Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Koniec z blondem! Miley Cyrus na urodziny zafundowała sobie drastyczną metamorfozę
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 23.11.2023 23:18

Koniec z blondem! Miley Cyrus na urodziny zafundowała sobie drastyczną metamorfozę

Miley Cyrus przefarbowała włosy, fot. EastNews
Miley Cyrus przefarbowała włosy, fot. EastNews

Miley Cyrus z okazji 31. urodzin przeszła metamorfozę. Pokazała się w nowej fryzurze. Po blondzie pozostało tylko wspomnienie.

Kariera Miley Cyrus

Miley Cyrus od najmłodszych lat związana jest ze światem show-biznesu. W wieku 11 lat wzięła udział w castingu do serialu “Hannah Montana” stacji telewizyjnej Disney Channel, opowiadającego o nastolatce, która skrywa w tajemnicy przed światem swoją drugą tożsamość – popularną piosenkarkę. Początkowo ubiegała się o rolę najlepszej przyjaciółki tytułowej bohaterki, jednak otrzymała propozycję wcielenia się w główną postać.

Film dla dzieci i młodzieży okazał się przepustką do światowej kariery. Miley z dnia na dzień zyskała sławę i uznanie milionów rówieśników. Z czasem jej wizerunek ewoluował. Gdy wydała piątą płytę – “Bangerz” – przeszła metamorfozę, która wstrząsnęła całą branżą. Ścięła długie włosy i zaczęła nosić wyzywające ubrania.

Okazją do zaprezentowania nowego image'u była gala MTV VMA 2013. Miley zszokowała publiczność na miejscu i przed telewizorami, gdy twerkowała w rytm swojego wtedy najnowszego przeboju “We Can't Stop”.

Leżała przykuta do łóżka na drugim końcu świata, gdy jej dom trawił ogień. Miley Cyrus właśnie ujawniła prawdę Miley Cyrus wydała emocjonalne oświadczenie w sprawie kariery. Już nigdy nie usłyszymy jej na żywo?

Miley Cyrus: mąż i "Flowers"

Kolejne lata przynosiły piosenkarce kolejne sukcesy. Definitywnie zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki Disneya. Wyznała, że jest biseksualna, a nawet wzięła cichy ślub w Święta Bożego Narodzenia w 2018 roku. Poślubiła wieloletniego partnera Liama Hemswortha, z którym ostatecznie się rozwiodła niecały rok później.

21 sierpnia 2019 Hemsworth złożył pozew o rozwód z powodu różnic nie do pogodzenia. 28 stycznia 2020 rozwód został sfinalizowany, a Miley skupiła się na działalności zawodowej. Kolejne płyty przynosiły kolejne hity, windując gwiazdę na szczyty list przebojów. 

Prawdziwy boom nastąpił w styczniu 2023 roku, gdy w serwisach streamingowych ukazał się singiel “Flowers”. Piosenka pobiła wszelkie rekordy popularności. Na Spotify singiel dwukrotnie pobił rekord największej liczby odsłuchań odnotowanych przez piosenkę w tygodniu kalendarzowym, zaś na YouTube obejrzano go ponad 635 mln razy.

Miley Cyrus: nowa fryzura z okazji 31. urodzin

23 listopada Miley skończyła 31 lat. Z tej okazji opublikowała zdjęcia z urodzinowej sesji. Swoje święto uczciła ubrana w czarną, dopasowaną sukienkę, którą zestawiła z długimi rękawicami, okularami Chanel i torebką w cętki.

Uwagę przykuwa nia tylko stylizacja, ale też nowa fryzura Cyrus. Artystka zdecydowała się spiąć włosy w koczek i przefarbować je na czarno. Po blond czuprynie nie ma już śladu. Tak odmieniona zaśpiewała na przyjęciu akustyczną wersję “Flowers”.

Sami zobaczcie, jak pięknie Miley prezentuje się teraz.

Miley Cyrus w ciemnych włosach, fot. Instagram
Miley Cyrus w ciemnych włosach, fot. Instagram
Miley Cyrus w ciemnych włosach, fot. Instagram
Miley Cyrus w ciemnych włosach, fot. Instagram
Miley Cyrus
Miley Cyrus w blondzie, fot. EastNews
Miley Cyrus
Miley Cyrus w blondzie, fot. EastNews
Tagi: Miley Cyrus