Swiatgwiazd.pl
Mikołaj Krawczyk

TRICOLORS/East News

Mikołaj Krawczyk dodał wpis, w którym naśmiewa się z chorób psychicznych. Internauci są oburzeni

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Mikołaj Krawczyk w ogniu krytyki. Za medialne poruszenie odpowiada post, w którym aktor nawiązywał do osób borykających się z problemami natury psychicznej. W hashtagach pojawiła się również nazwa jednego z zaburzeń zaliczanych do gru

  • Post Mikołaja Krawczyka wywołał spore zamieszanie

  • Internautom nie spodobało się nawiązanie do zaburzeń natury psychicznej

  • Zdaniem niektórych post jest niestosowny

Postać Mikołaja Krawczyka jest dobrze znana entuzjastom produkcji telewizyjnych. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Pawła w „Pierwszej miłości”. Po zakończeniu przygody z serialem w 2013 roku gwiazdor podjął pracę na planie „Przyjaciółek”. Dziś aktor wiedzie również bujne życie w mediach społecznościowych, gdzie chętnie daje fanom znać, co u niego słychać.

Najnowszy post Mikołaja Krawczyka na Instagramie. Aktor wspominał o „wariatach”

Obecnie instagramowy profil Mikołaja Krawczyka zrzesza pokaźne grono ponad 44 tys. obserwujących. To właśnie ta liczna grupa miała okazję zapoznać się z niedzielnymi przemyśleniami gwiazdora, które okazały się dla wielu użytkowników sieci niestosowne.

Tego dnia w internetowym zakątku Mikołaja Krawczyka pojawiło się zdjęcie aktora w czarnej maseczce. W tle widnieje wklejony z pomocą programu graficznego budynek fikcyjnego szpitala psychiatrycznego Arkham Asylum. Ikoniczne w świecie komiksów miejsce pojawiło się w serii przygód o Batmanie, a także w poświęconych tej postaci grach komputerowych. Z założenia do Arkham Asylum trafiają złoczyńcy stanowiący największe zagrożenie dla społeczeństwa.

Wpis był dla Mikołaja Krawczyka okazją do podzielenia się pewnymi przemyśleniami na temat „wariatów”. Aktor zapytał internautów, czy znają osoby, które można określić właśnie tym mianem. Na koniec życzył wszystkim miłej niedzieli.

- Dzień dooobry!!! Co myślicie o wariatach? Też uważacie, że ich problem nie jest ich problemem tylko całego ich otoczenia, bo oni sami nie wiedzą, że mają problem? Znacie jakichś wariatów? To takie zwyczajowe pytania przy niedzieli. Miłej reszty dnia!!! - czytamy w social mediach.

Wpis oburzył wielu internautów. „Wstyd”

O czym szybko przekonał się autor wpisu, publikacja nie przypadła wielu użytkownikom sieci do gustu. Publikacja w błyskawicznym tempie obiegła Internet, a w sekcji komentarzy aż zawrzało. Zdaniem niektórych Mikołaj Krawczyk przekroczył granice dobrego smaku, o czym rodacy nie omieszkali zawiadomić pod postem.

Podczas gdy jedni zwrócili szczególną uwagę na dodany do wpisu hashtag #schizofrenia, drudzy po prostu uznali publikację za niestosowną. Nieprzychylne wiadomości od fanów szybko znikają jednak z profilu Mikołaja Krawczyka.

- Słaby post panie Krawczyk, wstyd - oceniła jedna z internautek.

- Połączenie słowa wariat i schizofrenia w jednym poście - to nie mogło się udać. Stygmatyzacja nie jest fajna jbc - podzielił się ktoś inny.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy Mikołaj Krawczyk powiedział nieco więcej na temat publikowanych treści. Zaznaczył, że chodziło mu o osoby, które stanowią potencjalne zagrożenie dla innych.

Źródło: Instagram.com/@mikolaj_krawczyk_official

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Ile wynosi emerytura Jarosława Kaczyńskiego?

  • Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat macierzyństwa

  • Michał Wiśniewski zabrał głos ws. szóstego dziecka

Źródło: Pudelek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >