Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przetakiewicz pokazała środkowego syna. Filip idzie w ślady Kulczyka
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 14.06.2024 12:15

Przetakiewicz pokazała środkowego syna. Filip idzie w ślady Kulczyka

Joanna Przetakiewicz ze środkowym synem
fot. KAPiF/Instagram

Joanna Przetakiewicz jest dumną matką trzech synów, którzy są owocami związku z jej pierwszym mężem. Znana bizneswoman właśnie pochwaliła się swoją środkową pociechą. Miała ku temu ważny powód.

Dzieci Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz na dobre rozgościła się w polskim show-biznesie. Znana kiedyś głównie jako była partnerka zmarłego w 2015 roku Jana Kulczyka oraz założycielka luksusowej marki odzieżowej La Mania, spełnia się dziś nie tylko jako bizneswoman, ale także celebrytka i aktywistka.

Od czterech lat Joasia jest żoną znanego producenta telewizyjnego, Rinke Rooijensa. Nie jest to jednak jej pierwszy mąż. Przedsiębiorczyni po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu w wieku zaledwie 20 lat. Małżeństwo rozpadło się w dramatycznych okolicznościach. 

Nie jest tajemnicą, że wybranek Przetakiewicz zostawił ją samą z trzema synami. Mimo tego, że było jej bardzo ciężko, postanowiła zachować jego nazwisko.

Na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki zabrakło krzyża. To go zastąpiło To jakiś koszmar! Oto co sieciówka zafundowała klientom

Joanna Przetakiewicz świętuje urodziny środkowego syna

14 czerwca to szczególny data w rodzinie Joanny Przetakiewicz. To właśnie tego dnia swoje urodziny obchodzi środkowy syn bizneswoman. Filip, który na co dzień żyje i pracuje w San Francisco, skończył właśnie 33 lata. Jej sławna mama postanowiła publicznie złożyć mu życzenia i podzielić się w mediach społecznościowych ich wspólnym zdjęciem.

Synku,
tak bardzo jestem z Ciebie dumna.
Za to, że z konsekwencją spełniasz nawet te najodważniejsze marzenia.
Za to, że wykorzystujesz wszystkie szanse i zawsze masz plan. Za to, że jesteś taki dzielny - napisała Przetakiewicz w dniu urodzin Filipa.

 

KOCHAM ♥️
Mama - dodała.

Fani od razu zwrócili uwagę na to, że Filip wyrósł na bardzo przystojnego mężczyznę.
 

  • I do tego good looking!
  • Przystojny syn, możesz być dumna
  • Co za uroda... Mama i Syn... wszystkiego dobrego - czytamy w komentarzach pod postem na Instagramie.
448318698_18422932456066730_604625767690787126_n.jpg
Joanna Przetakiewicz z synem Filipem, fot. Instagram

Czym zajmuje się Filip Przetakiewicz?

Filip Przetakiewicz odziedziczył po swojej sławnej mamie nie tylko nieprzeciętną urodę, ale także smykałkę do biznesu. Trudno się jednak temu dziwić. W końcu rolę ojczyma pełnił w jego życiu nie kto inny jak sam Jan Kulczyk, okrzyknięty niedawno przez tygodnik “Wprost” mianem najbogatszego Polaka III RP.

ZOBACZ: Jest nowy ranking najbogatszych Polaków. Ujawniono majątki Kulczyk, Solorza, Staraka...

Jesienią 2021 roku Joanna Przetakiewicz chwaliła się, że amerykański “Forbes” uznał jej środkowego syna za wschodzącą gwiazdę rynku. 

BILLION DOLLAR BABY! I to dopiero początek. Najlepsze jeszcze przed tobą. Synku, jestem z Ciebie niesamowicie dumna! Cała nasza rodzina! Twoi bracia - starszy Aleksander i młodszy Jakub. Babcia. Tata. Rinke i wszyscy przyjaciele. Radość nie z tej ziemi. Kosmos! Mój syn Filip (30 lat) został właśnie uznany przez amerykański Forbes jako założyciel start-upa MATI, nazywanego Unicorn (czyli jednorożcem w biznesie), za wschodzącą gwiazdę rynku - pisała Przetakiewicz.

Celebrytka pękała z dumy. Przy okazji zaznaczyła, że Filip zawdzięcza swój sukces tylko i wyłącznie swojej pracowitości i ambicji.

Jestem taka szczęśliwa, kochanie! Osiągnąłeś to nauką i niesamowitą pracą 7 dni w tygodniu, 16 godzin na dobę. Od 15. roku życia. Ogromną ambicją i wiarą w siebie. Wizją, którą miałeś od lat. On też byłby z Ciebie bardzo dumny. Wiesz, kto  - oznajmiła Joanna.

Myślicie, że Filip Przetakiewicz też trafi kiedyś na listę najbogatszych Polaków?

245220208_652185985767905_1019673507125192925_n.jpg
Joanna Przetakiewicz z synami, fot. Instagram
245235784_2676048159363521_384415693086347721_n.jpg
Joanna Przetakiewicz z synami, fot. Instagram