Swiatgwiazd.pl

fot. instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski przekazał smutne wieści o mamie. Ciągle żyła w strachu

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Przemek Kossakowski udzielił wywiadu dla "Faktu", w którym podzielił się wyznaniami na temat swojej mamy oraz tego, jak przeżywała jego zawodowe wyzwania. Niektóre momenty były dla niej zdecydowanie za mocne. Poszedł z nią na pewien układ.

Były mąż Martyny Wojciechowskiej nie ukrywa, że mama jest dla niego najważniejszą osobą na świecie, o którą stara się dbać każdego dnia. Teraz robi wszystko, by nie musiała się o niego martwić.

Przemek Kossakowski o relacjach z mamą

Nikogo nie powinno dziwić, że słynny podróżnik dba o swoją mamę jak najlepiej może. Trudno zaprzeczyć, że jego pomysły zawodowe, które przyniosły mu nie tylko sławę, ale też pieniądze i ogromny szacunek wśród widzów. Jednak właśnie one przyprawiały jego mamę o ciarki.

- Moja mama bardzo bała się, kiedy realizowałem program "Kossakowski. Inicjacja". Mieliśmy wtedy taki układ, że do niej dzwoniłem w wypadku, jeśli uważałem, że jakiś odcinek jest poza możliwościami wrażliwości mojej mamy. Wtedy dzwoniłem i mówiłem jej, żeby tego nie oglądała - powiedział dla "Faktu". Przypomnijmy, że niektóre były naprawdę ekstremalne. Kossakowski dawał się m.in. zakopać żywcem czy zamykać w więzieniu. Ten drugi pomysł wspomniał w udzielonym wywiadzie. Najdelikatniej mówiąc, dla jego mamy nie było to najprostsze przeżycie.

- Najbardziej przeżyła odcinek, w którym byłem w więzieniu. A to dlatego, że po prostu byłem tam upokarzany przed kamerami... - dodał podróżnik.

Obecnie Kossakowski bierze udział w programie TTV pt. "99 - gra o wszystko" , który został włączony do ramówki stacji z okazji 10-lecia jej istnienia. Obok niego występują m.in.: Dagmara Kaźmierska, Sylwia Bomba czy Jacek Wójcik. Oglądacie?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Nie tylko zarzuty. Doda dosłownie przed chwilą przekazała kolejne fatalne wieści 2. Wyszło na jaw, jak Wiśniewski nazywa nową żonę. Fani padną, gdy się dowiedzą 3. Złota Piłka 2021: niewiarygodne, z kim Robert Lewandowski pojawił się na gali

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]