Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel - kim jest?

Marcin Hakiel jest wybitnym tancerzem i choreografem. Szerszej publiczności dał się poznać partnerując Katarzynie Skrzyneckiej w pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami. Udało mu się zwyciężyć w drugiej edycji tego telewizyjnego programu tanecznego, a wraz z nim zwyciężyła jego była już żona Katarzyna Cichopek.

 • Pełne imię i nazwisko: Marcin Andrzej Hakiel
 • Data urodzenia: 6 czerwca 1983 roku
 • Miejsce urodzenia: Gdynia
 • Wzrost: 168 cm
 • Wykształcenie: wyższe (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie)
 • Rodzeństwo: młodszy brat
 • Stan cywilny: rozwiedziony. Wcześniejsze małżeństwo z Katarzyną Cichopek (2008 - 2022)
 • Dzieci: Adam (2009), Helena (2013)
 • Zawód: tancerz, choreograf, instruktor tańca, przedsiębiorca
 • Programy: „Taniec z gwiazdamiCzar par"
 • Instagram: @marcinhakiel
 • Facebook: @marcin.hakiel.1

Marcin poza życiem skupiającym się wokół tańca jest także przedsiębiorcą. Szkołę średnią ukończył w swojej rodzinnej Gdyni. Studiował finanse i bankowość w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie. Oprócz tego podjął się także studiów w Helsinkach. Tancerz niewiele zdradza na temat swojej rodziny. Wiadome jest natomiast, że posiada o sześć lat młodszego brata. 

Kariera taneczna Marcina Hakiela

Znany choreograf rozpoczął swoją przygodę z tańcem już w wieku siedmiu lat. Do jego największych osiągnięć tanecznych można z pewnością zaliczyć zajęcie piątego miejsca w Pucharze Europy, oraz dwunastego miejsca na mistrzostwach świata. 

Dwukrotny udział w Tańcu z gwiazdami”, w tym zwycięstwo u boku Kasi Cichopek, rozwinęło jego popularność wśród szerszej publiki. Jakiś czas później stworzył kurs tańca na DVD pt. "Taniec krok po kroku" oraz wydał książkę pt. "Szkoła tańca". Otworzył także szkołę tańca. Parę lat później ponownie wziął w "Tańcu z gwiazdami" – tym razem partnerował Dorocie Deląg. Marcin Hakiel miał okazję zaprezentować swoje umiejętności choreograficzne w pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają" Wiele lat później wcielił się w rolę jurora w programie "Czar par". Wystąpił także w spocie reklamowym szkieł okularowych Eyezen oraz suplementów diety Bio-C.L.A. Duo.

Marcin Hakiel - życie prywatne

Marcin Hakiel był w kilkuletnim związku ze swoją taneczną partnerką Magdaleną Soszyńską, która podobnie jak on występowała w Tańcu z gwiazdami. W tym samym programie poznał też swoją byłą już żonę Katarzynę Cichopek. Ich małżeństwo trwało 14 lat. Mają ze sobą dwójkę dzieci: Adama (2009) oraz Helenę (2013). Szczegóły ich rozstania były szeroko komentowane w telewizji, prasie oraz w mediach społecznościowych.

Pokaż więcej

Marcin Hakiel, fot. KAPiF
23.02.2024 21:33 Gdy pozowali, wiało nudą, ale za to na zdjęciach z ukrycia… Tak Hakiel traktuje partnerkę, gdy nikt nie patrzy

Marcin Hakiel przybył wraz z ukochaną na galę “50 Osobistości Biznesu”. Fotografowie, którzy zrobili parze zdjęcia z ukrycia, musieli być nieźle zaskoczeni tym, jak tancerz zachowywał się wobec partnerki.

Marcin Hakiel
22.02.2024 13:16 Marcin Hakiel się wygadał. Radosne wieści potwierdził w wywiadzie. Oficjalnie można gratulować jemu i Dominice

Marcin Hakiel od dłuższego czasu tworzy szczęśliwy związek z piękną Dominiką. Teraz gdy o życiu tancerza zrobiło się ponownie głośno, nie udało mu się odpędzić od pytań o prywatność. Podczas jednego z wywiadów powiedział o kilka słów za dużo. Można zacząć składać mu radosne gratulacje.

Marcin Hakiel
17.02.2024 13:04 Marcin Hakiel i Dominika poinformowali o dziecku. Zdradzili szczegóły

Marcin Hakiel już niedługo pojawi się w programie “Taniec z gwiazdami”, do którego powrócił po latach. Tancerz, jak się okazuje, ma też powody do radości w życiu prywatnym. Właśnie podzielił się z partnerką fotografią. Szczegóły.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
14.02.2024 16:11 TYLKO U NAS: Marcin Hakiel zdradził, jak zareagował na wieść, że w "TzG" zatańczy z Dagmarą Kaźmierską. Martwi się o jedną rzecz. A ona?

14. edycja "Tańca z Gwiazdami" jeszcze nie wystartowała, a oni już zostali okrzyknięci najbardziej przebojową i zarazem najbardziej kontrowersyjną parą tej edycji. W pierwszym wspólnym wywiadzie dla Świata Gwiazd zdradzili, co sądzą o sobie nawzajem!

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
02.02.2024 15:15 Rozwód Cichopków zostanie unieważniony? Marcin Hakiel przerywa milczenie

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Szokiem dla fanów było ich rozstanie oraz jego domniemany powód. Teraz w mediach szumi o tym, że ich rozwód może zostać unieważniony. Tancerz skomentował skomentował te doniesienia. Szykuje się niespodziewany zwrot akcji?

Rozwody gwiazd
29.01.2024 20:34 To załamie Kurzajewskiego! Cichopek i Hakiel NIE SĄ rozwiedzeni?! Oto szokujące szczegóły sprawy

Rozwody gwiazd oraz innych osób, które odbyły się w czasie pandemii, mogą być uznane za nieważne. Wszystko przez nową uchwałę Sądu Najwyższego. Kto może mieć problem? To nie tylko Cichopek i Hakiel!

Marcin Hakiel
27.01.2024 13:54 Marcin Hakiel wrzucił wideo prosto z wanny. Nie był w niej sam. Niewiele brakowało do wpadki

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek przez wiele lat uchodzili za parę idealną. Dziś są po rozwodzie i każde z nich odnalazło miłość u boku kogoś innego. Marcin Hakiel opublikował ostatnio na swoim Instagramie zaskakujące nagranie z wanny. Ktoś mu tam towarzyszył.

Marcin Hakiel wrzucił do sieci bardzo intymne zdjęcia swojej partnerki, fot. KAPiF
22.01.2024 13:41 Było o włos od wpadki. Marcin Hakiel wrzucił do sieci bardzo intymne zdjęcia swojej partnerki

Marcin Hakiel ochoczo pokazuje swoim fanom zdjęcia nowej ukochanej, Dominiki. Ostatnie fotografie mogły jednak ujawnić o wiele więcej, niż planował sam tancerz. Niewiele brakowało do wpadki!

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
11.01.2024 11:17 Marcin Hakiel z ostrym komentarzem w social mediach. Uderzył w Kasię Cichopek. Zrobiło się nieprzyjemnie

Marcin Hakiel cieszy się ze szczęśliwego związku z piękną Dominiką, której nie chce ukrywać przed internautami. Najnowsze zdjęcie zakochanych wzbudziło dużo emocji wśród obserwatorów. Nie zabrakło krytyki, na którą odpowiedział sam tancerz. Nieoczekiwanie wspomniał o byłej żonie. To cios poniżej pasa?

Marcin Hakiel
07.01.2024 13:47 Partnerka Marcina Hakiela ujawniła nazwisko swojej pierwszej miłości. To skandalista oskarżony o nadużycia wobec nieletniej

Partnerka Marcina Hakiela zyskuje coraz to większą popularność w mediach społecznościowych. Niedawno ujawniła tysiącom internautom kolejny fakt ze swojej przeszłości. W jednej z relacji pokazała im swoją pierwszą miłość. Zaskakujące, kto imponował jej za młodu. W show-biznesie wywołał wiele skandali.

Kto będzie nowym jurorem w "Tanću z Gwiazdami"?
05.01.2024 10:20 Kto będzie nowym jurorem w "TzG"? Z Kaczorowską i Maserakiem walczy jeszcze jedna gwiazda

Agnieszka Kaczorowska to popularna tancerka, aktorka i osobowość medialna. Jak się okazało, 31-latka planuje teraz nowy etap w swojej karierze. Otóż gwiazda telewizji stara się o fotel jurora w “Tańcu z Gwiazdami”. Oprócz niej o tę posadę walczy też Rafał Maserak. Sporym zaskoczeniem może być inny rywal doświadczonych tancerzy.

Marcin Hakiel o zaręczynach Cichopek
02.01.2024 09:44 Marcin Hakiel skomentował zaręczyny Kasi Cichopek. Skierował kilka słów do niej i Kurzajewskiego

Marcin Hakiel został zapytany, co sadzi o zaręczynach byłej żony z Maciejem Kurzajewskim. Jak odniósł się do tych rewelacji? Kasia nie będzie zadowolona?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
28.12.2023 16:45 Marcin Hakiel chce zadać kolejny bolesny cios Kasi Cichopek. "Dowiadywałem się, jaka to jest procedura"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli szczęśliwą parą przez wiele lat. Aktualnie jednak są po rozwodzie i oboje mają nowych partnerów. Co zamierza Hakiel, żeby na zawsze odciąć od siebie przeszłość?

Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPiF
19.12.2023 10:05 Rodzina Marcina Hakiela i jego nowej ukochanej wkrótce się powiększy?! "Więcej dzieci, więcej zabawy"

Marcin Hakiel już od ponad dwóch miesięcy jest w oficjalnym związku z nową partnerką Dominiką. Wygląda na to, że para ma bardzo poważne plany wobec swojej wspólnej przyszłości. Tancerz zabrał właśnie głos w sprawie dzieci!

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
17.12.2023 11:34 Kasia Cichopek nie będzie zadowolona. Nowa partnerka Hakiela wbija jej bolesną szpilę

Marcin Hakiel w mediach społecznościowych chwali się rodzinnym czasem w towarzystwie dzieci i nowej partnerki. Ukochana tancerza wykorzystała okazję, by w prosty sposób odegrać się na Kasi Cichopek? Aktorka nie będzie zadowolona z komentarza następczyni.

Marcin Hakiel urządził córce bajeczne urodziny, fot. KAPiF; instagram.com/marcinhakiel
16.12.2023 09:18 Marcin Hakiel urządził córce bajeczne urodziny. Mnóstwo gości, piękny tort... Tak się bawili

Marcin Hakiel stanął na wysokości zadania. Tancerz postanowił zorganizować swojej córeczce wyjątkowe urodziny, które z pewnością zapamięta do końca życia. Zdjęcia z imprezy pojawiły się już w sieci.

Marcin Hakiel
13.12.2023 13:29 Partnerka Marcina Hakiela wygadała się na temat dziecka! Fani tancerza oszaleją z radości

Marcin Hakiel od kilku miesięcy chętnie dzieli się kulisami nowego związku. Okazuje się, że relacja z piękną brunetką idzie w bardzo dobrym kierunku. Partnerka tancerza w mediach społecznościowych postanowiła dać się nieco bliżej poznać internautom. Nagle zabrała głos w sprawie dziecka. Za bardzo się otworzyła?

Marcin Hakiel pokazał palec
07.12.2023 17:59 Marcin Hakiel pokazał wszystkim... palec! To cios w serce Kasi Cichopek

Marcin Hakiel od czasu do czasu mocno zaskakuje nie tylko wyznaniami w wywiadach, ale tez publikacjami na Instagramie. Tym razem pokazał wszystkim palec. Co chciał przez to powiedzieć?

Marcin Hakiel publicznie wyciąga brudy na Katarzynę Cichopek, fot. KAPiF
07.12.2023 14:51 Marcin Hakiel zemścił się na Kasi Cichopek przed świętami. Ujawnił krępujące fakty z sali sądowej

Marcin Hakiel najwyraźniej dba o to, by nie wypaść z pamięci swojej byłej żonie, Katarzynie Cichopek. Gwiazdor udzielił kolejnego wywiadu, w którym nie szczędził przykrych słów pod adresem aktorki.

Ile lat ma Dominika – partnerka Marcina Hakiela?
04.12.2023 17:53 I wszystko jasne. Wydało się, ile lat ma nowa partnerka Marcina Hakiela. "Wiele kobiet, mając tyle lat, jest mocno zaniedbana"

Ile lat ma Dominika? Partnerka Marcina Hakiela przerwała milczenie na temat swojego wieku. Po serii komentarzy zdradziła, które urodziny świętowała w tym roku. Jaka jest różnica wieku między nią a byłym mężem Kasi Cichopek?

Marcin Hakiel odrzucił ofertę TVP?
03.12.2023 13:12 Marcin Hakiel miał dostać ofertę z TVP. W tle Cichopek i Kurzajewski. Dlatego nie chcą razem pracować!

Marcin Hakiel od wielu lat jest częścią show-biznesu. Od dawna jednak nie występował w żadnym programie. Jedną z poważnych propozycji miał odrzucić przez byłą żonę i jej nowego partnera.

Marcin Hakiel i Dominika się zaręczyli?
02.12.2023 18:58 Ale wieści o Marcinie Hakielu i Dominice! Jej publikacja zaskoczyła fanów

Partnerka Marcina Hakiela opublikowała bardzo intrygującą relację na Instagramie. Czy ona właśnie wyznała, że tancerz poprosił ja o rękę? Tylko zobaczcie!

Tabloid napisał o rozstaniu Marcina Hakiela z partnerką, fot. KAPiF
01.12.2023 15:22 Tabloid napisał o rozstaniu Marcina Hakiela z partnerką. A wydawało się, że są dla siebie stworzeni

Marcin Hakiel już prawie dwa miesiące jest w oficjalnym związku z nową partnerką Dominiką. Do tej pory wszystko wskazywało na to, że para odnalazła wspólne szczęście. Tymczasem w jednym z tabloidów pojawiły się zaskakujące informacje.

Marcin Hakiel
25.11.2023 11:43 Ukochana Marcina Hakiela zaskoczyła fanów. Wrzuciła zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuch

Marcin Hakiel od niedawna spotyka się z nową partnerką. Tym razem nie robi z relacji tajemnicy. Wręcz przeciwnie chętnie pojawiają się razem na eventach. Teraz na profilu Dominiki pojawiło się zdjęcie, które maksymalnie rozgrzało plotki. 

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
23.11.2023 15:18 Marcin Hakiel chce napisać książkę o Kasi Cichopek? Dostał propozycję i podjął decyzję

Życie osobiste Marcina Hakiela obecnie obraca się wokół pięknej partnerki, jednak w mediach nadal huczy o jego rozstaniu z Kasią Cichopek. Relacja między gwiazdorskim duetem nie jest łatwa, a wiele "smaczków" zostało przez nich zatajonych. Być może nie na długo, ponieważ Marcin Hakiel dostał ciekawą propozycję.

Marcin Hakiel o sprzedaży willi
20.11.2023 19:29 TYLKO U NAS: Hakiel i Cichopek sprzedali wspólną willę? Tancerz zdradza trudne szczegóły

Marcin Hakiel w rozmowie z reporterką Świata Gwiazd zdradził, na jakim etapie jest załatwianie ostatnich wspólnych spraw z była już żoną Kasią Cichopek. Czy udało się już sprzedać wspólną willę?

Marcin Hakiel
18.11.2023 12:20 Marcin Hakiel chciał pokazać jak tańczy. O mały włos a doszłoby do tragedii

Marcin Hakiel w mediach społecznościowych pokazał nagranie kulis uroczego wideo, które stworzył z partnerką w wyjątkowym miejscu. Mało brakowało, a tancerz zakończyłby wizytę z poważną kontuzją. Na szczęście miał obok siebie zaufaną osobę.

Marcin Hakiel o sądowych ustaleniach z Kasią Cichopek, fot. KAPiF
17.11.2023 20:23 Marcin Hakiel o sądowych ustaleniach z Kasią Cichopek. Zrobiło się nieprzyjemnie

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek po rozwodzie zawarli porozumienie w sprawie wychowywania dzieci. W rozmowie ze Światem Gwiazd tancerz wyjawił, jak wyglądają obecnie jego stosunki z byłą żoną.