Swiatgwiazd.pl
rip

Fot. Rex Features/East News

Nie żyje Sarah Harding. Wokalistka zmagała się z nowotworem

6 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Przykry dzień dla świata muzyki - nie żyje Sarah Harding, jedna z wokalistek zespołu "Girls Aloud". Od lat zmagała się z poważną chorobą.

Media obiegła tragiczna informacja - w wieku niespełna 40 lat zmarła znana wokalistka, Sarah Harding. O śmierci poinformowała jej pogrążona w żałobie matka.

Nie żyje Sarah Harding

W mediach pojawiła się tragiczna informacja dla świata muzyki. W wieku 39 lat zmarła popularna wokalistka, Sarah Harding. Przez lata była wokalistką głośnego zespołu "Girls Aloud".

O śmierci pogrążyła jej zrozpaczona matka. Okazuje się, że artystka od lat zmagała się z poważną chorobą, nowotworem piersi. Diagnozą podzieliła się lata temu na swoim Instagramie, walkę niestety przegrała.

- Odeszła spokojnie dziś rano. (...) Wiem, że chciałaby zostać zapamiętana nie z walki z tą okropną chorobą - była jasno świecącą gwiazdą i mam nadzieję, że tak właśnie będzie pamiętana - napisała w poruszającym wpisie Marie, matka wokalistki.

Zrozpaczeni fani wyrażają w komentarzach kondolencje oraz wyrazy współczucia. Wielu z nich wiedziało o chorobie ukochanej wokalistki - ta bowiem nie kryła się ze swoją walką z chorobą.

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk urodziła. Znamy imię dziecka

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie żyje jedna z wokalistek "Girls Aloud"

Sarah Harding zdobyła największą popularność dzięki przynależności do zespołu "Girl Aloud". Składający się z Cheryl Cole, Nadine Coyle, Nicola Roberts i Kimberley Walsh zyskał ogromną popularność. Wydały pięć albumów studyjnych, które szybko okazały się bestsellerami.

Zespół jednak zakończył działalność w 2013 roku, a Harding rozpoczęła solową karierę. W 2015 roku wydała samodzielną epkę "Threads". W 2017 zwyciężyła w reality show "Celebrity Big Brother". W tym roku zaś wydała piosenkę "Wear it like a crown", z której całkowity dochód był przekazany na cele charytatywne.

Na początku września 2020 usłyszała straszliwą diagnozę. Znaleziono u niej nowotwór piersi, który miał się rozprzestrzenić już po organizmie. Publikowała często zdjęcia i posty dotyczące jej choroby i podejmowanej chemioterapii. Po diagnozie wypuściła także swoją autobiografię zatytułowaną "Hear me out".

- Staram się żyć każdą sekundą życia, bez względu ile będzie ono trwało. (...) Nie wiem, ile miesięcy mi zostało. Może stanie się cud, ale tak to teraz wygląda - wyznała w szczerej rozmowie z "The Time".

Rodzinie i bliskim składamy kondolencje.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Agata Kulesza zmaga się z problemami zdrowotnymi. Córka bardzo się o nią martwi

  • Justyna Żyła pokazała zdjęcie z ukochanym. „Uwielbiam go”

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

źródło: Interia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >