Michał Wiśniewski rodzina Żródło: instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z rodziną. Uwagę zwraca mural w tle

19 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Michał Wiśniewski od dawna chętnie dzieli się w social mediach wspólnymi zdjęciami z rodziną. Ich bohaterami często są pociechy piosenkarza. Ostatnio lider “Ich Troje” opublikował w sieci fotografię, na której znajdują się niemal wszystkie jego latorośle. Uwagę internautów skradł jednak jeden drobny szczegół - chodzi o widoczny na ścianie malunek kobiety.

  • Michał Wiśniewski ma na swoim koncie pięć związków małżeńskich
  • Piosenkarz doczekał się również piątki dzieci
  • Ostatnio pokazał zdjęcie, na którym znalazła się niemal cała jego rodzina
  • Uwagę internautów skradł malunek nagiej kobiety zdobiący ścianę

Michał Wiśniewski jest postacią, która wiedzie bujne życie osobiste. Na przestrzeni lat piosenkarz doczekał się pięciu żon i pięciu pociech. Wokalista “Ich Troje” słynie w sieci również z tego, że nadaje dzieciom wyjątkowo oryginalne imiona.

Życie osobiste Michała Wiśniewskiego

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była zarazem pierwsza wokalistka formacji “Ich Troje”, Magda Femme. Związek oficjalnie rozpadł się w 2001 roku. Para nie doczekała się dziecka.

Drugą wybrankę piosenkarz odnalazł w Marcie “Mandarynie” Mandrykiewicz. O ich bajecznym ślubie w lodowej kaplicy usłyszała cała Polska. “Mandaryna” jest matką dwójki dzieci Michała Wiśniewskiego: Xaviera i Fabienne.

Michał Wiśniewski w krótkim czasie postanowił ponownie spróbować szczęścia w miłości, żeniąc się z Anną Świątczak. Relacja rozpadła się w 2011 roku; z ich związku urodziły się dwie córki wokalisty - Etiennette i Vivienne. W późniejszych latach muzyk wstąpił w związek małżeński z Dominiką Tajner; bezdzietny związek zakończył się w 2019 roku.

Kolejna ogromna zmiana w „Pytaniu na śniadanieKolejna ogromna zmiana w „Pytaniu na śniadanie". Stacja zmienia godziny emisji programuCzytaj dalej

Piątą z kolei małżonką Michała Wiśniewskiego została niedawno Pola, o której próżno szukać w mediach wielu informacji. Wiadomo jednak, że muzyk oświadczył się wybrance pod koniec 2019 roku i powiedział jej “tak” w kwietniu 2020 roku. Niedawno para witała na świecie pierwszego wspólnego potomka - synka Falco Amadeusa.

Grunt to rodzinka. Piosenkarz opublikował zdjęcie swoich najbliższych

I tak Michał Wiśniewski ostatecznie uwił domowe gniazdko u boku tajemniczej Poli i na co dzień zajmuje się godzeniem kariery zawodowej ze sprawowaniem obowiązków ojca gromadki pociech. Na instagramowym profilu muzyka pojawiło się niedawno zdjęcie, do którego zapozowała niemal cała rodzina. Zapałał się na nie także widocznie proszący wzrokiem o kawałek pizzy cudny psiak.

Prawdopodobnie na fotografii nie brakuje również syna Dominiki Tajner. Niewykluczone, że swoje miejsce w kadrze znalazła również pociecha Poli. Warto dodać, że obecna żona Michała Wiśniewskiego ma 4 dzieci z poprzedniego związku.

-Całkiem (nie)normalna rodzinka. Love U All! - podpisał zdjęcie piosenkarz.

Uwagę internautów natychmiast skradł jeden ze szczegółów widniejących w tle. Chodzi o podobiznę nagiej kobiety namalowanej na ścianie. Tuż obok ludzkiej postaci widnieje mroczny zarys drzew.

- Tło przykuwa uwagę…- podzielił się w komentarzach jeden z internautów.

MW

MW 2

Źródło: instagram.com/m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Plejada, Radio Zet

Następny artykuł