Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Managerka Agnieszki Chylińskiej w końcu zabrała głos ws. bliskiej relacji z artystką! Wyszło, co łączy je naprawdę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.09.2023 12:13

Managerka Agnieszki Chylińskiej w końcu zabrała głos ws. bliskiej relacji z artystką! Wyszło, co łączy je naprawdę

Agnieszka Chylińska
Managerka Agnieszki Chylińskiej o relacji z piosenkarką, fot. KAPiF/facebook.com/AgnieszkaChylinska

Agnieszka Chylińska od lat w sprawie zawodowej kariery ufa tej samej managerce. Bliskie relacje pań coraz bardziej zaskakują internautów. Joanna Ziędalska-Komosińska zabrała głos w sprawie i wyjaśniła, co tak naprawdę znaczy dla niej piosenkarka.

Agnieszka Chylińska skrywa życie prywatne

Choć o jej muzycznych dokonaniach mówi się głośno od blisko 30 lat, kwestie prywatności są skrupulatnie zachowywane jedynie dla artystki. Nawet w mediach społecznościowych rzadko kiedy zwraca się do internautów w innych tematach niż kariery.

Agnieszka Chylińska w sprawach zawodowych od lat współpracuje z jedną managerką. Joanna Ziędalska-Komosińska z czasem zaczęła być kimś więcej dla piosenkarki.

Marcin Prokop zaliczył spektakularną wpadkę w "Dzień dobry TVN". Nie pierwszy raz! Będą pokazywać to przez lata

Relacja Agnieszki Chylińskiej z managerką wzbudziła zainteresowanie

Gwiazda dzieli sporo historii z managerką. Panie współpracują od prawie dwóch dekad i to właśnie dzięki pomocy specjalistce Agnieszka Chylińska rozwijała karierę jako solowa artystka.

Z biegiem czasu zaczęła łączyć je coraz bliższa więź, a piosenkarka ciepło wspominała współpracę w mediach społecznościowych.

Od 16 lat RAZEM. Mój Anioł Stróż. Moja Agentka. Przy Niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy Niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem. […] Joasia zawsze trzymała mnie za rękę nie tylko wtedy gdy odbierałam nagrody i dzierżyłam w rękach platynowe płyty. Trzymała mnie gdy było naprawdę ciemno, gdy upadałam, gdy błądziłam, gdy cierpiałam lub “nie przynosiłam dochodów”. 

Bliska relacja kobiet zaczęła zastanawiać internautów. Teraz w sprawie wypowiedziała się sama managerka gwiazdy.

Managerka Agnieszki Chylińskiej reaguje

Nie da się nie zauważyć, że obie darzą siebie ogromną przyjaźnią i wsparciem. Zainteresowanie życiem prywatnym sprawiło jednak, że Joanna Ziędalska-Komosińska postanowiła zabrać głos w sprawie charakteru ich relacji.

Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć.

W mediach społecznościowych wspomniała także o kruchości życia i otaczaniu się wartościowymi osobami. Komentarz pojawił się także w Vivie!. Managerka Agnieszki Chylińskie apelowała o zaprzestanie tworzenia podtekstów na temat jej przyjaźni z gwiazdą.

Wiara w wartościowego człowieka pozwala na bycie dobrym agentem. I nie trzeba podtekstów.

Źródło: Viva!