Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Na balu o Omeny nagle pojawiła się Edyta Górniak
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.06.2024 09:19

Na balu o Omeny nagle pojawiła się Edyta Górniak

Edyta Górniak
fot.: KAPiF/Instagram

Edyta Górniak ma za sobą intensywny weekend. W sobotę o poranku zawitała do “Dzień Dobry TVN”, a wieczorem zrobiła wielkie wejście na balu Omeny Mensah. Wszyscy wstali z krzeseł.

Edyta Górniak w "Dzień Dobry TVN"

Edyta Górniak w tym roku świętuje 30-lecie swojego występu podczas Eurowizji w Dublinie. Przypomnijmy, że z piosenką “To nie ja” zajęła drugie miejsce. Ten piękny moment uczciła między innymi na antenie TVN. Stacja potraktowała ją w wyjątkowy sposób. 

Edyta Górniak dostała u nas rekordowy czas antenowy, bo prawie 23 minuty na wizji. To się nie zdarza, nawet gdy odwiedzają nas największe gwiazdy. Ale to przecież sama Edyta Górniak! - mówi osoba z produkcji TVN.

Gwiazda nie ukrywała, że pojawienie się w programie i uczczenie w ten sposób jubileuszu, było dla niej szczególnie wzruszające.

Edyta była wzruszona tym, jak powitał i zadbał o nią TVN. Ustalenia związane z jej wizytą trwały kilka tygodni. Przygotowano reportaż, przy którym już przed rozmową uroniła łezkę. W związku z tym, by się odwdzięczyć, Edyta pokazała swój nowy teledysk premierowo na antenie "Dzień dobry TVN", a dopiero po zakończeniu rozmowy pojawił się na jej YouTube. Również chciała dać stacji coś szczególnego - mówi osoba z otoczenia gwiazdy.
 

Gala Top Charity 2024. Zaroiło się od milionerów i gwiazd. Zdjęcia Tylko u nas: Tak TVN potraktował Edytę Górniak. Przywileje, na które nie może liczyć żadna gwiazda

Edyta Górniak na balu Omeny Mensah

Edyta Górniak po intensywnym sobotnim poranku nie zwolniła tempa. Gwiazda wieczorem pojawiła się na organizowanej przez Omenę Mansah Gali Top Charity 2024. 

Wydarzenie organizowane było na warszawskim Wilanowie, a zebrali się na nim najbogatsi i najbardziej znani Polacy, by licytować dzieła sztuki. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Wielka Aukcja Charytatywna #topcharity2024 czas start! Temat przewodni to orient w baroku. Trzymajcie kciuki za powodzenie aukcji, bo to wszystko dzieje się w słusznej sprawie –zapowiadała Omenaa na Instagramie.

Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd, ale to Edyta Górniak zrobiła wielkie wejście. Gdy wszyscy goście byli już w środku nagle weszła na scenę i zaczęła śpiewać. W fenomenalny sposób wykonała piosenkę “I'm Every Woman” z repertuaru Whitney Houston. Goście natychmiast wstali z krzeseł i podeszli pod scenę, znakomicie się bawiąc. 

@nvq2023 Edyta gorniak zaspiewala na balu omeny 🥳 #edytagorniak ♬ dźwięk oryginalny - nvq2023

Wokalistka na tę okazję wybrała krótką pomarańczową sukienkę z odsłoniętymi ramionami, a do niej dobrała zielone szpilki. Na końcu artykułu zobaczycie zdjęcia. 

Nowa piosenka Edyty Górniak "I remember"

Sobota była dla Edyty Górniak pełna wrażeń. Oprócz wizyty w śniadaniówce i występu na gali premierę miał także teledysk do jej nowego przeboju “I remember”. To właśnie z tym utworem w ostatniej chwili gwiazda zgłosiła się do tegorocznych preselekcji na Eurowizję.

W ostatniej chwili postanowiłam wystawić go do konkursu, za namową najbliższych mi osób. Zrobiłam to już niestety po czasie. Dosłownie przekroczyłam te wskazane daty i godziny. Nie ma to znaczenia, bo nie był to mój pierwszy, główny cel. Tak naprawdę najważniejsze dla mnie jest to, żebyśmy mogli wspólnie celebrować tę piękną rocznicę.
 

Poniżej zdjęcia z występu Edyty Górniak na Top Charity 2024.

Edyta Górniak na Top Charity 2024, fot. Instagram
Edyta Górniak na Top Charity 2024, fot. Instagram
Edyta Górniak na Top Charity 2024, fot. Instagram
Edyta Górniak na Top Charity 2024, fot. Instagram