Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel z ukochaną na nowych zdjęciach. Miłość kwitnie
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 18.02.2023 20:55

Marcin Hakiel z ukochaną na nowych zdjęciach. Miłość kwitnie

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek układa sobie życie u boku tajemniczej ukochanej. Na Instagramie pojawiła się ich wspólna sesja zdjęciowa, do której para pozuje w czułych objęciach. Widać, że ich związek kwitnie. 

W marcu 2022 roku para tancerzy postanowiła się rozstać, prezenterka “Pytania na śniadanie” układa sobie życie u boku Macieja Kurzajewskiego, a jej mąż u boku Dominiki, której tożsamości jak na razie nie chce ujawnić.

Marcin Hakiel w zmysłowej sesji z ukochaną

Na Instagramie jednego z fotografów, który specjalizuje się w sesjach dla zakochanych oraz nowożeńców pojawiły się zdjęcia, na których tancerz i jego partnerka. Niestety na opublikowanych fotografiach ponownie nie widać twarzy kobiety. 

Warto podkreślić, że Hakiel nie zdecydował się pochwalić nową sesją z ukochaną na swoim Instagramie. Przez to uniknął kolejnego zainteresowania mediów, nie to, co jego była żona z partnerem, którzy ciągle są na świeczniku. 

Na pierwszym zdjęciu u fotografa Michała Całujek, Dominika leży w objęciach ukochanego, a na następnym mają złączone ręce na tle szachownicy.

 

Marcin Hakiel o rozstaniu z Kasią Cichopek

W ubiegłym roku Hakiel i Cichopek postanowili się rozstać po 17 latach związku. Byli uznawali za jedną z najzgodniejszych par w polski show-biznesie, dlatego ta decyzja wielu zaskoczyła. Po rozpadzie małżeństwa musiał skorzystać z terapii, aby uporać się z emocjami. 

– Jednej strony musiałem się pogodzić z utratą żony. Jak spędziło się z kimś 17 lat i to właściwie dzień w dzień byliśmy bardzo blisko razem, to dla mnie nie jest tak, że pewnego dnia, nawet jak już poznałem prawdę, nie wiem, czy całą, ale jakąś część tej prawdy, która działa się przez ostatni czas w naszym związku, to i tak jakaś część mnie była związana z moją byłą partnerką. Uczę się tego, żeby zrozumieć, że ona potrzebowała tej wolności powiedział Marcin Hakiel dla Pudelka. 

Marcin Hakiel i tajemnicza Dominika

Kilka miesięcy po rozstaniu z aktorką "M jak miłość", Hakiel zaczął publikować zdjęcia z tajemniczą blondynką, która później okazała się jego partnerką. Para publikowała wspólne zdjęcia raz na jakiś czas, ale nie afiszowali się swoim związkiem tak samo, jak jego była żona z nowym partnerem. 

Ostatnie post, który wstawił z Dominiką, pojawił się w połowie grudnia ubiegłego roku. Od tego czasu rzadziej publikuje zdjęcia i relacje z życie prywatnego. Zdaje się, że chcę odpocząć od zainteresowania mediów jego związkiem.
 

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].