Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Kuba Błaszczykowski

Kuba Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski
02.03.2024 18:14 TYLKO U NAS: Błaszczykowski miał dość pytań o konflikt z Lewandowskim i pękł... To nam powiedział słowo więcej

Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski mają skomplikowane relacje, a ich konflikt sięga dekadę wstecz. Tylko nam Kuba zdradził, jak ich stosunki wyglądają obecnie. Nie wytrzymał i zdradził za dużo?

Jakub Błaszczykowski
27.02.2024 20:39 Gruba afera! "Kuba kłamie". Boniek nie wytrzymał po premierze filmu o Błaszczykowskim

Jakub Błaszczykowski niedawno promieniał dumą na premierze filmu o swoim życiu. A jednak to właśnie produkcja „Kuba” wywołała ostry konflikt ze Zbigniewem Bońkiem. O co były trener i selekcjoner ma pretensje do piłkarza? Padły najostrzejsze słowa.

Kuba Błaszczykowski
20.02.2024 22:34 Kim jest brat Błaszczykowskiego? Pojawił się na premierze filmu "Kuba". U jego boku piękna żona

We wtorek 20 lutego odbyła się premiera filmu “KUBA”. Tytułowym bohaterem jest piłkarz Kuba Błaszczykowski. Na premierze dokumentu pojawiło się wiele gwiazd, w tym brat byłego kapitana reprezentacji - Dawid. Kim jest i czym się zajmuje? Będziecie zaskoczeni.

Jakub Błaszczykowski
20.02.2024 20:16 Premiera filmu "Kuba": Błaszczykowski z żoną, Rozenek, Majdan, Wojciechowska, Urbański

Jakub Błaszczykowski zakończył swoją zjawiskową karierę sportową rok temu. Teraz doczekał się filmu biograficznego o tytule „Kuba”. Kto przybył na premierę? W naszej galerii najciekawsze stroje gwiazd!

Jakub Błaszczykowski, żona
20.02.2024 18:42 Premiera filmu "Kuba". Żona Błaszczykowskiego zachwyciła metamorfozą. Rzadko można ją zobaczyć na imprezie

Żona Jakuba Błaszczykowskiego nazywana jest „najbardziej tajemniczą z partnerek polskich piłkarzy”. Dziś zadała szyku na premierze filmu „Kuba”. Czym zajmuje się na co dzień i kim jest? Mamy zdjęcia!

Kuba Błaszczykowski
20.02.2024 08:19 Błaszczykowski w rozrywających serce słowach o ojcu, który zabił matkę na jego oczach. Mówi, co działo się krótko przed tragedią

Kuba Błaszczykowski jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Jego dzieciństwo należało jednak do niezwykle trudnych. Przeżył traumę, kiedy to ojciec na jego oczach zabił mamę. Teraz wypowiedział się o nim i o tym co się działo przed tragedią. To wyznanie łamie serce.

Zapłakany Kuba Błaszczykowski o traumie z dzieciństwa. To wideo wstrząśnie fanami
14.01.2024 07:24 Zapłakany Kuba Błaszczykowski o traumie z dzieciństwa. To wideo wstrząśnie fanami

Do sieci trafił zwiastun filmu “KUBA”. Produkcja przybliży widzom szczegóły życia Jakuba Błaszczykowskiego. Nie wszyscy wiedzą o jego traumatycznych przeżyciach. Piłkarz nie mógł powstrzymać łez. 

Kuba Błaszczykowski z żoną i dziećmi w Sopocie, fot. paparazzi
04.08.2023 13:58 Kuba Błaszczykowski z piękną żoną i dziećmi na wakacjach. Gdy Agata zdjęła kaptur, ukazała się jej nowa fryzura

Kuba Błaszczykowski z żoną i dziećmi na zdjęciach paparazzi. Rodzina została sfotografowana w Sopocie podczas aktywnego dnia. Uwagę zwrócił nowy kolor włosów Agaty.

Kuba Błaszczykowski
17.06.2023 09:19 Rodzina Kuby Błaszczykowskiego przygotowała mu niespodziankę. Napisy na ich koszulkach mówią wszystko

Wczorajszy mecz między Polską a Niemcami był jednocześnie pożegnaniem Kuby Błaszczykowskiego w naszej reprezentacji. Piłkarze przygotowali mu wzruszający hołd, ale jeszcze więcej łez polało się podczas spotkania sportowca z rodziną. Żona i dzieci przygotowały mu piękny, bardzo znaczący prezent.

Kuba Błaszczykowski
17.06.2023 08:22 Lata konfliktu, a teraz coś takiego. Lewandowski wreszcie pożegnał Błaszczykowskiego. To nie wymaga komentarza

O możliwych przyczynach konfliktu, jaki narósł między Robertem Lewandowskim a Kubą Błaszczykowskim, powstało wiele teorii. Dlatego na wczorajszym meczu, kiedy Jakub przez 16 minut występował jako kapitan drużyny narodowej, wszystkie oczy skierowane były w stronę tej dwójki. Pożegnanie sportowca z naszą reprezentacją okazało się niezwykłe z wielu powodów.

Kuba Błaszczykowski żegna się z Robertem Lewansoslim, Marina Łuczenko-Szczęsna
16.06.2023 23:17 Marina uchwyciła moment pożegnania Błaszczykowskiego i Lewandowskiego. Płaczemy, wzruszające sceny

16 czerwca  Kuba Błaszczykowski pożegnał się z reprezentacją Polski po 17 latach. W swoim czasie w składzie miał okazję zagrać w 109 meczach, a także strzelić dla polski 21 goli. W jego ostatnich chwilach w drużynie narodowej nie brakowało wzruszeń. 

Kuba Błaszczykowski przed ostatnim meczem
16.06.2023 10:55 Ostatni mecz Kuby Błaszczykowskiego. Poruszający hołd kadry. Tak pożegnają legendę

Kuba Błaszczykowski zagra dziś ostatni mecz w polskiej kadrze. Z tej okazji trener reprezentacji przygotował dla niego poruszający hołd. Jednego z najlepszych zawodników polskiego futbolu ostatnich lat czekają dwie piękne niespodzianki.