Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Richardson już się nie hamuje, publicznie uderzyła w... Katarzynę Cichopek! I to w jakich okolicznościach
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.09.2023 11:22

Monika Richardson już się nie hamuje, publicznie uderzyła w... Katarzynę Cichopek! I to w jakich okolicznościach

Monika Richardson, Katarzyna Cichopek
Monika Richardson przy rozwodzie wspomina o Katarzynie Cichopek, fot. KAPiF

Monika Richardson z początkiem tygodnia zakończyła swoje wieloletnie małżeństwo ze Zbigniewem Zamachowskim. Para jednak nie smuciła się tym faktem, a co więcej zamieściła wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych. Gwiazda nieoczekiwanie wspomniała o Katarzynie Cichopek.

Monika Richardson zakończyła wieloletnie małżenstwo

Para przez prawie dekadę tworzyła związek małżeński, choć ich drogi rozeszły się w 2021 roku. Do rozprawy rozwodowej doszło 12 września bieżącego roku. Z tej "okazji" Monika Richardson zamieściła w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie ze Zbigniewem Zamachowskim.

Po minach byłych małżonków można stwierdzić, że wcale nie zabolało ich zamknięcie ważnego rozdziału w ich życiu. Dziennikarka nawet zwróciła się do aktora, podsumowując wspólne lata małżeństwa.

Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski (2).jpg
Monika Richardson przy rozwodzie wspomina o Katarzynie Cichopek, fot. KAPiF
Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski.jpg
Monika Richardson przy rozwodzie wspomina o Katarzynie Cichopek, fot. KAPiF
Czułe gesty Barbary Kurdej-Szatan i znanego Polaka… To wcale nie jej mąż! Rafał natychmiast zabrał głos

Monika Richardson podziękowała byłemu mężowi

Gwiazda zdawała się być pogodzona z finałem wieloletniego małżeństwa. Jak sama przyznała, związek z aktorem był dla niej "cenną lekcją". W poście zwróciła się także do mediów, które bacznie przyglądały się rozwojowi ich rozwodu.

Dziękuję Ci mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją. […] Dziś zamykamy ten rozdział bez komentarza.

Radosne zdjęcie byłych małżonków wywołało sporą reakcję internautów. Na wiadomość od znajomego postanowiła odpowiedzieć sama Monika Richardson. Nieoczekiwanie padło nazwisko Katarzyny Cichopek.

Monika Richardson wspomniała o Katarzynie Cichopek

Choć wygląda na to, że byli małżonkowie są zadowoleni z rozstania, jeden z internautów ze smutkiem stwierdził, że "mimo wszystko szkoda". Jakby nie patrzeć gwiazdorski duet spędził wspólnie wiele lat.

Na komentarz odpowiedziała Monika Richardson, która z nieznanych powodów postanowiła wspomnieć o Katarzynie Cichopek. Gwiazda nie wyjaśniła, czy jej odpowiedź miała być formą żartu, czy też nawiązania do sytuacji w życiu gwiazdy TVP.

Każdy szczyt ma swój Cichopek, Pacioru… napisała.

Monika Richardson
Monika Richardson przy rozwodzie wspomina o Katarzynie Cichopek, fot. instagram.com/monikarichardson/