Swiatgwiazd.pl
Rodzina zastępcza

Kadr z serialu "Rodzina zastępcza"/ipla.tv

Misheel Jargalsaikhan była gwiazdą "Rodziny zastępczej". Wyrosła na piękną kobietę

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Pamiętacie Zosię z "Rodziny zastępczej", adoptowaną córkę Kwiatkowskich? Po latach Misheel Jargalsaikhan wyrosła na piękną kobietę; dziś ma 32 lata i zachwyca urodą. O tym, co słychać u aktorki, mogli przekonać się obserwatorzy jej mediów społecznościowych. W jednej z ostatnich publikacji serialowa Zosia przyznała, że słowa znanego polskiego piosenkarza stanowią dla niej inspirację.

  • Misheel Jargalsaikhan występowała w serialu „Rodziny zastępczej” jako Zosia

  • Przez lata wyrosła na piękną kobietę

  • W jednym z ostatnich postów na Instagramie podzieliła się z internautami inspirującym cytatem

„Rodzina zastępcza” pojawiała się na antenie Polsatu w latach 1999-2009 (od 2004 roku jako „Rodzina zastępcza plus”). Przez lata produkcja zasłużyła na miano jednego z najdłużej emitowanych na antenie seriali. Losy rodziny Kwiatkowskich przyciągały przed odbiorniki setki telewidzów - do popularności formatu przyczynili się z pewnością aktorzy, których fani obdarzyli dużą sympatią.

Jak przez lata zmieniła się młoda gwiazda „Rodziny zastępczej”?

Serial „Rodzina zastępcza” nie byłby kompletny bez Piotra Fronczewskiego czy Gabrieli Kownackiej. Przez lata w obsadzie pojawiało się wielu znakomitych aktorów; wśród młodych gwiazd ekranu nie mogło zabraknąć również Misheel Jargalsaikhan.

Na potrzeby produkcji Misheel Jargalsaikhan wcieliła się w adoptowaną córkę Kwiatkowskich, Zosię. Serialowi Jacek i Anka przyjęli dziewczynkę pod swój dach wraz z Elizą, którą grała Aleksandra Szwed. Misheel Jargalsaikhan pracowała na planie „Rodziny zastępczej” od 1999 roku aż do roku 2007.

Misheel Jargalsaikhan to niezawodowa aktorka mongolskiego pochodzenia. Celebrytka przyszła na świat w Ułan Bator, stolicy Mongolii. Do Polski przeniosła się wraz z rodziną w wieku trzech lat. Rola Zosi w „Rodzinie zastępczej” niewątpliwie przyniosła jej największą popularność.

[EMBED-1491]

Po 2007 roku, gdy Misheel Jargalsaikhan odeszła z obsady serialu „Rodzina zastępcza”, młoda gwiazda zniknęła na jakiś czas z życia publicznego. Powróciła do polskiego show-biznesu dopiero w 2015 roku, pojawiając się w takich produkcjach jak „Celebrity Splash!” czy „Taniec z gwiazdami”.

Ci, którzy zastanawiają się, co porabia dziś młodociana gwiazda „Rodziny zastępczej”, mogą zajrzeć na instagramowy profil aktorki. Misheel Jargalsaikhan chętnie udziela się w social mediach i często publikuje w sieci swoje zdjęcia.

Dzięki nim możemy przekonać się, iż przez lata aktorka wyrosła na piękną kobietę. Misheel Jargalsaikhan lubi pozować do zdjęć w sukienkach. W social mediach aktorki nierzadko pojawiają się również jej koleżanki z planu „Rodziny zastępczej”, Aleksandra Szwed i Monika Mrozowska.

Misheel Jargalsaikhan podzieliła się wyjątkowym cytatem polskiego piosenkarza

Ostatnio na profilu Misheel Jargalsaikhan pojawiły się fotografie z sesji zdjęciowej wykonanej w warszawskich Łazienkach Królewskich. We wpisie aktorka zachęcała internautów do czerpania z życia pełnymi garściami. Do tej postawy zainspirowały ją słowa Zbigniewa Wodeckiego, które gwiazda „Rodziny zastępczej” przytoczyła na łamach swojego Instagrama.

- Co robić? Uświadomić sobie, że jutra może już nie będzie. Nauczyć się żyć chwilą, która jest. To znaczy przyjąć, że wszystko to, co było, to było, ale już tego nie ma, a to, co będzie, tak naprawdę nie musi się zdarzyć. A więc bawić się tak, jakby to był ostatni dzień naszego życia. Taka postawa dotyczy zresztą nie tylko zabawy. To ideał życia w ogóle - przytoczyła w social mediach słowa piosenkarza aktorka.

[EMBED-1820]

[EMBED-1821]

[EMBED-1822]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Doda w skąpym bikini szaleje na plaży. "Wyglądasz jak sztabka złota"

  • Najnowsze zdjęcie Emilii Korolczuk wywołało lawinę komentarzy. Chodzi o dziecko

  • Katarzyna Dowbor na zdjęciu z dzieciństwa. "Królowa jest tylko jedna"

Źródło: Instagram, Filmweb

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >
krzysztof krawczyk junior

Życie gwiazd

Krzysztof Krawczyk junior na pierwszej rozprawie ws. spadku ojca

Czytaj więcej >