Swiatgwiazd.pl
Paulla

east news / Piotr Molecki

Syn Paulli jest prześladowany w szkole. Szczere wyznanie gwiazdy

8 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Paulla jest szczęśliwą mamą 13-letniego Adasia. Jednak niedługo po ich przeprowadzce do Elbląga dziecko zaczęło przechodzić prawdziwe piekło w szkole, gdzie musiał się mierzyć z szykanami ze strony rówieśników.

  • Paulla z synem Adamem wyprowadzili się niedawno z Warszawy.

  • W nowej szkole syn piosenkarki spotyka się z prześladowaniem ze strony szkolnych kolegów.

  • Złośliwe komentarze przeradzają się w groźby karalne. Paulla zamierza podjąć odpowiednie kroki.

Paulla to piosenkarka, która na parę lat zniknęła ze sceny muzycznej. Teraz znowu jest o niej głośno za sprawą ostatniego występu na koncercie poświęconym Krzysztofowi Krawczykowi czy wydanego nowego singla. Piosenkarka opowiada jednak, że jej życie nie jest usłane różami. Podzieliła się, że jej syn jest ofiarą przemocy w swojej szkole.

Syn Paulli obrażany przez popularną mamę?

Paulla to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek popowych. Często bywa porównywana do Edyty Górniak, jednak sama się odcina od tego typu porównań (więcej tutaj). Niedawno także wydała nowy singiel.

Oprócz sukcesów zawodowych, jest także szczęśliwą mamą trzynastoletniego Adasia. Syn jest owocem jej związku z Adamem Konkolem. Gwiazda niedawno zdecydowała się na przeprowadzkę do Elbląga.

Niestety zmiana szkoły nie była dobra dla jej dziecka. Choć Paulla starała się zachowywać anonimowość, tak by jej syn był traktowany normalnie, rówieśnicy szybko się zorientowali z kim mają do czynienia i wybrali ,,nowego" na klasowego kozła ofiarnego.

- Zaraz dwa tygodnie od powrotu, tak jak dzieci już chodzą, no i tego dnia spotkała Adasia taka największa przykrość, bo został opluty, dzieci na niego pluły. (...) Jak przyjechaliśmy do domu, to zapytał mnie, co to znaczy prostytutka. Ja się zapytałam, dlaczego on mnie o to pyta, i powiedział, że bo dzieci w szkole nazywają ciebie prostytutką z telewizji - opowiedziała piosenkarka.

Kinga_Duda

Kinga Duda rozstała się z chłopakiem. "Żadnego ślubu nie będzie"

CZYTAJ DALEJ

Paulla podejmie kroki w sprawie karalnych gróźb

Paulla opowiedziała, że niestety nie była to jednorazowa sytuacja, a jej syn regularnie pada ofiarą przemocy. Ponoć ze względu na długie włosy ma być wyzywany od ,,ci*t" i ,,pe**łów". Podzieliła się również sytuacją w której jej syn był zmuszony do jedzenia ziemi przez kolegów z klasy.

Piosenkarka jednak szybko podjęła odpowiednie kroki i skontaktowała się z dyrekcją, zaś syna oddała pod opiekę psychologa. Zdecydowała również ograniczyć wizyty syna w szkole tylko do dni, kiedy ona jest w pobliżu. Choć interwencja dyrekcji doprowadziła do przeprosin, gwiazda podzieliła się, że groźby w stronę jej syna wciąż się pojawiają.

- Bo pomimo tego, że Adaś został przeproszony przez kolegów, to zostały mu potem wysłane na Facebooka groźby karalne, a jeden z kolegów nawet powiedział mojemu synowi, że nie przestanie mu robić tego, co robi dotąd, nawet, tu cytuję, mój syn miał się zabić - przyznaje roztrzęsiona matka.

Paulli i jej synowi życzymy wszystkiego dobrego i pozytywnego zakończenia sprawy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >