Monika Zamachowska ujawniła, czym zajmuje się jej syn Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 18.02.2020 Uroczysta premiera filmu Bad Boy n/z: ZAMACHOWSKA MONIKA

Monika Zamachowska pochwaliła się, czym zajmuje się jej syn. Został modelem

1 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Dumna Monika Zamachowska opublikowała w sieci serię zdjęć swojego syna. Dziennikarka nie mogła dłużej wytrzymać i pochwaliła się, że Tomek został modelem. Młody mężczyzna od pewnego czasu marzył o profesjonalnej sesji zdjęciowej. W końcu udało mu się to marzenie spełnić.

19-letni syn Moniki Zamachowskiej uczestniczył w swojej pierwszej profesjonalnej sesji fotograficznej. O jego zamiłowaniu do modelingu dziennikarka informowała już pod koniec ubiegłego roku. Przyznawała jednak, że jako matka może nieobiektywnie oceniać szanse na karierę nastolatka.

- Syn chce być modelem. Ja bym uważała, że ma szansę, ale wiecie, jak to z matkami. Dla mnie on jest najpiękniejszy na całym świecie – pisała wówczas na Instagramie.

Syn Moniki Zamachowskiej został modelem. Dziennikarka pochwaliła się zdjęciami

Jak wynika z najnowszych wpisów Moniki Zamachowskiej, zdeterminowany w swej pasji Tomek poszedł za ciosem i dostał się do profesjonalnego studia fotograficznego, w którym zaproszono go na sesję dla marki Medora. Podczas zdjęć 19-latkowi towarzyszyła mama. Dziennikarka nie kryła ogarniającej jej radości.

- Takie dni to ja lubię. Siedzimy, pijemy kawkę, a syn pracuje za godziwe pieniądze. Może coś będzie z tego modelowania? Póki co, jemu też się podoba – relacjonowała.

Borys Szyc w poruszający sposób pożegnał Ryszarda Szurkowskiego. O ich relacji mało kto wiedziałBorys Szyc w poruszający sposób pożegnał Ryszarda Szurkowskiego. O ich relacji mało kto wiedziałCzytaj dalej

Sesja okazała się wyjątkowo udana, a w niedzielę na Instagramie Moniki Zamachowskiej pojawiły się jej pierwsze efekty. Dziennikarka opublikowała zdjęcia syna w dwóch odsłonach – jedne w eleganckiej koszuli i garniturze, a drugie w stroju medycznym.

- Syn – model. Obiecuję, to drugi i już ostatni post dumnej matki. Zdjęcia wyszły fantastycznie – napisała Monika Zamachowska, dziękując przy okazji wszystkim osobom, które uczestniczyły w sesji.

Zachwyt dziennikarki podzielili także internauci, którzy obsypali jej syna licznymi komplementami. Większość z nich gratulowała 19-letniemu Tomkowi, zapewniając, że ma on idealne warunki do tego, by zrobić karierę w modelingu. Wśród komentarzy pojawiły również się gratulacje dla szczęśliwej mamy.

- Pani Moniko, toż to powód do dumy! Syn jako model sprawdził się idealnie – zapewniała jedna z internautek.

- Gratulacje, widać ten błysk w oku – pisała kolejna.

Monika Zamachowska jest mamą 19-letniego Tomasza oraz 17-letniej Zofii. Ojcem nastolatków jest drugi mąż dziennikarki, były pilot RAF-u Jamie Malcolm. Para rozeszła się w 2012 roku. Dwa lata później kobieta wzięła ślub ze swoim obecnym mężem, aktorem Zbigniewem Zamachowskim.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Interia Film, Instagram

Następny artykuł