Piotr Cyrwus wróci do "Klanu"? Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Piotr Cyrwus może wrócić do serialu "Klan"

3 Kwiecień 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Nie da się ukryć, że to właśnie z “Klanem” Piotr Cyrwus kojarzony jest najbardziej. Rola Ryśka przyniosła mu ogromną popularność, z której jednak nie był do końca zadowolony. Okazuje się, że teraz aktor może powrócić do serialu. Jaki pomysł mają scenarzyści?

  • Piotr Cyrwus grał w "Klanie" przez 15 lat
  • W 2011 roku podjął decyzję o odejściu z serialu
  • Teraz mówi o powrocie do "Klanu"
  • Scenarzyści mają pomysł na jego powrót

Piotr Cyrwus przez 15 lat odgrywał rolę Ryśka w “Klanie”. Po tym czasie postanowił zrezygnować z serialu, a teraz ponownie może się w nim pojawić. Na jakiej zasadzie?

Piotr Cyrwus wraca do “Klanu”

W 2011 roku Piotr Cyrwus postanowił odejść z “Klanu”, w którym przez 15 lat odgrywał rolę Ryśka. Jak wspominał w rozmowie ze “Światem seriali”, decyzja o porzuceniu serialu była jedną z najtrudniejszych decyzji w jego zawodowym życiu.

Sam producent serialu przyznał, że z Piotrem Cyrwusem rozstał się w przyjaźni, a współpraca z nim była przyjemnością. Jak zaznaczył po odejściu aktora z “Klanu”: “To fantastyczny aktor i wspaniały, dobry człowiek”.

Po czasie odejścia z serialu aktor brał udział w innych projektach, często odgrywając drugoplanowe role.

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała, jak potraktowano ją, gdy kadencja jej męża dobiegła końcaJolanta Kwaśniewska opowiedziała, jak potraktowano ją, gdy kadencja jej męża dobiegła końcaCzytaj dalej

Teraz Cyrwus postanowił wrócić, jednak sytuacja jest nieco skomplikowana. Wszystko ze względu na to, że jego serialowa postać została uśmiercona.

Jak jednak powiedział w ostatnim wywiadzie dla “Faktu”, prawdopodobnie znowu pojawi się w “Klanie”. Dodał jednak, że nie chodzi tu absolutnie o postać Ryśka. Jaki zatem jest pomysł scenarzystów?

Plan scenarzystów

Producent “Klanu” zgodził się na to, aby Piotr Cyrwus powrócił do “Klanu”, a aktor zdaje się poważnie podchodzić do tego pomysłu.

- (...) Oczywiście już nie jako Rysiek, ale np. jako odnaleziony brat Ryszarda z Ameryki Południowej. Nim mógłbym być. To byłoby pewnie ciekawie. Lubię wyzwania, tym bardziej że już wyszedłem z tej szufladki Ryśka. Ta postać to było ważne 14 lat mojego życia - powiedział w rozmowie z “Faktem”.

O tym, czy faktycznie Piotr Cyrwus wykorzysta tę propozycję, będziemy mogli przekonać się niebawem. Nie wiadomo, czy widzowie właśnie taki powrót do TVP sobie wyobrażali., bo trzeba przyznać, że pomysł ten jest niecodzienny Chcielibyście ponownie zobaczyć go w serialu?

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: dziennik.pl / Fakt / Świat Seriali

Następny artykuł