Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel - kim jest?

Marcin Hakiel jest wybitnym tancerzem i choreografem. Szerszej publiczności dał się poznać partnerując Katarzynie Skrzyneckiej w pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami. Udało mu się zwyciężyć w drugiej edycji tego telewizyjnego programu tanecznego, a wraz z nim zwyciężyła jego była już żona Katarzyna Cichopek.

 • Pełne imię i nazwisko: Marcin Andrzej Hakiel
 • Data urodzenia: 6 czerwca 1983 roku
 • Miejsce urodzenia: Gdynia
 • Wzrost: 168 cm
 • Wykształcenie: wyższe (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie)
 • Rodzeństwo: młodszy brat
 • Stan cywilny: rozwiedziony. Wcześniejsze małżeństwo z Katarzyną Cichopek (2008 - 2022)
 • Dzieci: Adam (2009), Helena (2013)
 • Zawód: tancerz, choreograf, instruktor tańca, przedsiębiorca
 • Programy: „Taniec z gwiazdamiCzar par"
 • Instagram: @marcinhakiel
 • Facebook: @marcin.hakiel.1

Marcin poza życiem skupiającym się wokół tańca jest także przedsiębiorcą. Szkołę średnią ukończył w swojej rodzinnej Gdyni. Studiował finanse i bankowość w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie. Oprócz tego podjął się także studiów w Helsinkach. Tancerz niewiele zdradza na temat swojej rodziny. Wiadome jest natomiast, że posiada o sześć lat młodszego brata. 

Kariera taneczna Marcina Hakiela

Znany choreograf rozpoczął swoją przygodę z tańcem już w wieku siedmiu lat. Do jego największych osiągnięć tanecznych można z pewnością zaliczyć zajęcie piątego miejsca w Pucharze Europy, oraz dwunastego miejsca na mistrzostwach świata. 

Dwukrotny udział w Tańcu z gwiazdami”, w tym zwycięstwo u boku Kasi Cichopek, rozwinęło jego popularność wśród szerszej publiki. Jakiś czas później stworzył kurs tańca na DVD pt. "Taniec krok po kroku" oraz wydał książkę pt. "Szkoła tańca". Otworzył także szkołę tańca. Parę lat później ponownie wziął w "Tańcu z gwiazdami" – tym razem partnerował Dorocie Deląg. Marcin Hakiel miał okazję zaprezentować swoje umiejętności choreograficzne w pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają" Wiele lat później wcielił się w rolę jurora w programie "Czar par". Wystąpił także w spocie reklamowym szkieł okularowych Eyezen oraz suplementów diety Bio-C.L.A. Duo.

Marcin Hakiel - życie prywatne

Marcin Hakiel był w kilkuletnim związku ze swoją taneczną partnerką Magdaleną Soszyńską, która podobnie jak on występowała w Tańcu z gwiazdami. W tym samym programie poznał też swoją byłą już żonę Katarzynę Cichopek. Ich małżeństwo trwało 14 lat. Mają ze sobą dwójkę dzieci: Adama (2009) oraz Helenę (2013). Szczegóły ich rozstania były szeroko komentowane w telewizji, prasie oraz w mediach społecznościowych.

Pokaż więcej

Marcin Hakiel/Dominika Serowska
12.07.2024 09:21 Hakiel i jego partnerka przestali pokazywać się publicznie. Wpis Dominiki daje do myślenia

Do niedawna Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika byli bardzo aktywni w mediach społecznościowych i nie stronili od pozowania na tle ścianek. Para nagle jednak zniknęła z przestrzeni publicznej. Ukochana tancerza zamieściła zaskakujące cytaty. Szczegóły. 

Marcin Hakiel i Dominika Serowska
10.07.2024 21:24 Hakiel usuwa się w cień, a ciężarna partnerka pokazuje TO. Brzmi jak oświadczenie

Marcin Hakiel nagle zniknął z mediów społecznościowych. Ciszę przerwała jego ciężarna ukochana. Zamieściła coś, co brzmi jak komentarz do całej sytuacji. Co tam się dzieje?

Katarzyna Cichopek
08.07.2024 15:24 Łzy same lecą. Katarzyna Cichopek zamieściła wzruszający post z synem. Miała ważny powód

Katarzyna Cichopek już dawno nie zamieściła w sieci tak emocjonalnego wpisu. A to wszystko z powodu jej ukochanego syna, Adama Hakiela.

Marcin Hakiel i Dominika Serowska
08.06.2024 13:24 Hakiel i Dominika głośno o ślubie. Takich słów fani się nie spodziewali

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika ostatnio ogłosili wiadomość o tym, że spodziewają się dziecka. Teraz oboje wypowiedzieli się na temat ślubu. 

Marcin Hakiel
06.06.2024 15:34 "Pani Hakielowa". Najpierw ogłosili ciążę, a teraz takie wyznanie

Marcin Hakiel i jego partnerka, Dominika już niedługo zostaną rodzicami. Kobieta zamieściła nową relację, a przez nią powrócił temat sekretnego ślubu. Czy tancerz i jego ukochana są już małżeństwem?

Marcin Hakiel i Dominika Serowska
05.06.2024 21:15 Hakiel i ciężarna Dominika na imprezie. Pokazała spory brzuszek

Na jednym z ostatnich eventów Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika ogłosili ciążę. Teraz pokazali się na premierze serialu Bridgertonowie. Brzuszek jest coraz bardziej widoczny. 

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska
04.06.2024 08:19 Marcin Hakiel z ciężarną ukochaną. Kaźmierska zamieściła odważny komentarz

Marcin Hakiel wraz z partnerką niedawno ujawnił, że spodziewają się dziecka. Pod najnowszym postem z wakacji postanowiła odezwać się Dagmara Kaźmierska. Tancerz i celebrytka już dawno nie byli pokazywali wspólnych interakcji. "Królowa życia" zdradziła ich sekret?

Marcin Hakiel ogłosił ciążę
25.05.2024 19:40 Tak zareagowały dzieci Cichopek i Hakiela na wieść o rodzeństwie

Jak dzieci Marcina Hakiela i Kasi Cichopek zareagowały na to, że będą miały rodzeństwo? Co powiedział tancerz Światu Gwiazd? Zaskakujące…

Katarzyna Cichopek
25.05.2024 19:25 Hakiel ogłosił ciążę, a Cichopek pokazała córkę

Katarzyna Cichopek zaczęła nowy etap w życiu. Podobnie jak Hakiel, pojawi się w Polsacie! W Sopocie czekają wielkie wyzwanie, jakie wsparcie zabrała córkę. Jak teraz wygląda Helenka?

Kasia Cichopek
24.05.2024 16:08 Zaskakująca reakcja Cichopek na ciążę partnerki Hakiela. Tego nikt się nie spodziewał

Marcin Hakiel po raz trzeci zostanie ojcem. Tancerz i Dominika Serowska wczoraj ogłosili ciążę. Jak na to zareagowała Katarzyna Cichopek? Te wieści mogą zadziwić!

Marcin Hakiel, Edward Miszczak
24.05.2024 12:13 Edward Miszczak wybrał partnerkę dla Hakiela w "TzG"

Edward Miszczak szykuje prawdziwą bombę w kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami” u boku Marcina Hakiela ma pojawić się kontrowersyjna postać. Cichopek i Kurzajewski się wściekną.

Marcin Hakiel i Dominika
24.05.2024 08:18 Marcin Hakiel i Dominika komentują ciążę. Bedą bliźnięta?!

Marcin Hakiel i Dominika od kilku miesięcy przyciągają wzrok, jednak informacja o ciąży zaskoczyła wszystkich. Zakochani ujawnili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Jakimi rodzicami chcą zostać? Partnerka tancerza nagle wspomniała o bliźniakach!

Marcin Hakiel i Dominika Serowska
23.05.2024 23:04 Tylko u nas: Pierwszy wywiad z Hakielem i Dominiką po ogłoszeniu ciąży

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika właśnie powiadomili o ciąży!  Teraz w wywiadzie dla Świata Gwiazd pierwszy raz opowiedzieli o tym magicznym czasie.

Gwiazdy na 18. urodzinach Pudelka
23.05.2024 22:18 Gwiazdy na Pudelek Pink Party. Zaroiło się od znanych twarzy

Właśnie odbywają się 18. urodziny Pudelka, nazwane Pink Party. Zjawiło się na nim wiele polskich gwiazd. Kto wyglądał najlepiej?

Media huczą o ślubie Hakiel
23.05.2024 18:10 Media huczą o tajnym ślubie Hakiela. Co na to Cichopek?

Po sugestywnych relacjach Marcina Hakiela i jego nowej partnerki, w mediach huczy o ich ślubie. Co na to Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? To oni mówili o swoich planach i ceremonii…

Marcin Hakiel
22.05.2024 21:38 Plaga tajnych ślubów. Kolej Hakiela i Dominiki. Nagrania dowodem

W ostatnim czasie wśród znanych i lubianych panuje moda na tajne śluby. Pojawiły się spekulacje, że kolejną parą, która zawarła związek małżeński w tajemnicy są Marcin Hakiel i Dominika Serowska. Zabrali głos w mediach społecznościowych. 

Dominika Serowska i Marcin Hakiel
19.05.2024 23:30 Partnerka Hakiela zwróciła się z mocnym przekazem. "Ta prawda was zaboli"

Dominika Serowska szybko rozgościła się w polskim show-biznesie. Jak przystało na świeżo upieczoną celebrytkę, ukochana Marcina Hakiela mocno udziela się w mediach społecznościowych. Następczyni Kasi Cichopek uraczyła właśnie swoich obserwatorów dość zaskakującym wpisem.

Paulina Smaszcz
16.05.2024 14:12 Smaszcz odpaliła się nt. Kaźmierskiej, Hakiela i "TzG". Nie zabrakło szpili

W mediach nie cichnie afera wokół przeszłości kryminalnej Dagmary Kaźmierskiej. W tej sytuacji hejt spadł także na Marcina Hakiela. Głos w tej sprawie zabrała Paulina Smaszcz. Szczegóły. 

Marcin Hakiel
11.05.2024 22:41 Hakiel przerwał milczenie po aferze z Dagmarą. Nie pozostała obojętna

Marcin Hakiel długo milczał po aferze z Dagmarą Kaźmierską. W końcu jednak wrócił do mediów społecznościowych. Uczestniczka programu “Królowe życia” żywo zareagowała na jego powrót. A co na to tancerz?

Marcin Hakiel
09.05.2024 19:54 Wymowna publikacja Hakiela po aferze z Dagmarą

Marcin Hakiel dużo przeszedł po aferze z Dagmarą Kaźmierską. Do tej pory nie komentował potworności, które wyszły na jaw. Dziś wreszcie zamieścił dwa wpisy, dotyczące jego stosunku do celebrytki.

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
07.05.2024 12:10 Szokujące słowa o Marcinie Hakielu na Instagramie Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze niedawno tworzyli jedno ze zgodniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Wiadomość o ich rozstaniu była ogromnym zaskoczeniem. Dziś, choć oboje zaczęli nowe związki, nadal nie mogą pozbyć się wzajemnych nawiązań. Pod postem aktorki pojawiły się dziwne wpisy.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 12:21 Kaźmierska w finale "TzG"? Hakiel odcina się od Dagmary

W mediach pojawiają się spekulacje, co do udziału Dagmary Kaźmierskiej w zbliżającym się finale „Tańca z gwiazdami”. Opublikowano także komentarz Marcina Hakiela odnośnie zamieszania wokół osoby jego tanecznej partnerki.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 11:41 Dagmara publikuje w social mediach. Takie zdjęcie po medialnej aferze

Dagmara Kaźmierska opublikowała pierwszy post od wybuchu afery, w której gra pierwsze skrzypce. Portal Goniec.pl dotarł do zeznań ofiary celebrytki. Co napisała?

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 08:19 Hakiel przed aferą bronił Kaźmierskiej. Tak mówił o jej przeszłości

W mediach trwa burza po opublikowaniu materiału redakcji Goniec.pl odnośnie przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Wcześniej Marcin Hakiel zamieścił wpis w social mediach, w którym studził emocje fanów. Co pisał?

Marcin Hakiel, Dominika
24.04.2024 12:44 Tak będzie wyglądał ślub Marcina Hakiela i Dominiki? Ukochana tancerza uchyliła rąbka tajemnicy

Marcin Hakiel od kilku miesięcy tworzy szczęśliwy związek z piękną Dominiką. Para coraz chętniej pojawia się wspólnie przed fotografami, a także zdradza kulisy swojej relacji. Partnerka tancerza zaczęła nawet mówić o ślubie. Co zdradziła?

Marcin Hakiel i Dominika
22.04.2024 23:22 Partnerka Hakiela szczerze o początkach związku. Zdradziła intymne szczegóły i porównała się do... Meghan Markle

Marcin Hakiel od kilku miesięcy jest w związku z piękną Dominiką. Para zadebiutowała już przed fotografami, a nawet udzieliła nam wywiadu po jednym z odcinków "Tańca z Gwiazdami". Teraz ukochana tancerza opowiedziała o początkach ich związku. O słynnym tancerzu dowiedziała się już jako nastolatka.

Dagmara Kaźmierska
18.04.2024 18:21 Tylko u nas: Nie tak chciała to ogłosić! Kulisy rezygnacji Dagmary z "TzG"

Dagmara Kaźmierska zdecydowała o rezygnacji z „Tańca z gwiazdami”. Jakie był dokładne przyczyny jej odejścia? I kiedy podjęła tę decyzję? Udało się nam dowiedzieć o wszystkim ze szczegółami.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
29.03.2024 14:57 Hakiel stanął na zakazie pod presją Dagmary. Gdy wysiadła, zrobiła scenę, a wszystko przez… Tyle ryzykować dla takiej rzeczy?!

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel wykorzystują każdą wolną chwilę do przygotowań do nowego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Jeden z treningów zakończył się zaskakującymi scenami, którego świadkiem byli paparazzi. Niesłychane, do czego doszło między celebrytką i tancerzem.