Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Monika Olejnik ze sceny w Sopocie wypowiedziała się na temat wolności. "Czasami pytam w glanach, ale nigdy na kolanach"
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2022 09:33

Monika Olejnik ze sceny w Sopocie wypowiedziała się na temat wolności. "Czasami pytam w glanach, ale nigdy na kolanach"

Monika Olejnik
East News / TRICOLORS

Monika Olejnik jest jedną z największych gwiazd TVN. Dziennikarka od lat prowadzi program Kropka nad i, który cieszy się uznaniem wielu widzów. Trzeciego dnia festiwalu w Sopocie świętowane było 20-lecie TVN 24. To właśnie dziennikarze tej stacji na czele z Moniką Olejnik prowadzili cały koncert.

  • Monika Olejnik od lat na antenie TVN 24 prowadzi program Kropka nad i.

  • Dziennikarka razem z Piotrem Kraśko prowadziła środowy koncert w Sopocie w ramach Sopot Top of the Top.

  • Środowy koncert był jednocześnie świętem 20-lecia TVN 24.

Monika Olejnik jest jedną z największych gwiazd TVN i najbardziej uznanych dziennikarek w Polsce. Na antenie TVN 24 prowadzi Kropkę nad i, gdzie rozmawia z wieloma gośćmi z obszaru polityki i kultury. W czasie środowego koncertu w Sopocie Olejnik wypowiedziała się na temat wolności. Nawiązała do obecnej sytuacji w Polsce.

Monika Olejnik: Czasami pytam w glanach, ale nigdy na kolanach

Monika Olejnik od lat obecna jest w mediach. Jej praca w TVN 24 z pewnością daje jej ogromną satysfakcję, co doceniają widzowie. Dziennikarka znana jest też z odwagi w wygłaszaniu swoich poglądów i ciętej riposty, jakiej doświadczyło już wielu jej gości.

Środowy koncert w ramach festiwalu w Sopocie prowadziła razem z Piotrem Kraśko. Wtedy też stacja TVN 24 obchodziła swoje 20-lecie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Czasami pytam w glanach, ale nigdy na kolanach. Witam w wolnych mediach. Kochani, Twoim prawem jest wiedzieć, dlatego potrzebne są wolne, niezależne, jak mawiał Lech Wałęsa, media - powiedziała ze sceny Olejnik.

W czasie trwania koncertu zarówno Monika Olejnik, jak i Piotr Kraśko niejednokrotnie nawiązywali do wolności.

Kraśko: Wolność jest najważniejsza, bo dzięki temu możemy mówić to, co jest prawdą

Wypowiedź Moniki Olejnik kontynuował Piotr Kraśko. On również przypomniał, jak ważna jest wolność, a szczególnie wolność słowa:

- Polska i miłość, ale i wolność i TVN24 w Sopocie. Wolność jest najważniejsza, bo dzięki temu możemy mówić to, co jest prawdą, a Wy macie prawo wiedzieć. Kochani, nie było jeszcze nigdy takiego koncertu w Sopocie.

Monika Olejnik na koniec przypomniała słowa piosenki Czesława Niemena Dziwny jest ten świat.

- Kochani, będziemy z Wami do końca świata i jeden dzień dłużej. Jeszcze nigdy nie czuliśmy, że jesteście tak blisko z nami. Dlatego przypominają mi się słowa piosenki Czesława Niemena "bo dobrych ludzi jest więcej". I ja też tak myślę Piotrze.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].