Swiatgwiazd.pl
świtała

Youtube / Jakub Spoko

Małgorzata Świtała jest w ciąży. Opowiedziała o cukrzycy

2 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Nadchodzą duże zmiany w telewizji Polsat. Jedna z najpopularniejszych dziennikarek stacji, Małgorzata Świtała ogłosiła niedawno, że wkrótce nie będziemy mogli jej już oglądać na antenie. Ma ją zastąpić inny dziennikarz.

  • Małgorzata Świtała jest od lat związana z telewizją Polsat

  • Teraz ogłosiła, że udaje się na urlop macierzyński

  • Opowiedziała o problemach zdrowotnych, jakich doświadczała w trakcie ciąży

Niedawno na jaw wyszło, że z początkiem lipca czekają nas duże zmiany w telewizji Polsat. Małgorzata Świtała ogłosiła, że w końcu zamierza się udać na urlop macierzyński - już za miesiąc ma po raz drugi zostać mamą. Okazuje się, że druga ciąża nie była bezproblemowa.

Zmiany w studio telewizji Polsat

O telewizji Polsat jest ostatnio głośno nie tylko za sprawą zeszłotygodniowego Polsat SuperHit Festiwal (więcej tutaj). Okazuje się, że wkrótce czekają nas spore zmiany w kadrze zasiadającej w studio. Jedna z najpopularniejszych dziennikarek stacji zdecydowała się zrezygnować z prowadzenia programu ,,W rytmie dnia".

Małgorzata Świtała to dziennikarka Polsatu, od lat związana z tą stacją. Zanim zdecydowała się na pracę w tej stacji, była dziennikarką TVP Info, jednak jak wielu pracowników Telewizji Publicznej w ostatnich latach, zdecydowała się przejść do konkurencyjnej stacji. W Polsacie prowadzi swój własny program informacyjny ,,W rytmie dnia".

Teraz okazuje się, że przez dłuższy czas znowu nie zobaczymy Świtały na antenie. Wszystko za sprawą zaawansowanej ciąży - dziennikarka jest już w ósmym miesiącu i dopiero teraz zdecydowała się przejść na urlop. Jest to jej druga ciąża, pierwsze dziecko, Julia ma już 21 lat.

Nie oznacza to bynajmniej, że jej program również zniknie z anteny. Ciężarną dziennikarkę ma zastąpić Igor Sokołowski, który również jest od niedawna pracownikiem Polsatu. On z kolei był wcześniej związany ze stacją TVN 24.

A Markowska EN

Anna Markowska pokazała blizny po chorobie. Udział w "Top Model" bardzo jej pomógł

CZYTAJ DALEJ

Dziennikarka Polsatu szczerze o cukrzycy ciążowej

Małgorzata Świtała podzieliła się, że jej ciąża nie przebiegła bez komplikacji. Choć dbała o siebie, odżywiała się odpowiednio i starała się nie przeciążać, na początku zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jak opowiada, doświadczona po pierwszej ciąży, kompletnie się ich nie spodziewała.

- Cukrzyca ciążowa i dieta z nią związana - więcej posiłków dziennie niż kiedykolwiek w życiu, bo 6 do 8 dziennie - sprawiły, że schudłam prawie 5 kg... - wyznaje dziennikarka.

Na szczęście dziś gwiazda Polsatu jest już w dobrym stanie i dobrych rękach bliskich, którzy się nią zaopiekują - na czele z ukochanym mężem. Zapowiedziała też, że po zasłużonym odpoczynku i spędzeniu czasu z rodziną wróci na antenę.

Życzymy powodzenia i dużo zdrowia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >