Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Margaret dała popis w Operze Leśnej. Gdy pojawiła się obok Kayah, zaniemówiliśmy! Długo będą o tym mówić
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.08.2023 21:54

Margaret dała popis w Operze Leśnej. Gdy pojawiła się obok Kayah, zaniemówiliśmy! Długo będą o tym mówić

Margaret na Top of the Top Sopot Hit Festival
Margaret na Top of the Top Sopot Hit Festival, fot. KAPiF, AKPA

Już dziś drugi dzień jednego z najbardziej wyczekiwanych festiwali w naszym kraju. Na Top of the Top Sopot Hit Festival nie brakuje największych polskich gwiazd i prawdziwych emocji. Jedną z artystek, która najbardziej przykuła uwagę internautów, była Margaret, która po raz kolejny przejęła scenę w Sopocie. Zaskoczyła także… stylizacją. Gdy pojawiła się obok Kayah aż przecieraliśmy oczy!

Drugi dzień Top of the Top Sopot Hit Festival – masa emocji i wrażeń

Festiwal w Sopocie od wielu lat cieszy się opinią jednego z najbardziej prestiżowych i wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce. Już dzisiaj na nadmorskiej scenie sukcesywnie pojawia się plejada największych gwiazd, aby ponownie dostarczyć nam masę wrażeń i porwać do niezapomnianej zabawy.

Początkowo wiele osób obawiało się dzisiejszych koncertów, zwłaszcza że poniedziałkowe show nie spełniło oczekiwań fanów i nie przypadło im do gustu. Internauci narzekali zarówno na występy gwiazd, jak i na nadmiar prowadzących, którzy powitali ich na scenie. Wbrew zmartwieniom wtorkowy koncert okazuje się strzałem w dziesiątkę, a widzowie nie mogli narzekać na brak dobrej muzyki.

Lady Pank Sopot Hit Festival.jpg
Lady Pank na Top of The Top Sopot Hit Festival, fot. Pawel Wodzynski/East News
Prowadzący Sopot Hit Festival.jpg
Prowadzący Top of The Top Sopot Hit Festival, fot. Pawel Wodzynski/East News
Przełom w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti. Policja w końcu znalazła świadka! Aż trudno uwierzyć, kim się okazał

Margaret zaskoczyła na Top of the Top Sopot Hit Festival

Na wtorkowym koncercie w Sopocie na scenie pojawiło się mnóstwo cenionych polskich gwiazd, które zaskoczyły nas wakacyjnymi aranżacjami swoimi największych przebojów. Do wspólnej zabawy porwali nas między innymi Agnieszka Chylińska, Lady Pank oraz Wilki, a o świetną atmosferę zadbało niezawodne trio prowadzących: Mery Spolsky, Marcin Prokop oraz Wojciech “Łozo” Łozowski.

Co ciekawe, na podczas drugiego dnia sopockiego festiwalu pojawiła się tylko jedna gwiazda, która miała już okazje zaprezentować się w tym roku na scenie Opery Leśnej. Mowa oczywiście o Margaret, która jak zwykle nie zawiodła swoich fanów i dała prawdziwy pokaz swoich wokalnych i tanecznych umiejętności. Co więcej, piosenkarka wystąpiła u boku innej cenionej polskiej artystki, a obie panie wyglądały… jak siostry!

Agnieszka Chylińska Sopot Hit Festival 1.jpg
Agnieszka Chylińska na Top of The Top Sopot Hit Festival, fot. Pawel Wodzynski/East News
Ewa Farna Top of The Top Sopot Hit FFestival.jpg
Ewa Farna na Top of The Top Sopot Hit Festival, fot. Pawel Wodzynski/East News

Margaret zachwyciła swoją kreacją. Razem z Kayah wyglądały niczym siostry!

Charyzmatyczna wokalistka zaskoczyła nie tylko show, jakie dała na scenie w Operze Leśnej w Sopocie, ale również swoją niecodzienną kreacją. Margaret zaprezentowała się w odsłaniającej ciało stylizacji, składającej się z wysadzanej srebrnymi cekinami sukienki, która idealnie pasowała do długich czerwonych włosów gwiazdy.

Co ciekawe, kreacja piosenkarki nie tylko podkreślała jej zgrabną figurę, ale też idealnie pasowała do tej, którą tego dnia wybrała Kayah. Ceniona polska wokalistka niespodziewanie pojawiła się obok niej na scenie. Obie panie prezentowały się naprawdę zjawisko w mieniących się stylizacjach. Autorka hitu “Prawy do lewego” dobrała do krótkiej sukienki również piękne czarne futro, które idealnie wpasowało się w imprezowy klimat ich wspólnego występu.

akpa20230822_top_s_vibes_pp_1019.jpg
Margaret i Kayah podczas wspólnego występu na Top of the Top Sopot Hit Festival, fot. AKPA
akpa20230822_top_s_vibes_pp_1007 (1).jpg
Margaret i Kayah podczas wspólnego występu na Top of the Top Sopot Hit Festival, fot. AKPA
Tagi: Margaret Kayah