Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piękna "śląska królowa disco polo" ma córkę. Jak wygląda Joanna?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.06.2024 18:25

Piękna "śląska królowa disco polo" ma córkę. Jak wygląda Joanna?

Córka Teresy Werner
fot. KAPiF/Instagram

Teresa Werner jest szeroko znana publiczności w Polsce, a Śląsk ją kocha. Nie wszyscy wiedzą, że gwiazda ma córkę. Jak wygląda Joanna Garbos?

Kariera Teresy Wener

Teresa Werner, urodzona 10 marca 1958 roku w Nakle Śląskim, to wybitna polska piosenkarka, która ma bogatą i długą karierę muzyczną. Jej miłość do muzyki rozkwitła już we wczesnych latach życia, gdy zaczęła śpiewać jako szesnastolatka w słynnym Zespole Pieśni i Tańca “Śląsk”. 

Przez 32 lata i 8 miesięcy była niekwestionowaną gwiazdą tego zespołu, co stanowi rekordowy staż na scenie. Podczas swojego czasu w “Śląsku”, Teresa Werner miała okazję występować na najważniejszych scenach na świecie, takich jak Carnegie Hall w Nowym Jorku czy na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. Jej talent i charyzma zaowocowały również zwycięstwem na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki w 1991 roku, gdzie zdobyła pierwsze miejsce, reprezentując zespół.

Po wielu latach związanych ze “Śląskiem”, Teresa postanowiła rozpocząć solową karierę artystyczną. W 2011 roku zadebiutowała singlem “Miłość jest piękna”, a następnie wydała swój pierwszy solowy album “Spełnić marzenia”, który odniósł ogromny sukces, zdobywając status platynowej płyty.  

Tak schorowana Kate traktowała córkę na paradzie To Rafał Grabias? Król życia zniknął, a teraz zaskoczył przemianą w kobietę

Małżeństwa Teresy Werner

O pierwszym małżeństwie Teresy Werner jest niewiele informacji. Gwiazda rzadko mówi o swoim życiu prywatnym i nie ujawniła przyczyn rozstania się z ojcem swojej córki. Po zerwaniu z ojcem Joanny, Teresa wyszła za mąż po raz drugi. 

Od 2010 roku jej mężem jest Wiesław Werner. Ich drogi się skrzyżowały podczas spotkania w związku z ubezpieczeniem na życie.

Od pierwszego momentu, gdy spotkałam Wiesława, wyczułam, że to właściwy dla mnie mężczyzna. Uważał, że jestem dla niego nieosiągalna. Dopiero później, po dłuższej znajomości przekonał się, że mogę odwzajemniać jego uczucie - wspominała piosenkarka w "Na Żywo"

Jak teraz wygląda córka gwiazdy?

Kim jest córka Teresy Werner?

Joanna Garbos ma 43 lata i nie jest związana z muzyką. Mieszka w Częstochowie i pracuje w branży farmaceutycznej. Wcześniej pracowała jako nauczyciel akademicki na Politechnice Częstochowskiej. 

Joanna lubi jeździć na motorze, a jej pasją są konie. W 2020 roku została właścicielką jednego wierzchowca. Z mamą ma wyjątkowo bliskie relacje. Teresa mieszka w Koszęcinie, więc regularnie utrzymują kontakt przez telefon.

Jestem z niej tak dumna. Jak tylko o niej mówię, to się wzruszam. Ona też jest ze mnie dumna i jestem wdzięczna, że docenia to, co robię - mówiła Werner w "Dzień dobry TVN".

Joanna spotyka się z Włochem. Jest piękną kobietą, ale urody raczej nie odziedziczyła po mamie. Może bardziej jest podobna do taty? Jak uważacie?

Joanna Garbos, fot. Instagram
Joanna Garbos, fot. Instagram
Joanna Garbos, fot. Instagram
Joanna Garbos, fot. Instagram