Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Michał Bajor został okradziony. Muzyk apeluje do złodzieja
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2022 09:46

Michał Bajor został okradziony. Muzyk apeluje do złodzieja

Michał Bajor
Pawel Wodzynski/East News

Michał Bajor jest jednym z najbardziej cenionych muzyków w Polsce. Swoją karierę rozpoczął w latach 70. i do dziś jest bardzo aktywny zawodowo. Niestety na ostatnim koncercie spotkał go bardzo przykry incydent. Gwiazdor został okradziony.

Po całym zdarzeniu muzyk opublikował w sieci obszerny wpis, w którym zdecydował się zaapelować wprost do złodzieja.

Michał Bajor został okradziony przez fana?

Michał Bajor w 1973 roku wygrał prestiżowy wówczas Festiwal Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze i od tamtego czasu na stałe zagościł na polskiej scenie muzycznej. Nagrał ponad kilkanaście albumów studyjnych, za które został odznaczony złotymi, srebrnymi i platynowymi płytami.

Ponadto wokalista znany jest także z roli w kilku filmach takich, jak m.in.: "Quo vadis", "To nie tak jak myślisz, kotku", "Alchemik", "Medium".

Bajor wciąż jest bardzo aktywny zawodowo i gra liczne koncerty. Niestety po ostatnim swoim występie, który odbył się w Krakowie, spotkało go przykre zdarzenie. Muzykowi skradziono tablicę rejestracyjną jego auta. W obszernym wpisie opublikowanym na Instagramie Bajor poinformował o całym zajściu, a także wyraził nadzieję, że złodziej nie był jednym z jego fanów.

-  Za mną dzisiejszy cudowny koncert w Krakowie ze wspaniałą publicznością. No, ale niestety na końcu zgrzyt. Po wyjściu z sali koncertowej Kina Kijów okazało, że ktoś wyrwał i ukradł z tyłu mojego samochodu tablicę rejestracyjną. Mam nadzieję, że zrobił to zwykły złodziej i oczywiście zgłosiłem to już na policję, ale jeśli dokonał tego ktoś z moich widzów dla zabawy lub dla zaimponowania komuś to bardzo proszę, żeby zachował się honorowo [...] - napisał na Instagramie.

Piosenkarz zaapelował, by potencjalny złodziej skontaktował się z jego agentem i oddał tablicę rejestracyjną.

Myślicie, że to naprawdę mógł zrobić któryś z jego fanów?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz

2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza

3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: