Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Nowe zdjęcie Macieja Dowbora. Fani patrzą tylko na jego stopy
Wiola Piróg
Wiola Piróg 07.12.2021 01:00

Nowe zdjęcie Macieja Dowbora. Fani patrzą tylko na jego stopy

Maciej Dowbor
fot. Instagram, maciej_dowbor

Maciej Dowbor wybrał się ze swoją żoną Joanną Koroniewską na spacer. Zdjęcie ze wspólnej przechadzki wrzucił do sieci, a internauci od razu zwrócili uwagę na jego stopy. "Coś tu ewidentnie nie pykło w tej stylizacji?!".

Maciej Dowbor jest polskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Jest znany nie tylko ze swojej kariery w mediach, ale także za sprawą sławnej mamy, Katarzyny Dowbor, która prowadzi program "Nasz nowy dom". Nie sposób go nie znać także dlatego, że jego żoną jest popularna aktorka grająca w serialu "M jak Miłość", Joanna Koroniewska. Małżeństwo jest bardzo aktywne w mediach społecznościowych, a ostatnio na Instagramie pojawiło się zdjęcie z ich wspólnego spaceru.

Maciej Dowbor ma styl

Maciej Dowbor opublikował na swoim profilu zdjęcie ze wspólnego spaceru z żoną. Jako że mamy teraz zimową pogodę, uwagę przykuwa jego specyficzny ubiór. Dziennikarz na gołych stopach ma jedynie klapki.

- Coś tu ewidentnie nie pykło w tej stylizacji?! Z drugiej strony zawsze mogę mieć proste wytłumaczenie, dlaczego chcę już wracać ze spaceru do domu!! A poza tym Brytyjki podobno zawsze chodzą po śniegu w klapkach, ale może to tylko legenda?! - napisał przy zdjęciu.

Nie ubrał skarpet do klapek

Internauci także skupili się na stopach Macieja Dowbora i żartowali, komentując jego stylizację. Pod postem pisali: - Jeszcze zapomniałeś założyć szlafrok Ja chodze podobnie z psami do lasu Kalosze jedynie zakładam, pizama i szlafrok Anglia Style  - Aż mi się zimno zrobiło w gierki - Nie to nie jest legenda. Ja ubrana jak na - 20 a One w japonkach  - Klapki u Brytyjek to nic...kilka stopni na minusie, Tobie w kurtce zimno, a ona zasuwa w topie ledwo zakrywającym cycki i tyłek, i sandałkach na obcasie  - Wiadomix co nie pyklo! Brakuje skarpet do sandałów/klapek

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz 2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza 3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].