Swiatgwiazd.pl
"Świat według Kiepskich" Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Grabowski

East News

Marzena Kipiel-Sztuka w poruszających słowach o pracy nad nowym sezonem "Świata według Kiepskich". Wspomina zmarłych kolegów

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Nowe odcinki Świata według Kiepskich nagrywane są bez kultowych postaci Boczka i Paździocha. Marzena Kipiel-Sztuka opowiedziała o obecnej sytuacji. Była poruszona ogromną pustką, jaka zapanowała wśród ekipy.

  • W najnowszych odcinkach serialu Świat według Kiepskich nie zobaczymy już Dariusza Gnatowskiego (Boczek) i Ryszarda Kotysa (Paździoch).

  • Jak przyznała Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z Faktem, na planie czuć było ich nieobecność.

  • Okazuje się, że serialowa Halinka wciąż nie może narzekać na adoratorów.

Śmierć dwóch wspaniałych aktorów serialu Świat według Kiepskich wywołała poruszenie w świecie polskiego filmu i wielki smutek wśród widzów. Niestety w najnowszych odcinkach nie zobaczymy już Dariusza Gnatowskiego (Boczek) i Ryszarda Kotysa (Paździoch). 

Świat według Kiepskich: atmosfera na planie 

Jak przyznała Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z Faktem, na planie czuć było nieobecność Gnatowskiego i Kotysa. Serialowa Halinka Kiepska stwierdziła też, że z pewnością nikt ich nie zastąpi. 

Aktorka podkreśliła, że mimo iż wszyscy nadal bardzo odczuwają brak tych dwóch genialnych artystów, ekipa serialu stara się, by nowe odcinki wciąż ciekawiły widzów.

Jak stwierdziła, zmarli aktorzy na pewno chcieliby, by serial był nadal emitowany i by nikt z ekipy nie załamywał się po tych tragicznych wydarzeniach, a dalej rozwijał się na planie. 

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek Świata według Kiepskich wyemitowano na antenie Polsatu 16 marca 1999 roku. Do tej pory wyemitowano 34 sezony i 564 odcinki serii. Marzena Kipiel-Sztuka gra w serialu jedną z głównych ról - Halinkę Kiepską, żonę Ferdynanda Kiepskiego.

Marzena Kipiel-Sztuka o adoratorach 

Marzena Kipiel-Sztuka w jednym z wywiadów, który udzieliła redakcji Faktu, przyznała, że nigdy nie narzekała na brak powodzenia u mężczyzn. Wciąż pojawia się wokół niej wielu kandydatów, którzy zabiegają o jej względy.

W rozmowie powiedziała, na jakich mężczyzn zwraca uwagę, a którzy z nich nie leżą w obszarze jej zainteresowań. Przede wszystkim podobają jej się tacy adoratorzy, którzy mają coś do powiedzenia. Aktorka podkreśliła, że za każdym razem, gdy poznaje nowego kandydata, myśli o tym, czy będzie miała z nim, o czym porozmawiać i czy oboje mają wspólne tematy. 

Mało tego, okazuje się, że pani Marzena nie jest wielbicielką kwiatów. Nie lubi, gdy mężczyźni ją nimi obdarowują. Zdecydowanie bardziej woli książki. A jakiej prezenty są jej wymarzonymi? Zdecydowanie bielizna i buty. 

Cóż, jak wiele kobiet, tak wiele preferencji. Jednak, jak słusznie twierdzi pani Marzena, ważne, by po prostu umieć się ze sobą porozumieć. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nowe informacje ws. stanu zdrowia Jacka Borkowskiego

  • Brat Barby Kelly ujawnił smutną prawdę o jej problemach

  • TVP wydało pilne oświadczenie ws. rzekomo obraźliwej dekoracji

Źródło: Lelum.pl, Jastrzabpost.pl 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >