Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

TRICOLORS/East News

Syn Edyty Górniak chce zrezygnować z nazwiska ojca. Allan nie zamierza mieć z nim nic wspólnego

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Edyta Górniak stara się wspierać syna we wszystkich podejmowanych przez niego decyzjach, a także doradzać mu w życiowych dylematach. Jak donosi "Na Żywo", tym razem jednak wybór należał wyłącznie do Allana. Chłopak jest już ponoć pewien, że chce wyrzec się z nazwiska ojca.

  • Edyta Górniak tęskni za synem

  • Allan Krupa chce wyrzec się nazwiska ojca

  • Artystka ponoć podjęła już pierwsze działania

O Edycie Górniak mówi się zdecydowanie mniej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Odkąd zaszyła się w swoim domu w górach, gdzie cieszy się błogą ciszą i spokojem, rzadko udziela wywiadów i bryluje na ściankach. Górniak coraz rzadziej odwiedza miejskie rejony, ale za to najbliżsi chętnie odwiedzają ją... może nie wszyscy.

Edyta Górniak tęskni za synem

W górskim domu Edyty pojawił się już m.in. Rafał Brzozowski i to na krótko przed konkursem Eurowizji. Co jakiś czas stara się ją również odwiedzać jedyny syn Allan, ale niestety, ze względu na zdrowie nie może sobie pozwolić na regularność.

A Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska znów poruszyła temat piękna. Wywołała lawinę komentarzy

CZYTAJ DALEJ

W niedawnej rozmowie z Faktem celebrytka zdradziła, że coraz bardziej tęskni za synem. Allan, choć zapewne bardzo by chciał, nie jest stałym bywalcem w górskim domu mamy - ból głowy spowodowany zmianą ciśnienia jest dla niego nie do zniesienia.

- Allana ciągle boli głowa, jak do mnie przyjeżdża. Dla niego to jest za wysoko. I tam gdzie mieszkam w górach jest faktycznie inne ciśnienie, a on jest wysokociśnieniowcem - mówiła dla Faktu - Nie każdy dobrze się czuje w górach i Allan jest jedną z tych osób - podkreśliła. (Więcej tutaj)

Edyta nie musi się jednak martwić o 17-latka, bo ten doskonale radzi sobie z samodzielnym życiem, a także ze szkołą. Jakiś czas temu podjął bardzo ważną decyzję - przystąpi do egzaminu maturalnego, chociaż mama mu to odradzała.

Z najnowszych doniesień "Na Żywo" wynika, że w ostatnim czasie Allan podjął więcej przełomowych decyzji. Kolejna dotyczy nazwiska, którego ponoć... zamierza się zrzec.

Allan chce zrzec się nazwiska po ojcu

Przypomnijmy, że były mąż celebrytki, Dariusz Krupa, ojciec Allana, w przeszłości trafił do więzienia. Wtedy to Edyta wzięła na siebie cały ciężar samotnego macierzyństwa, co choć nie było dla niej łatwe sprawiło, że ona i Allan bardzo się do siebie zbliżyli.

Tego samego nie można powiedzieć o relacji nastolatka z ojcem, z którym od lat niemal nie utrzymuje kontaktu. Jak przekazuje "Na Żywo", chłopak jest świadom, że jego tata rozpoczął nowe życie z inną kobietą. Chłopak nie chce mieć z ojcem nic wspólnego, a co więcej, ponoć zamierza wyrzec się nazwiska po nim.

- Allan długo rozważał, czy to dobry pomysł, chciał wszystko dokładnie przemyśleć. W końcu podjął ostateczną decyzję. Postanowił zrezygnować z nazwiska po ojcu Dariuszu Krupie i przyjąć nazwisko mamy - donosi "Na Żywo".

Ponoć Górniak zaakceptowała wybór syna, a nawet podjęła już pierwsze kroki w tym kierunku.

- Poproszona o pomoc, rozmawiała już wstępnie z prawnikiem - dodaje tabloid.

Jak dotąd jednak Edyta nie potwierdziła doniesień tabloidu, choć nie jest tajemnicą, że zarówno ona, jak i jej pierworodny, nie pałają szczególną sympatią do Dariusza Krupy.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >