Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ola Domańska o nietypowej relacji z ojcem swojego dziecka. "Mieszkamy razem, ale nie jesteśmy w związku"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.02.2024 07:41

Ola Domańska o nietypowej relacji z ojcem swojego dziecka. "Mieszkamy razem, ale nie jesteśmy w związku"

Ola Domańska
Ola Domańska o relacji z ojcem Ariela, fot. KAPiF, Instagram

Ola Domańska od lat występuje w telewizyjnych produkcjach, a także dzieli się z internautami kulisami prywatnego życia. W jej mediach społecznościowych można zobaczyć relacje związane z synem, choć gwiazda ukrywa tożsamość chłopca. Jak wygląda kwestia związku aktorki z ojcem dziecka? Mają za sobą trudne momenty…

Ola Domańska o byłych związkach. Ojciec dziecka długo był tajemnicą

Aktorka rzadko opowiada o życiu prywatnym, ale ciąża i narodziny syna sprawiły, że postanowiła nieco rozliczyć się z przeszłością. Ola Domańska ma za sobą kilka nieudanych związków, które trzymały ją w rozterce na długi czas. Mężczyźni rozczarowywali ją brakiem zaangażowania w relacje, a jeden z partnerów wprost wyznał, że się jej "boi".

Gdy aktorka zaszła w ciążę, internauci szybko zainteresowali się tematem jej życia osobistego. Dopiero w rozmowie z Justyną Nagłowską-Szyc otworzyła się nieco na kwestię romantycznej relacji z ojcem Ariela.

Wyszło na jaw, że mężczyzna pochodzi z Finlandii, a jego związek z Olą Domańską opiewa w wiele trudnych momentów. Dziś mało kto dałby radę sobie z codziennością aktorki.

Pytanie oburzyło Aleksandrę Domańską. Przerwała wywiad: "Nie mam najmniejszej ochoty dalej rozmawiać" Aleksandra Domańska otrzymała błędną diagnozę. Opowiedziała, co spotkało ją w szpitalu

Ola Domańska o początkach macierzyństwa. Przeżyła kryzys w związku

Aktorka nie ukrywa, że nie należy do kobiet, które od samego początku poczuły instynkt macierzyński. Chwilę po porodzie poczuła pustkę. Szybko okazało się, że ojciec chłopca podzielał jej uczucia.

Jak miałam Ariela w ramionach po raz pierwszy, jak się urodził, to niestety nie zalała mnie fala miłości. […] Spojrzałam na tatę Ariela i widzę, że mamy takie samo zdanie. Miałam takie: "OK, to co teraz?". Kilka godzin później, jak się obudziliśmy cali połamani, to on mówi: "Wiesz, nic nie czuję". A ja załamana w środku, że ja też nic nie czuję, a ktoś powinien czuć może za nas? - wspominała w podcaście "Matka też człowiek".

Wspólne wychowywanie chłopca okazało się wyzwaniem dla pary. Doszło nawet do rozpadu ich związku, który Ola Domańska bardzo mocno przeżyła.

To rozstanie, to zupełnie inna kategoria. Bo to było rozstanie w połogu, to był niezwykły czas dla mnie - wyznała Żurnaliście.

Jak więc dziś wygląda relacja rodziców Ariela? Ola Domańska w mediach społecznościowych sporadycznie wpuszcza internautów do prywatności.

Ola Domańska o rodzicielstwie. Rozstała się z ojcem syna

Obecnie w mediach społecznościowych można zobaczyć posty aktorki związane z jej synem. Duet chętnie podróżuje i poznaje świat, a gwiazda co jakiś czas dzieli się nowymi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Próżno jednak szukać wśród zdjęć kadrów z ojcem Ariela. Jak wygląda ich relacja? 

Rąbka tajemnicy na ten temat aktorka uchyliła latem 2022 roku.

Tata wrócił, jesteśmy ze sobą nie w związku, jesteśmy rodzicami. Mieszkamy sobie w naszym małym mieszkanku i poznajemy się jako rodzice, poznajemy się jako ludzie. Obydwoje mamy za sobą trening szacunku do drugiego człowieka, ale też ciekawości i akceptacji tego, że ktoś jest, jaki jest - wyznała.

Domańska wyjawiła wówczas, że dla dobra syna nadal mieszka z tajemniczym Finem. Zaznaczyła jednak, że z ojcem Ariela nie są już parą.

Mamy za sobą takie rozmowy, że w ogóle "wow". To jest uważne bycie ze sobą, ale nie nazwałabym tego związkiem - dodała.

Jak lokatorsko-uczuciowe sprawy celebrytki mają się obecnie? To do końca nie jest jasne. Wiadomo bowiem, że Domańska była później w relacji z innym mężczyzną, z którym ostatecznie też jej nie wyszło.
 

No a ostatnio też miałam chłopaka i też się rozstaliśmy. I to było o tyle trudne, że on mi powiedział wprost: "Ola ja się ciebie boję" i to bolało - opowiedziała Żurnaliście.

Myślicie, że w końcu znajdzie tego jedynego?

Ola Domańska
Ola Domańska o relacji z ojcem Ariela, fot. KAPiF
Ola Domańska
Ola Domańska o relacji z ojcem Ariela, fot. KAPiF
Ola Domańska
Ola Domańska o relacji z ojcem Ariela, fot. KAPiF
Ola Domańska
Ola Domańska o relacji z ojcem Ariela, fot. KAPiF

Źródło: podcast "Matka też człowiek"