Monika Zamachowska, praca Żródło: instagram.com/monikazamachowska

Monika Zamachowska ma nową pracę. Po odejściu ze śniadaniówki otworzyła własną agencję

12 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Monika Zamachowska wreszcie może zacząć wszystko od nowa. Oficjalnie poinformowała, że otwiera własną agencję! Po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" to dla niej ogromny krok naprzód.

  • Monika Zamachowska zwolniona z "Pytania na śniadanie"
  • Komentarz TVP
  • Zamachowska otwiera własną agencję

Monika Zamachowska lata temu zadebiutowała w rodzimym show-biznesie, a największe uznanie w oczach Polaków zyskała dzięki posadzie prowadzącej w "Pytaniu na śniadanie". Nieoczekiwanie, po wielu latach współpracy, TVP postanowiła zwolnić dziennikarkę, co odbiło się w mediach głośnym echem.

Monika Zamachowska zwolniona z "PNŚ"

Jesienią 2019 roku po 24 latach współpracy stacja TVP zwolniła Monikę Zamachowską z "Pytania na śniadanie". Dziennikarka nie mogła się z tym pogodzić i długo walczyła o zatrzymanie posady, ale niestety, bezskutecznie. Telewizja szybko też znalazła za nią zastępstwo.

Zamachowska zapewniała wówczas fanów, że nie zamierza znikać z mediów i po opuszczeniu śniadaniówki zajmie się nowymi projektami. Nie ukrywała jednocześnie, że zwolnienie po tylu latach pracy było dla niej niemałym zaskoczeniem i wyjątkowo przykrym doświadczeniem.

Przy okazji zabawy w śniegu Paulina Sykut odsłoniła twarz córki. Przy okazji zabawy w śniegu Paulina Sykut odsłoniła twarz córki. "Urocze dziewczyny"Czytaj dalej

Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie - mówiła wówczas w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

W tamtym czasie głos zabrała również sama stacja TVP, tłumacząc, że zwolnienie Zamachowskiej było spowodowane zainteresowaniem widza, który chętniej ogląda młodszych prowadzących.

"Pytanie na śniadanie" jest najpopularniejszym programem śniadaniowym w Polsce. Jednym z powodów sukcesu jest utrzymywanie zainteresowania widza. Program musi wciąż się rozwijać i podejmować nowe wyzwania, również w zakresie obsady prowadzących - wyjaśniła stacja.

Zamachowska zaczyna od nowa

Od momentu zwolnienia o życiu zawodowym Zamachowskiej mówiono raczej niewiele. Dopiero teraz wyszło na jaw, że ta przez ten cały czas pracowała nad nowym projektem. W końcu z dumą poinformowała, że otwiera własną agencję!

Otwieram agencję Public Relations, niedługo zacznie działać nowa strona internetowa autorstwa @bartoszbober, więc nowe fotki są niezbędne. Nie ukrywam, że odrobinkę jestem podekscytowana - napisała.

Dziennikarka jak zawsze mogła liczyć na wsparcie fanów, którzy zasypali ją gratulacjami i życzyli powodzenia na nowej ścieżce zawodowej.

Trzymam kciuki za nowe wyzwania! Niech się Pani układa jak najlepiej - pisze obserwatorka.

Super - dodaje kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada, Instagram

Następny artykuł