Swiatgwiazd.pl
A Piaseczny IG

instagram.com/andrzejpiaseczny_official

Andrzej Piaseczny odpowiedział na pytanie o chłopaka. Przy okazji nawiązał do prezesa PiS

30 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny jest ostatnio na językach wszystkich. O wokaliście zrobiło się głośno nie tylko za sprawą jego nowej płyty, ale również coming outu, którego dokonał w jednej z piosenek. Wokół Piaska zaczęło roić się od dziennikarzy, a ci zadają mu niewygodne pytania. Czy tym razem Andrzej przyznał się, że jest w związku?

  • Andrzej Piaseczny wraca na scenę po przerwie

  • W jednej z nowych piosenek dokonał coming outu

  • Piasek jasno powiedział, co sądzi o dzieleniu się swoją prywatnością w wywiadach

Andrzej Piaseczny to ulubieniec publiczności, a ostatnio znów zaczęło się robić o nim głośno. Bez wątpienia wpłynęła na to premiera jego nowego krążka, który wydaje się być bardziej osobisty niż poprzednie.

Głośny powrót Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny ma za sobą ciężki czas. W czasie pandemii zaraził się koronawirusem i bardzo ciężko przeszedł chorobę. Wrzucił wtedy na Instagram filmik, na którym, z podłączonym respiratorem, ostrzega zmęczonym głosem swoich obserwatorów, by uważali na siebie i nie bagatelizowali groźnego wirusa.

Teraz, kiedy artysta odzyskał siły i naładował baterię, z hukiem wrócił do show-biznesu. Ten rok wydaje się być dla Andrzeja wyjątkowy, bo kończy 50 lat. Z tej okazji wydał swój nowy album "50/50", na którym znajduje się masa wyjątkowych piosenek, w których wokalista szczerze opowiada o swoich uczuciach.

Fanów najbardziej zainteresował utwór "Miłość", w którym Andrzej śpiewa o uczuciu "do niego". W świecie show-biznesu zawrzało, bo nikt już nie miał wątpliwości, że Andrzej dokonał coming outu. Do tego chwilę po wydaniu albumu wyszedł teledysk do wspomnianego singla, który jest ukłonem w stronę społeczności LGBT+.

Po takim zestawie wrażeń pytania o życie prywatne i uczuciowe Piaska nasiliły się i gwiazdor musi sobie radzić z nagonką dziennikarzy.

B Tadla IG

Beata Tadla 13 lat temu przeszła udar. Dziś wróciła pamięcią do jednego z trudniejszych dni w życiu

CZYTAJ DALEJ

Czy Piasek ma chłopaka?

Andrzej Piaseczny w miniony weekend występował w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal ze swoim hitem "Chodź, przytul, przebacz". Za kulisami został przyłapany przez dziennikarza serwisu Plotek, a ten zadał mu kilka niewygodnych pytań.

Kluczowe wydało się pytanie o partnera Andrzeja. Choć niektórzy mogliby pomyśleć, że ingerowanie w sprawy prywatne wyprowadzi Piaska z równowagi, ten zareagował bardzo spokojnie, a nawet nawiązał do prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Odpowiedział:

- Tym, co zrobiłem oraz premierą teledysku do piosenki "Miłość" chcę powiedzieć, że wszyscy, którzy kochają na różne sposoby, niech się nie lękają, to wszystko jest dobre i normalne wbrew temu, co chcieliby powiedzieć ci, którzy zaprzeczają "oczywistej oczywistości" - cytując prezesa.

Piasek dodał, że nie ma ochoty rozmawiać o swoim życiu prywatnym. Mówi, że nie ma nic do ukrycia, ale chciałby ustanawiać tę granicę na własny sposób. Zachęca do wysłuchania utworu i obejrzeniu teledysku, bo liczy, że znajdą się osoby, którym ona pomoże. Na koniec rozmowy z Plotkiem Piasek dodaje spokojnie, ale stanowczo:

- W momencie, w którym chcielibyście zajrzeć w okna mojej sypialni, dron się wyłącza. To nie jestem ja. (...) Każdy z nas określa to, co chce pokazywać, a czego już nie.

Widocznie Piasek niezwykle ceni sobie swoją prywatność. Jest świadom, że wiele gwiazd nie dba o to tak bardzo jak on. Gwiazdor musi być wyczulony na tego typu zagrywki od kiedy zrobiło się o nim głośno. Jak Piasek radzi sobie z hejtem? W podobny sposób, jak z niewygodnymi pytaniami. Wypowiedział się na ten temat w rozmowie z dziennikarzem Plotka:

- Docierają do mnie różne głosy. Ja już dawno nauczyłem się tego, że będąc osobą publiczną, jestem poddawany różnym opiniom. Często te nieprzychylne są wyrażane w wulgarny sposób. Usuwam je, jeśli mogę. Nie warto dyskutować z takimi ludźmi. Póki ktoś chce ze mną dyskutować w kulturalny sposób, w porządku, nie mam z tym problemu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl
Mateusz Wolny

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Fan zapytał Kossakowskiego o rozstanie z Martyną. Wywiązała się dyskusja

Czytaj więcej >
Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >