Michał Szpak Żródło: eastnews & TRICOLORS

Pozbawione przepychu mieszkanie Michała Szpaka

8 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Michał Szpak zabrał fanów w wirtualną wycieczkę po swoim lokum. Z wystrojem wnętrz domu piosenkarza mieli okazję zapoznać się między innymi obserwatorzy jego mediów społecznościowych. Dla wielu ich aranżacja stanowiła niemałe zaskoczenie - choć w mieszkaniu Michała Szpaka nie brakuje artystycznych akcentów i klimatu, próżno szukać tam przepychu.

  • Michał Szpak zdobył popularność dzięki programowi “X Factor”
  • Piosenkarz postanowił osiedlić się w Warszawie
  • Fani tłumnie doceniają przytulność i prostotę jego lokum

Polska po raz pierwszy usłyszała o Michale Szpaku w 2011 roku, gdy piosenkarz pojawił się w głośnym show “X Factor”. Wielu telewidzów od razu doceniło charyzmę i barwną osobowość wokalisty, dzięki czemu parę lat później otrzymał zaszczyt reprezentowania naszego kraju na 61. Konkursie Piosenki Eurowizji, wykonując utwór “Color of Your Life”, co zakończyło się wysokim 8. miejscem w oficjalnej tabeli wyników. Popularność Michała Szpaka umocnił jego występ w programie “The Voice” - nic dziwnego, że dziś jego instagramowy profil zrzesza pokaźne grono ponad 220 tys. obserwujących.

Mieszkanie Michała Szpaka. Piosenkarz otacza się artystycznymi akcentami

To właśnie na instagramowym profilu Michała Szpaka czujni fani mogli dowiedzieć się paru ciekawostek z życia prywatnego artysty - także tych dotyczących jego miejsca zamieszkania. Według doniesień mediów były reprezentant Polski na Eurowizji mieszka w centrum Warszawy. Wbrew domysłom niektórych, lokum nie emanuje luksusem i przepychem.

Mieszkanie Michała Szpaka to przytulny, artystyczny zakątek. Nie brakuje w nim drewnianych elementów i naturalnego światła. Gwiazdor chciał zachować pierwotną “duszę” nabytego lokum, dlatego poza uzupełnieniem go własnymi dodatkami, nie zmieniał we wnętrzach zbyt wiele.

Cztery kąty Michała Szpaka obfitują w rozmaite dodatki kojarzące się ze sceną i muzyką. Znajdziemy tam stary gramofon, pamiątki z koncertów i parę innych zasługujących na uwagę artystycznych akcentów, na przykład kolekcję płyt.

Ania i Grzegorz Bardowscy mają problemy z budową wymarzonego domuAnia i Grzegorz Bardowscy mają problemy z budową wymarzonego domuCzytaj dalej

Na potrzeby programu Omeny Mensah Michał Szpak wpuścił do swego gniazdka ekipę z kamerą. To właśnie wtedy uwagę dziennikarki zwróciła kolekcja zdjęć artysty, jaką mogą podziwiać goście mieszkania piosenkarza. Jak wyjaśniał, to pamiątki, jakie otrzymał od fanów na koncertach. Ponieważ zajmują one szczególne miejsce w sercu wokalisty, otrzymały wyjątkowe miejsce i w jego domu - natknąć się można na nie praktycznie w każdym pomieszczeniu apartamentu.

Wrażenie robi także widok z okna, jaki może podziwiać w wolnych chwilach Michał Szpak. Choć mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej zatłoczonych miast naszego kraju, a zza szyb wyłania się słynny Pałac Kultury i Nauki, na co dzień piosenkarza otaczają bujne zielone drzewa. Roślin nie brakuje również w środku apartamentu.

Fani doceniają wnętrza piosenkarza

Przystępność i dobra energia bijąca z mieszkania Michała Szpaka nie umknęła uwadze komentujących. Wielu z nich doceniało jednoczestną prostotę wnętrza lokum, które, choć nie opływa w luksusy, rzeczywiście jest bardzo przytulne.

- (...) normalne mieszkanko, a nie wygładzone, wylakierowane i nabłyszczone z każdej strony. Mieszkanie, w którym widać, że tu się żyje, po prostu żyje, a nie na okrągło chodzi ze ścierką - skomentowała jedna z internautek.

Choć sam Michał Szpak stroni od rozmów na prywatne tematy, fan mogli dowiedzieć się czegoś więcej od siostry piosenkarza, Marleny. Jak relacjonowała, na tym polu rodzeństwo diametralnie się od siebie różni. Podczas gdy siostra Michała Szpaka preferuje porządek, sam wokalista najlepiej czuje się w kontrolowanym nieładzie.

- Nasze mieszkania wyglądają inaczej. Ja mam wszystko poukładane, a u Michała panuje artystyczny bałagan - wyjawiła siostra Michała Szpaka.

MS 1

MS 2

MS 3

Źródło: screen gwiazdy.wp.pl/ instagram.com/michal_szpakofficial; domo +

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP, Plotek

Następny artykuł