Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Meller na zdjęciu sprzed lat. Wbił szpilę Czarnkowi
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 10.12.2021 01:00

Marcin Meller na zdjęciu sprzed lat. Wbił szpilę Czarnkowi

Marcin Meller
fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz

Marcin Meller jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy, który przez lata związany był ze stacją TVN. Poza swoją działalnością w telewizji jest też aktywny w social mediach, a zwłaszcza na Instagramie. Ostatnio opublikował zdjęcie, na którym jest wręcz nie do poznania.

Marcin Meller w swoich social mediach porusza nie tylko tematy związane ze swoją pracą, ale także chętnie nawiązuje do aktualnych wydarzeń ze sceny politycznej. Tak było i tym razem.

Marcin Meller: "Mogliśmy się bawić w szkole bez strachu, że jakiś Czarnek czy kurator Nowak"

Marcin Meller przez wiele lat pracował jako reporter w tygodniku „Polityka”, w latach 2003–2012 był redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika „Playboy”, później publikował m.in. na łamach „Newsweeka”. W telewizji występował przede wszystkim jako współprowadzący programu „Dzień Dobry TVN”. Do 2019 roku występował w parze z Magdą Mołek.

Meller na swoim Instagramie nie stroni od często nieco uszczypliwych i satyrycznych komentarzy odnoszących się do bieżących spraw. Ostatnio opublikował swoje zdjęcie z dzieciństwa, które opatrzył krótką refleksją.

- Już wrzucałem tę fotkę, ale dobroci nigdy za wiele. Moje liceum [...], głęboka komuna, chyba orwellowski rok 1984, ale mimo niewesołego czasu mogliśmy się tak bawić w szkole bez strachu, że jakiś Czarnek czy kurator Nowak dobiorą się do nas i do naszych nauczycieli akurat za to [...] - napisał dziennikarz.

Rozpoznalibyście Marcina Mellera na tym zdjęciu? Trzeba przyznać, że tym, co napisał wbił szpilę Czarnkowi. Co sądzicie?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz

2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza

3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].