TVN jury Żródło: TRICOLORS/East News

Na antenę wraca "Mam talent". Zapowiedziano zmiany w składzie programu

3 Maj 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Na to ogłoszenie czekało tysiące telewidzów stacji TVN. Grupa ogłosiła, że na antenę powróci z przytupem hitowe show „Mam talent!”. Nie obędzie się jednak bez dużych zmian, zarówno w ekipie, jak i samych zasadach programu. Wśród nowości między innymi „platynowy przycisk” oraz „dzika karta”.

  • Popularne show TVN wraca na antenę
  • Stacja prowadzi obecnie casting do 13. edycji
  • W najnowszej odsłonie programu nie obędzie się bez zmian

Hitowa produkcja TVN „Mam talent!” to program oparty na zagranicznym formacie „Got Talent”. Dzięki łowiącemu talenty programowi popularność zyskały takie osoby jak Kamil Bednarek, Marcin Wyrostek czy Klaudia Kulawik. W poprzednim roku pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany producentów, a show ostatecznie nie pojawiło się na antenie. Ma to zmienić się już niebawem - stacja TVN ogłosiła bowiem nabór do kolejnej edycji programu.

Hit TVN wraca na antenę

Cierpliwość telewidzów TVN opłaciła się. W piątek 30 kwietnia stacja ogłosiła otwarcie castingów do najnowszej, 13. już edycji show „Mam talent”.

Wieści pojawiły się na poświęconym programowi profilu na Instagramie. We wpisie autorzy ogłaszają rozpoczęcie castingów do nowej odsłony show, po wszelkie szczegółowe informacje w tej sprawie odsyłając na stronę internetową TVN. Fani przyjęli nowinę z nieskrywanym entuzjazmem.

- Rewelacyjna wiadomość - cieszy się jeden z internautów.

Zygmunt Chajzer ma czworo przybranych wnuków. Zygmunt Chajzer ma czworo przybranych wnuków. "Cały czas jesteśmy w kontakcie"Czytaj dalej

Jak informują przedstawiciele TVN, przygoda z formatem „Mam talent!” może rozpocząć się poprzez wysłanie zgłoszenia przez specjalny formularz dostępny na stronie. By kandydatura była kompletna, należy przygotować zdjęcie oraz dwa materiały wideo. Na jednym z nagrań powinna znaleźć się próbka talentu, na drugim krótkie przedstawienie swojej osoby.

- Jeśli przez 12 edycji obserwowałaś/eś naszych uczestników, czas na Ciebie! Scena "Mam Talent!" to najlepsze miejsce do pokazania swoich umiejętności i powalczenia o spełnienie marzeń- zachęcają producenci programu.

Warto dodać, że Grupa TVN przyjmuje zgłoszenia do show aż do czwartku 15 lipca. Potencjalni kandydaci mają zatem dużo czasu, by odpowiednio przygotować się do nagrania wymaganych filmików. Przypomnijmy, że format „Mam talent” ukazuje się na antenie od 2008 roku.

W 13. edycji show szykują się duże zmiany

Co nie napawa radością wielu entuzjastów show, niewiadomą pozostaje wciąż kwestia składu jurorskiego oraz duetu prowadzących. W ostatnich kilku edycjach programu w jurorskich fotelach zasiadali Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak oraz Agnieszka Chylińska; program prowadzili natomiast Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Wiadomo jednak, że obecnie Agustin Egurrola współpracuje ze stacją TVP (został jurorem w „Dance Dance Dance”), a Szymon Hołownia wybrał rozwój zawodowy na scenie politycznej.

Oficjalnych informacji w sprawie składu jury oraz duetu prowadzących obecnie brakuje. Wiadomo jednak, że fani mogą spodziewać się dwóch urozmaiceń w formule hitu TVN. Pierwszą z nich będzie „platynowy przycisk”, z którego pomocą jury będzie mogło wysłać danego uczestnika z półfinałów prosto do finału.

Dodatkową nowością będzie „dzika karta”, również stanowiąca swoisty bilet do finału show. Będzie mogła otrzymać ją osoba, która, choć odpadła w półfinałach w czasie dogrywki, cieszyła się największą ilością głosów od telewidzów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Strona TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł