "Świata według Kiepskich"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Fan zapytał Kossakowskiego o rozstanie z Martyną. Wywiązała się dyskusja

Czytaj więcej >
Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >