Swiatgwiazd.pl
Piotr Żyła

instagram.com/piotr_zyla_official

Piotr Żyła na wakacyjnych fotografiach z nową ukochaną. Miłość kwitnie

1 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Wygląda na to, że Piotr Żyła w końcu znalazł szczęście w miłości. Po rozwodzie z Justyną u jego boku przez długi czas nie pojawiała się żadna kobieta. Nic więc dziwnego, że jego życie uczuciowe wzbudziło takie zainteresowanie, gdy media zaczęły donosić o jego związku z młodą gwiazdą TVN. Para długo kazała czekać na oficjalne potwierdzenie, ale odkąd zdecydowali się na ten krok, nie odmawiają sobie publikowania wspólnych zdjęć w sieci.

  • Piotr Żyła związał się z gwiazdą TVN

  • Para już nie ukrywa swojej miłości

  • Gorące zdjęcia zakochanych trafiły do sieci

Piotr Żyła nie ma w zwyczaju opowiadać o życiu prywatnym na forum publicznym. Od początku sportowej kariery nie był zbyt wylewny w tym temacie, również jeśli chodziło o małżeństwo z Justyną i późniejszy rozwód. Czyżby jednak zaczynał się przełamywać? W sieci pojawia się coraz więcej jego zdjęć z Marceliną Ziętek.

Piotr Żyła związał się z gwiazdą TVN

Zupełnie niedawno Piotr i Marcelina, gwiazda "19+", przestali ukrywać swój związek. Chociaż w sieci coraz chętniej publikują romantyczne fotografie, wciąż niechętnie opowiadają o łączącej ich relacji.

Obserwując jednak ich profile na Instagramie, można z łatwością zauważyć, że tych dwoje połączyło wyjątkowo silne uczucie. Niemal na każdym ze zdjęć nie szczędzą sobie czułości, dając tym samym do zrozumienia, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. (Więcej tutaj)

Edyta Górniak

Edyta Górniak nie ukrywa emocji. Powrót na scenę bardzo ją stresuje

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niedawno para wybrała się na wakacje, co szczególnie Marcelina chętnie relacjonuje w sieci. Niemal każdego dnia dostarcza obserwatorom kolejną porcję fotek z ukochanym. Najnowsze to prawdziwa miłosna bomba.

Gorące fotki Piotra i Marceliny w sieci

Zakochana bez opamiętania aktorka na jednym ze zdjęć obdarowała ukochanego siarczystym pocałunkiem, a Piotr rzucił zalotny uśmieszek w stronę obiektywu.

- Polizane zaklepane. Tak wygląda większość naszych wspólnych zdjęć - napisała aktorka.

Na kolejną porcję zdjęć internauci nie musieli długo czekać. Tym razem objęci i roześmiani od ucha do ucha zapozowali na tle wody, informując wszem i wobec, że udało im się dotrzeć na ląd. Marcelina nie mogła sobie odmówić pochwał dla Piotra, który zadbał o jej bezpieczeństwo.

- Nareszcie w miarę normalne zdjęcie. Dzisiaj mieliśmy bardzo aktywny dzień, ale spokojnie już jesteśmy bezpieczni na lądzie. Dzięki @piotr_zyla_official bezpiecznie przybijam do brzegu - skwitowała.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >