Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Premiera filmu "Kuba": Błaszczykowski z żoną, Rozenek, Majdan, Wojciechowska, Urbański
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.02.2024 20:16

Premiera filmu "Kuba": Błaszczykowski z żoną, Rozenek, Majdan, Wojciechowska, Urbański

Jakub Błaszczykowski
Gwiazdy na premierze filmu o Kubie Błaszczykowskim, fot. AKPA; KAPiF

Jakub Błaszczykowski zakończył swoją zjawiskową karierę sportową rok temu. Teraz doczekał się filmu biograficznego o tytule „Kuba”. Kto przybył na premierę? W naszej galerii najciekawsze stroje gwiazd!

Kiedy i gdzie premiera filmu "Kuba" o Jakubie Błaszczykowskim?

Premiera filmu „Kuba”, opowiadającym o życiu Jakuba Błaszczykowskiego, już 23 lutego. Biograficzny tytuł z mnóstwem wywiadów będzie dostępny dla widzów, subskrybujących platformę Prime Video. To doskonałe zwieńczenie kariery jednego z najbardziej znanych na świecie polskich piłkarzy.

Błaszczykowski, wieloletni członek i kapitan reprezentacji Polski, należał też do kultowych światowych klubów, w tym Borussia Dortmund, VfL Wolfsburg czy Fiorentina. Karierę zakończył karierę piłkarską w 2023, po dwóch latach walki ze skutkami kontuzji kolana. Ostatni mecz w biało-czerwonych barwach rozegrał 16 czerwca 2023 roku, w meczu towarzyskim z Niemcami. Obie reprezentacje uroczyście pożegnały go na boisku. 20 lipca ostatecznie pożegnał się z grą.

Choć film o jego życiu pojawi się na platformie Amazon dopiero za trzy dni, już dziś odbyła się jego uroczysta premiera. Na ściance pozowało wiele gwiazd, nie tylko z branży sportowej. Na końcu tego tekstu znajdziecie galerię najciekawszych kreacji.

Huczne pożegnanie Kuby Błaszczykowskiego po meczu. Na koniec padły poruszające słowa. Emocje wzięły górę Gdy on przemawiał, ona zalewała się łzami. Kim jest tajemnicza żona Kuby Błaszczykowskiego?

O czym jest film "Kuba" Amazon Prime?

Film „Kuba” to nie tylko biografia Jakuba Błaszczykowskiego i opowieść o jego karierze. To dla niego także okazja z rozprawieniem się z demonami przeszłości. W filmie usłyszymy między innymi historię zamordowania matki piłkarza, którego dopuścił się jego ojciec.

W moim życiu wiele razy się potykałem i się tego nie wstydzę. Wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że moja historia stanie się inspiracją dla młodego pokolenia. Bo po każdej porażce można się podnieść. Podczas pracy z ekipą filmową nie gryzłem się w język, nie chowałem się za wyuczonymi formułkami. I cieszę się, że tę autentyczność udało się przenieść na ekran – mówi o produkcji sam Błaszczykowski.

W biograficznym dziele usłyszymy nie tylko wypowiedzi piłkarza i jego rodziny, ale też Roberta Lewandowskiego, Ilkay Gundogana, Matsa Hummelsa, Marco Reusa, Adama Nawałkę, Łukasza Piszczka, czy Jerzego Brzęczka.

Zwiastun filmu „Kuba” o Jakubie Błaszczykowskim możecie zobaczyć tutaj, a poniżej galeria gwiazd, które przybyły na dzisiejszą premierę.

Premiera filmu o Kubie Błaszczykowskim. Stroje gwiazd

Jeżeli jesteście ciekawi, jak na premierze wyglądała żona Kuby Błaszczykowskiego, przeczytacie o tym TUTAJ. Poniżej zaś zobaczycie galerię wszystkich gwiazd, które dosłownie tłoczyły się na ściance podczas wydarzenia.

Premiera filmu
Hubert Urbański, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Maria Jeleniewska, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Anita Werner, Michał Kołodziejczyk, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Artur Rojek, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Adrian Mielnik, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Majka Jeżowska, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Kuba Błaszczykowski z żoną Agatą, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Sławomir Peszko, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Martyna Wojciechowska, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Jerzy Brzęczek i Marzena Brzęczek, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA
Premiera filmu
Marcin Wasilewski, Joanna Wasilewska, premiera filmu “Kuba”, fot. Mieszko Piętka/AKPA