Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski pojawił się na gali z siostrą
Michał Fitz
Michał Fitz 30.11.2021 01:00

Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski pojawił się na gali z siostrą

Lewandowski
FRANCK FIFE/AFP/East News

Niestety, na wczorajszej gali wręczenia nagród Robert Lewandowski nie otrzymał Złotej Piłki, najbardziej prestiżowego wyróżnienia indywidualnego w piłce nożnej, gdyż to powędrowało do Lionela Messiego. Niemniej, Polak był bardzo szczęśliwy, podobnie jak jego osoby towarzyszące.

Tych było bowiem kilka. Do Paryża z Polakiem przyjechał jego trener, a także włodarze Bayernu Monachium, dla którego gra. Pojawiła się też oczywiście Anna Lewandowska oraz siostra napastnika, Milena, która rzadko bywa na czerwonym dywanie.

Robert Lewandowski z siostrą

Wszyscy uczestnicy gali byli wyjątkowo elegancko ubrani, jak przystało na taką okazję. Robert Lewandowski miał na sobie granatowy garnitur z czarnymi elementami, do którego założył muchę w tym samym kolorze. Męska klasyka.

Zaskoczyła natomiast jego siostra. Można było spodziewać się, że podobnie jak żona piłkarza przywdzieje długą, piękną suknię, ale tego nie zrobiła. Zdecydowała się na czarny, damski smoking, do którego założyła długie, przyciągające uwagę kolczyki.

Złota Piłka 2021 - Robert Lewandowski

Niestety, choć Robert Lewandowski z pewnością zasłużył na otrzymanie głównej nagrody minionego wieczora, musiał zadowolić się jedynie statuetką pocieszenia. Uhonorowano go jedynie w kategorii najlepszego napastnika roku.

Główną nagrodę, już po raz siódmy w swojej karierze zdobył Argentyńczyk Lionel Messi. Co ciekawe, w trakcie swojej przemowy po odebraniu statuetki przyznał, że Złota Piłka za rok ubiegły na pewno należała się Robertowi Lewandowskiemu i Polak powinien mieć ją już w domu. Warto przypomnieć, że wówczas, ze względu na przerwany przez pandemię sezon nie zdecydowano się na przyznanie nagrody.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: Instagram.com/ jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].