Swiatgwiazd.pl
marta rolnik szuka żony

Kadr programu „Rolnik szuka żony”

Marta Paszkin szczerze o swoim zdrowiu. Zdradziła, na co choruje

9 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Znana z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin opublikowała na InstaStories niepokojące zdjęcia jej dłoni. Palce gwiazdorki są na nich całe żółte, co, jak się okazuje jest spowodowane tzw. Objawem Reynauda. Zdradziła, kiedy pojawia się u niej ów objaw, oraz że otrzymała wiele wiadomości i porad od fanek, które zmagają się z podobnym kłopotem.

  • Marta Paszkin zdobyła popularność dzięki udziałowi w siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony”

  • Partnerka Pawła zmaga się z Objawem Reynauda

  • Jej palce żółknieją, co pokazała na swoim InstaStories

Objaw Reynauda ma swoje charakterystyczne cechy i nie jest rzadkim zjawiskiem. Marta Paszkin była zdziwiona, że dostała tak wiele wsparcia i wiadomości, które okazały się bardzo przydatne.

Marta Paszkin z Objawem Reynauda

Marta Paszkin pochodzi z Warszawy i wzięła udział w siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Obiektem jej zainteresowań stał się Paweł, o którym myślała, że w ogóle się nią nie interesuje i wybierze inną kandydatkę.

Prawda okazała się całkowicie inna i ostatecznie rolnik postawił na jej kandydaturę. Do dziś trwają w bardzo szczęśliwym związku i planują wspólnie długie życie. Jakiś czas temu zdradzili, że kupili wspólne mieszkanie, które będą remontować.

W parze z udziałem w programie poszła także rozpoznawalność. Instagram Paszkin obserwuje obecnie ponad 70,4 tys. osób, co z dnia na dzień wzrasta. Niedawno na swoim InstaStories opublikowała niepokojące zdjęcie jej palców, które były całe żółte.

Bohdan Smoleń - ea

Bohdan Smoleń obchodziłby dziś 74. urodziny. Jak wyglądały ostatnie chwile aktora?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Wyznała, że pojawia się to u niej, gdy jest jej zimno, ale także, że jest to bardzo nieprzyjemne. Okazuje się, że takie uczucie wywołuje tzw. Objaw Reynauda.

Czym jest Objaw Reynauda?

Nie jest to rzadko występujące zjawisko, jednak nie wolno go lekceważyć. Charakterystycznymi cechami Objawu Reynauda jest marznięcie nosa i uszu oraz drętwienie rąk i stóp.

Wywołany jest nadmiernym kurczeniem się naczyń krwionośnych poprzez stres lub uczucie zimna. Partnerka Pawła nie spodziewała się, że na opublikowane w Instagramowej relacji zdjęcie przyniesie tak wielkie zainteresowanie.

Zdradziła także, że jest w trakcie diagnozowania swojej przypadłości oraz walki. Do gwiazdy „Rolnik szuka żony” odezwało się wiele Pań, które zmagają się z podobnym problemem oraz udzieliły jej stosownych rad.

Przyznała, że były one bardzo przydatne i stosowne. Podziękowała i przyznała, że niektóre dziewczyny przez Objaw Reynauda do końca życia będą musiały brać sterydy.

Zobacz zdjęcie:

marta paszin ręce

instagram.com/marta_paszkin/

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: fakt.plJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >