Monika Zamachowska Żródło: Wywiad z Moniką Zamachowską dla Jastrząb Post; screen youtube.com/JastrząbPost

Monika Zamachowska spotkała się byłym mężem

29 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Paparazzi uchwycili Monikę Zamachowską w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Szybko okazało się, że jest nim były mąż dziennikarki - Jamie Malcolm. Według doniesień mediów ex-małżonkowie spotkali się, by spędzić trochę czasu z dziećmi.

  • Monika Zamachowska była trzykrotnie zamężna
  • Jej drugim mężem był pilot Jamie Malcolm
  • Niedawno ex-partnerzy spotkali się w Warszawie

Monika Zamachowska na językach. To głównie za sprawą głośnego rozstania dziennikarki ze Zbigniewem Zamachowskim. Aktor nie był jednak pierwszą miłością prezenterki - Monika Zamachowska trzykrotnie mówiła “tak”.

Małżeństwa Moniki Zamachowskiej

Monika Zamachowska po raz pierwszy spróbowała szczęścia w miłości w 1995 roku. Jej wybrankiem był Amerykanin Rick Richardson.

Podróżnik i dziennikarz był o 14 lat starszy, co nie stanęło parze na drodze do szczęścia. Niestety było ono krótkotrwałe. Małżonkowie rozstali się oficjalnie po pięciu latach w 2000 roku - nie doczekali się jednak wspólnych dzieci.

Drugim mężem Moniki Zamachowskiej został szkockiego pochodzenia Jamie Malcolm, były pilot RAF i pilot linii lotniczej Virgin Atlantic. Pobrali się w 2001 roku; w kolejnych latach witając na świecie dwoje dzieci - Tomasza Davida i Zofię. I ten związek miał jednak swój koniec.

Piotr Fronczewski w legendarnej roli Jacka Kwiatkowskiego w Piotr Fronczewski w legendarnej roli Jacka Kwiatkowskiego w "Rodzinie Zastępczej"Czytaj dalej

W 2014 roku dziennikarka poślubiła aktora Zbigniewa Zamachowskiego. To właśnie ich rozstanie wzbudza obecnie ogromne zainteresowanie mediów; fani natomiast głodni są dodatkowych informacji na ten temat. Przypomnijmy, że szum wywołała wyprowadzka Zbigniewa Zamachowskiego z mieszkania na Żoliborzu, gdzie osiedlił się z dziennikarką.

Pod naporem plotek i dociekań w końcu ugiął się sam Zbigniew Zamachowski, który postanowił opublikować oficjalne oświadczenie. Jego treść nie jest jednak taka, na jaką liczyło wielu śledzących tę historię internautów. Stosowni wpis pojawił się na Facebooku w sobotę 27 marca. Gwiazdor poinformował, że zamierza zachować szczegóły dotyczące życia prywatnego dla siebie. Jak podkreślał, przemyśleniami pragnie dzielić się wyłącznie z najbliższymi.

- Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje - oświadczył aktor.

Rodzinny dzień

Ostatnio uwadze fotoreporterów (i ich aparatów) nie umknęło towarzystwo byłego męża, w jakim Monika Zamachowska spędziła część dnia. Paparazzim udało się sfotografować rodzinę (w tym ex-małżonków) na spacerze ulicami Warszawy. Jamie Malcolm, według doniesień serwisu Pomponik, ma wspierać byłą żonę w trudnych chwilach.

Monika Zamachowska i Jamie Malcolm rozdzielili się po spotkaniu, jak snują domysły media, by nie wzbudzać kolejnych sensacji. Każde z nich poświęcało tego dnia czas przede wszystkim ich wspólnym dzieciom, Tomaszowi i Zofii. Dziennikarka miała zabrać córkę na zakupy, gdzie panie zaopatrzyły się w wielkanocne ozdoby. Jamie Malcolm tymczasem angażował się w rozmowę z synem.

"Nie chcem, ale muszem" - tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego...

Opublikowany przez Zbigniewa Zamachowskiego Sobota, 27 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Pudelek, Plejada, Plotek

Następny artykuł