Swiatgwiazd.pl
Marzena Kipiel-Sztuka

TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Marzena Kipiel-Sztuka zmaga się z poważną chorobą. „Tacy jak ja nie mogą się zaszczepić”

3 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Udostępnij:

Marzena Kipiel-Sztuka ostatnio bardzo zasmuciła swoich fanów. Słynna aktorka, znana z roli Halinki w serialu "Świat według Kiepskich" wyznała, z jaką chorobą musi się mierzyć na co dzień. Na dodatek schorzenie uniemożliwia jej zaszczepienie się na Covid-19. Na co cierpi aktorka?

  • Marzena Kipiel-Sztuka choruje na poważną chorobę, która uniemożliwia jej przyjęcie szczepionki na Covid-19

  • To kolejna przykra wiadomość dla wielbicieli aktorki

  • "Świat według Kiepskich" a pandemia koronawirusa

Marzena Kipiel-Sztuka, czyli uwielbiana Halinka z serialu "Świat według Kiepskich" i Daria z "Kop głębiej", przyznała, że choroba, na jaką cierpi, bardzo utrudnia jej życie. Nie może przez nią zaszczepić się na Covid-19, a co za tym idzie: poczuć się bezpiecznie w miejscach publicznych oraz podróżować.

Ciężka choroba Marzeny Kipiel-Sztuki

Pandemia koronawirusa utrudniła życie wszystkim ludziom na świecie - pokrzyżowała także plany filmowców. Wielbiciele serialu "Świat według Kiepskich" także musieli czekać na nowe odcinki - produkcja stanęła na dobrych kilka miesięcy. Ostatnio ruszyła znowu, co wielu aktorów z obsady przyjęło z ulgą.

Należy do nich Magdalena Kipiel-Sztuka, którą wznowienie zdjęć ratuje przed problemami finansowymi oraz pogorszeniem stanu psychicznego. Sytuacji nie poprawiał fakt, że aktorka cierpi na poważną przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP), przez którą znalazła się w pierwszej grupie ryzyka.

Schorzenie nie tylko wywołuje ostre stany zapalne oskrzeli, ale też uniemożliwia gwieździe zaszczepienie się na koronawirusa. Aktorka od początku pandemii spędza więc czas wolny w domu. "O podróżach mogę tylko pomarzyć" - komentuje z goryczą w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

M jak miłość

Do "M jak miłość" powraca Marta. Ma namieszać w małżeństwie Budzyńskich

CZYTAJ DALEJ

Plany Marzeny Kipiel-Sztuki na przyszłość są jednak optymistyczne. Gwiazda zaczęła nawet pisać autobiografię, zatytułowaną "Przerwa na papierosa". Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z jej planami, fani aktorki mogą spodziewać się wydania tytułu już w tym roku.

Koronawirus odbiera fanom kolejnych aktorów "Świata według Kiepskich"

Serial "Świat według Kiepskich" prześladuje ostatnio wyjątkowy pech, a jego wielbiciele otrzymują co i rusz tragiczne informacje. O nagłych i bolesnych śmierciach aktorów, grających w produkcji główne role, pisaliśmy tutaj. Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys, czyli serialowi Boczek i Paździoch, odeszli z powodu zachorowania na Covid-19.Mamy nadzieję, że czarna seria dobiegła końca, a produkcja wróci wkrótce na utarte, znane tory. Czy planujecie kupić książkę Marzeny Kipiel-Sztuki?

Źródło: filmweb.pl, radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >