Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mołek też była na balu, a jej nowa fryzura to jakiś odlot!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.06.2024 19:09

Mołek też była na balu, a jej nowa fryzura to jakiś odlot!

Magda Mołek
fot. KAPiF; Instagram

Magda Mołek zmienia nie tylko stan cywilny, ale i uczesanie! Na wielkiej gali Omeny Mensah i Rafała Brzoski pokazała się we wcieleniu, w jakim jeszcze nigdy jej nie widzieliśmy. Jak wyglądała? Mamy zdjęcia.

Magda Mołek na balu Top Charity 2024

Magda Mołek ostatnio sporo przeszła. Po 13 latach rozstała się z mężem Maciejem Taborowskim. Wolny stan jednak jej służy: wygląda kwitnąco, a teraz trafiła na prestiżową, starannie wyselekcjonowaną listę gości największego wydarzenia charytatywnego w Polsce, organizowanego przez Omenę Mensah i Rafała Brzoskę.

Wydarzenie skupia wyselekcjonowane grono 450 osób, osoby z pierwszej setki najbogatszych Polaków oraz właściciele i większościowi udziałowcy przedsiębiorstw z przychodami powyżej 100 milionów złotych. Łączna wartość biznesowa: 45 miliardów złotych – możemy przeczytać na stronie akcji.

Bal Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2024 odbył się w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. To właśnie tutaj bardziej znani i najbogatsi Polacy zbierali pieniądze na szlachetne cele. W tym roku były to polskie domy dziecka, wsparcie dzieci w Ghanie oraz pomoc matkom z dziećmi z Ukrainy.

Rozenek ze statkiem na głowie, a Majdan w piżamie. Stylowo? Gala Top Charity 2024. Zaroiło się od milionerów i gwiazd. Zdjęcia

Jak Magda Mołek wyglądała na gali Top Charity 2024?

Wielka Aukcja Charytatywna Omeny Mensah i Rafała Brzoski skupia nie tylko przedstawicieli największych biznesów w Polsce i Europie, ale też artystów oraz największe gwiazdy show-biznesu. Wydarzenie prowadzili Olivier Janiak i Barbara Kurdej-Szatan, a wśród gości mogliśmy spotkać Małgorzatę Rozenek z mężem, Małgosię Sochę czy Huberta Hurkacza, który przyjechał na galę samochodem wartym niemal 2 miliony złotych.

Tematem Top Charity 2024 był “orient w baroku”. Mogliśmy zatem zobaczyć stroje inspirowane estetyką Dalekiego Wschodu, do tego bogato zdobione i szalone, jak na barokowy styl przystało. Magda Mołek pojawiła się na gali w towarzystwie dziennikarki i blogerki Agnieszki Hyży. Panie zamieściły sporo wspólnych zdjęć, które znajdziecie poniżej.

Dziękuję za wspólny magiczny wieczór – napisała Mołek w komentarzu pod postem.

Magda była jedną z gwiazd, które doskonale zrealizowały strojem zapowiedziany temat gali. Pojawiła się w złotym kimonie oraz żółtej sukni ozdabianej piórkami. Jej klasyczny bob zastąpił fantazyjny koczek na czubku głowy, nawiązujący do japońskich fryzur. Fotografie znajdziecie poniżej. A ile pieniędzy zebrano na gali?

Magda Mołek na gali Omeny Mensah. Zdjęcia

Na gali Omeny Mensah udało się wczoraj zebrać ponad 20 milionów złotych. Zgodnie z tradycją drugie tyle dołożył współorganizator wydarzenia, Rafał Brzoska. Finalnie na cele charytatywne pójdzie więc aż 40 milionów złotych.

Magda Mołek wyraźnie świetnie się bawiła. Na zdjęciach towarzyszą jej nie tylko Agnieszka Hyży, ale też Edward Miszczak i Justyna Szyc-Nagłowska, czyli żona Borysa Szyca, który był prowadzącym aukcji. Panie siedziały zresztą przy jednym stoliku. Jak podoba się wam w tym dalekowschodnim wydaniu?

Magda Mołek, Justyna Szyc-Nagłowska, Top Charity 2024
Magda Mołek i Justyna Szyc-Nagłowska na Top Charity 2024, fot. Instagram

Magda Mołek, Top Charity 2024, jak wyglądała, fryzura, zdjęciaMagda Mołek, Top Charity 2024, jak wyglądała, fryzura, zdjęciaMagda Mołek, Top Charity 2024, jak wyglądała, fryzura, zdjęcia