Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Był ślub, teraz dziecko – a nawet dwoje dzieci! To dopiero rewelacje na temat bliźniaczki syjamskiej i jej męża
Anna Lipska
Anna Lipska 03.04.2024 22:13

Był ślub, teraz dziecko – a nawet dwoje dzieci! To dopiero rewelacje na temat bliźniaczki syjamskiej i jej męża

Siostry Hensel
Siostry Hensel, fot. Facebook

Jedna z bliźniaczek syjamskich Hensel wyszła za mąż. Fani bacznie przyglądają się związkowi Abby i Josha Bowlinga. Pojawiły się doniesienia o dziecku! O co chodzi?

Jedna z bliźniaczek syjamskich wyszła za mąż

Abby i Brittany Hensel zyskały międzynarodową sławę dzięki reality show TLC z 2012 roku Abby & Brittany. Teraz zrobiło się o nich głośno, ponieważ jedna z nich wyszła za mąż. Fani bacznie przyglądają się związkowi z Joshem Bowlingiem. 

Wielu nurtuje pytanie, jak wygląda życie mężczyzny z bliźniaczkami syjamskimi. Wszak jest mężem Abby, ale Brittany jest ciągle z nimi. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty na temat tej wyjątkowej rodziny.

Rekordzista "1z10" w "Va Banque"! To był nokaut? Jak poszło Arturowi Baranowskiemu? Anna z "Rolnika" ich obwinia o to, co się jej przytrafiło. Nie pozostawiła wątpliwości, co o tym wszystkim myśli

Czy siostry Hensel mogą mieć dzieci?

Internauci odkąd poznali życie sióstr Hensel drążyli temat ich życia i tego jak sobie radzą. W końcu uzyskali odpowiedzi na pytania, które zadawało sobie wiele osób.  Abby i Brittany mają dwa serce, ale są jednością od pasa w dół. Bliźniaczki mają bardzo dobrą koordynację ruchową. Świetnie im idzie gotowanie czy pisanie e-maili. Siostry zdały prawo jazdy, gdy skończyły 16 lat. W tamtym momencie ich matka sama zastanawiała się nad ewentualnymi sytuacjami.

Nie jestem pewna, jak by to wyglądało, gdyby je zatrzymano za jazdę z nadmierną prędkością. Czy obie otrzymałyby mandat, czy tylko Abby, która odpowiada za pedał gazu? - mówiła. 

Życie intymne wciąż stanowi tajemnicę, ale Abby i Brittany uchyliły jej rąbek w filmie o sobie. Chociaż nie chcą ujawniać sekretów z życia łóżkowego, to chwalą się opinią lekarzy, którzy zgonie twierdzą, że ich fizjologia nie stoi na przeszkodzie, by zajść w ciążę. Co więcej, bliźniaczki zapewniają, że planują potomstwo:

Chcemy mieć dzieci! Jak najbardziej o tym marzymy — powiedziały zgodnie w słynnym dokumencie.
 

Teraz jednak, tuż po wieściach o ślubie Abby,  pojawiły się informacje o dziecku. O co chodzi?

Mąż Abby Hensel ma dziecko?

Właśnie ujawniono, że w 2023 r. jego była żona Josha Bowlinga złożyła przeciwko niemu pozew o ojcostwo.

Z akt sądowych ujawnionych przez E! wynika, że ​​w październiku 2023 r. była żona Josha, Annica Bowling, złożyła pozew o ojcostwo przeciwko niemu i jeszcze innej osobie. Jak wynika z akt, pięć miesięcy później, w marcu, przeprowadzono test genetyczny, ale jego wyniki nie zostały udostępnione publicznie.

Jak wynika z dokumentów sądowych, Josh i Annica – mają wspólne 8-letnie dziecko – rozwiedli się w 2019 roku, po dziewięciu latach małżeństwa i sfinalizowali rozwód w 2020 roku. W tym samym roku kobieta powitała na świecie kolejne dziecko, które w dokumentach rozwodowych określane jest jako „przyrodnia siostra” ich córki.

Tabloid skontaktował się z prawnikami Anniki i Josha z prośbą o komentarz, ale jeszcze nie otrzymał odpowiedzi. Wygląda jednak na to, że rodzina sławnych bliźniaczek może być większa, niż nam się wydaje, w końcu córka Josha już należy do familii, a być może także kolejna dziewczynka. 

Abby i Brittany Hensel
Abby i Brittany Hensel, fot. Instagram
Abby i Brittany Hensel
Abby i Brittany Hensel, fot. Instagram
Abby i Brittany Hensel
Abby i Brittany Hensel, fot. Instagram

Źródło: E!