Swiatgwiazd.pl
Paweł Kukiz

East News / ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Paweł Kukiz opowiedział, gdzie pierwszy raz pocałował żonę

14 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Paweł Kukiz w ostatnich dniach mierzy się z ogromną falą hejtu. Polityk poparł ustawę lex TVN, czym naraził się wielu swoim rywalom, a także muzykom, z którymi kiedyś współpracował. Tymczasem Super Express przypomniał o jego wyznaniu sprzed lat, które dotyczyło żony. Były członek zespołu Piersi zdradził wówczas, gdzie po raz pierwszy pocałował ukochaną Małgorzatę.

  • Paweł Kukiz na środowym posiedzeniu sejmu poprał ustawę lex TVN.

  • Polityk spotkał się z ogromną falą krytyki. Negatywnie na jego temat wypowiedzieli się już m.in. Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, czy Kuba Wojewódzki.

  • Super Express przypomniał właśnie wyznanie Kukiza sprzed kilku lat dotyczące żony. Były muzyk zdradził wówczas, gdzie po raz pierwszy pocałował swoją żonę. W tym roku małżonkowie obchodzili swoją 30. rocznicę ślubu.

Paweł Kukiz od 30 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z ukochaną Małgorzatą. W każdej sytuacji może liczyć na jej wsparcie. Z pewnością także teraz gdy tak wiele osób zwróciło się przeciwko niemu. Przypomnijmy, że Kukiz w pierwszym środowym głosowaniu w sejmie za lex TVN był przeciwny, w drugim już zmienił zdanie i pomógł partii PiS wygrać głosowanie.

Paweł Kukiz za lex TVN

Paweł Kukiz w środowym głosowaniu w sejmie w sprawie nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji zagłosował ostatecznie za jej wprowadzeniem. Od tamtego czasu bardzo negatywnie na jego temat wypowiedziało się wielu innych polityków, a także muzyków, z którymi kiedyś współpracował, m.in. Janusz Panasewicz, Jan Borysewicz, czy Krzysztof Skiba.

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk spytała fanów o to, do kogo podobny jest jej syn

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Od Kukiza odcięli się także członkowie zespołu Piersi, którego on był współzałożycielem. Tymczasem Super Express powrócił do wyznania Kukiza sprzed paru lat, w którym wspominał on pierwsze randki ze swoją ukochaną żoną Małgorzatą.

Kukiz: Ale tego ani ksiądz, ani USC z kolei nie uznają

W tym roku Kukiz wraz z żoną obchodzili 30-lecie swojego małżeństwa. Para musi być ze sobą bardzo szczęśliwa, na co dowodem jest właśnie tak długi małżeński staż.

-Prawdziwa rocznica to pierwszy pocałunek na ławeczce przed moją podstawówką koło domu kultury w Niemodlinie. Ale tego ani ksiądz, ani USC z kolei nie uznają -napisał żartobliwie Kukiz kilka lat temu z okazji tzw. srebrnych godów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >