Monika Ordowska pozuje z córką Żródło: Instagram.com/monikaordowska

Monika Ordowska pozuje z córką do zdjęć, mają takie same stylizacje. Wyglądają uroczo

7 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Monika Ordowska jest mamą ośmioletniej Amelii. Niedawno celebrytka zamieściła w sieci zdjęcia, do których ona i jej córka pozują w tych samych stylizacjach. Urocza pociecha Ordowskiej ma nawet delikatny makijaż. „Która to która?” – pytają internauci.

  • Monika Ordowska układa sobie życie u boku multimilionera w Stanach Zjednoczonych
  • Celebrytka wychowuje ośmioletnią córkę z poprzedniego związku
  • Dziewczynce nie są obce drogie ubrania, torebki, a nawet makijaż
  • Do najnowszych zdjęć Monika Ordowska i jej córka pozują w tych samych różowych stylizacjach

Monika Ordowska należy do grona Polek, które swojego szczęścia postanowiły poszukać za oceanem. Celebrytka od lat żyje u boku tajemniczego amerykańskiego multimilionera, którym chętnie chwali się w social mediach. Na zdjęciach często towarzyszy jej także ośmioletnia córka.

Urocze zdjęcie Moniki Ordowskiej i jej córki

Monika Ordowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 220 tysięcy użytkowników. Celebrytka chętnie dzieli się z nimi swoim życiem, co rusz prezentując swoje najnowsze fotografie.

Na profilu Moniki Ordowskiej obserwatorzy mogą zobaczyć między innymi wnętrza ekskluzywnego odrzutowca, ubrania światowej klasy projektantów, a także biżuterię i kosmetyki z najwyższej półki. Ze wszystkich tych luksusów korzysta nie tylko celebrytka, ale także jej ośmioletnia córka. To właśnie Amelia podbiła niedawno serca internautów.

We wtorek dziewczynka kolejny raz pojawiła się na instagramowym profilu swojej mamy, która właśnie dokonała wyjątkowego zakupu. Celebrytka zainwestowała w nowy dres w kolorze zgaszonego różu. Takie samo wdzianko otrzymała jej ośmioletnia pociecha.

Anna Lewandowska odpowiada na pytania obserwatorów, poruszone zostały ciekawe kwestieAnna Lewandowska odpowiada na pytania obserwatorów, poruszone zostały ciekawe kwestieCzytaj dalej

Obie panie postanowiły od razu przymierzyć wymarzone stylizacje – Monika wsiadła w swojej do luksusowego odrzutowca, natomiast Amelia miała na sobie dres podczas podróży samochodem. Dziewczynka dobrała do swojej stylizacji różową opaskę z charakterystycznymi kocimi uszami. Na jej twarzy można zauważyć także delikatny makijaż.

  • Wow! Jesteście cudowne
  • Która to która?
  • Ślicznotki – komentowali zdjęcia internauci

Córka Moniki Ordowskiej

Monika Ordowska zasłynęła w mediach dzięki głośnemu związkowi z Piotrem Zeltem. Kiedy para publicznie ogłosiła, że spodziewa się dziecka, na jaw wyszły niespodziewane fakty z życia celebrytki. Okazało się, że kobieta nie jest w ciąży z aktorem, a ojcem jej córeczki jest Rafał Sieradzki.

Choć Monika Ordowska wróciła do byłego partnera, ich związek nie przetrwał próby czasu. Celebrytka wyjechała do Stanów Zjednoczonych i tam układa sobie życie u boku bogatego ukochanego. Tajemniczy multimilioner pomaga jej między innymi w wychowywaniu córki.

Ośmioletnia Amelia staje się coraz bardziej podobna do swojej sławnej mamy. Dziewczynka przywiązuje dużą wagę do wyglądu, a założenie szpilek nie stanowi dla niej problemu. Jak ustalił Pudelek, pociecha Ordowskiej ma także własne konto na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Pudelek

Następny artykuł