Mariusz Pudzianowski Żródło: eastnews & kkatny

Wielka posiadłość Mariusza Pudzianowskiego

8 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Mariusz Pudzianowski uchylił rąbka tajemnicy. Fani byłego strongmana ostatnio mieli rzadką okazję podejrzenia domu swego idola. Okazuje się, że Mariusz Pudzianowski z pewnością nie narzeka na brak przestrzeni wokół swojej posiadłości. Jej widok bowiem, nawet z oddali, robi wrażenie.

  • Mariusz Pudzianowski pilnie strzeże swej prywatności
  • Obserwatorzy mediów społecznościowych byłego strongmana mogli jednak zobaczyć fragment jego posiadłości
  • Wszystko wskazuje na to, że dom zawodnika otacza ogromna przestrzeń
  • Z okazji Dnia Kobiet w social mediach “Pudziana” pojawił się krótki klip z życzeniami

Choć słynny na całą Polskę, Mariusz Pudzianowski niechętnie pozwala buszować fanom w swojej prywatności. Na oficjalnym profilu byłego strongmana na Instagramie znajdują się głównie treści dotyczące sportu, którym ewidentnie na co dzień żyje zawodnik mieszanych sztuk walki. Ostatnio do sieci trafił jednak materiał umożliwiający ciekawym internautom rzucenie spojrzenia na posiadłość Mariusza Pudzianowskiego. Publikacja nie wyjawiała zbyt wiele, lecz wystarcza, by przekonać się, że “Pudzian”, gdyby tylko chciał, w kwestii miejsca zamieszkania niewątpliwie miałby czym się pochwalić.

Dom Mariusza Pudzianowskiego

Tym, co przyciągnęło uwagę fanów Mariusza Pudzianowskiego w jego ostatniej publikacji, były dające się zauważyć fragmenty jego posiadłości. Czujnym internautom podobne fanowskie “zdobycze” nigdy nie uciekają bowiem sprzed nosa.

Celem publikacji Mariusza Pudzianowskiego było zachęcenie obserwatorów jego mediów społecznościowych do porannych zajęć. Zawodnik snuł swoje wywody na ten temat, stojąc na tle wjazdowej bramy do swej posiadłości. Tuż obok dały się zauważyć także wysokie tuje.

Mariusz Pudzianowski opowiadał między innymi o braku motywacji do aktywności fizycznej, jaki, jak przyznał, obserwuje w gronie swoich znajomych. Przekonywał, że rozpoczęcie dnia od ćwiczeń pozwoli lepiej zorganizować pozostałe codzienne zajęcia. Dodatkowo zaznaczał, wymówka opierająca się na braku czasu nie jest dla niego powodem wystarczającym do rezygnacji z porannego wysiłku.

Długa rozłąka Oli Kwaśniewskiej i Kuby BadachaDługa rozłąka Oli Kwaśniewskiej i Kuby BadachaCzytaj dalej

Okazało się, iż jego posiadłość otacza wysoki mur z czerwonej cegły. To nie zapora odgradzająca Mariusza Pudzianowskiego i jego bliskich od ciekawskich spojrzeń rodaków cieszyła się jednak największym zainteresowaniem internautów. Rola ta przypadła drodze prowadzącej bezpośrednio do domu byłego strongmana. Na filmiku wyraźnie widać, że obwarowana roślinnością ścieżka ciągnie się przez wiele metrów. Dopiero na jej skraju zaprezentował się dom zawodnika.

Cały klip nie trwał długo - kilka sekund i parę obrazków wystarcza, by wyobrazić sobie, jak ogromna musi być posiadłość Mariusza Pudzianowskiego. Świadczy o tym sama długość drogi prowadzącej bezpośrednio do budynku. Jak widać, o miejsce do biegania czy angażowania się w rozmaite sporty, zawodnik nie musi się martwić.

Parę słów od “Pudziana” z okazji Dnia Kobiet

Dziś na Instagramie Mariusza Pudzianowskiego pojawił się wyjątkowy klip skierowany do wszystkich pań. Zawodnik chciał w ten sposób uczcić Dzień Kobiet, składając paniom najlepsze życzenia. Choć tym razem w tle zabrakło potężnej posiadłości “Pudziana”, fani mogli podziwiać wnętrze samochodu należącego do byłego strongmana.

- Wszystkiego najlepszego w dniu waszego święta. Tym najmłodszym, tym średnim i tym najstarszym paniom - składał życzenia Mariusz Pudzianowski.

Wiele internautek przyjęło post entuzjastycznie. Na profilu Mariusza Pudzianowskiego pojawiły się liczne wyrazy podziękowań. Kto wie, być może cierpliwość fanów zostanie w końcu wynagrodzona, a innym razem "Pudzian" pozwoli fanom zajrzeć do wnętrza swojej posiadłości.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: SuperExpress, Instagram

Następny artykuł