Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz to polska projektantka mody, przedsiębiorczyni.

Jan Kulczyk
27.04.2024 07:22 Dlatego Kulczyk rozwiódł się z pierwszą żoną. Przetakiewicz ujawnia

Jan Kulczyk przez 33 lata był mężem Grażyny. W pewnym momencie w jego życiu zmienił się jeden element. Dlaczego doszło do rozwodu? Po wielu latach od śmierci najbogatszego Polaka prawdę ujawniła Joanna Przetakiewicz. 

Joanna Przetakiewicz
26.02.2024 13:49 Joanna Przetakiewicz szczerze o pieniądzach w związku z Kulczykiem. Wyjawiła wszystko, jak na spowiedzi

Joanna Przetakiewicz przed laty zasłynęła w mediach, jako partnerka najbogatszego Polaka - Jana Kulczyka. Teraz wyznała prawdę, jaką rolę odgrywały pieniądze w tej relacji. 

Joanna Przetakiewicz / Jan Kulczyk
20.01.2024 19:16 „Życie potrafi cię przepalić”. To dlatego Przetakiewicz rozstała się z Kulczykiem. Pierwszy raz ujawniła, co zniszczyło ich związek

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk byli razem przez niemal dekadę. Co zakończyło romans, przez który rozpadło się małżeństwo miliardera? Pewne fakty wyszły na jaw dopiero niedawno.

Grażyna Kulczyk: co robi obecnie? Gdzie mieszka i czym się zajmuje?
12.01.2024 00:34 Co robi Przetakiewicz – wie każdy. A pierwsza żona Kulczyka? Wyciekło, czym teraz się zajmuje i gdzie mieszka

Grażyna Kulczyk wyprowadziła się z Polski. Co obecnie robi i czym zajmuje się była żona Jana Kulczyka? Pojawiły się nowe informacje.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024 - licytacje gwiazd
05.01.2024 15:00 WOŚP 2024. Najdroższe licytacje gwiazd. Możecie się zdziwić, która aukcja znajduje się na szczycie zestawienia

Wielkimi krokami zbliża się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć do zbiórki organizowanej przez Jurka Owsiaka pozostało jeszcze parę tygodni, w internecie już teraz można licytować “rzeczy od serca” wystawione przez gwiazdy mediów, sportu i show-biznesu. Będziecie nieźle zaskoczeni, czyja aukcja cieszy się na ten moment największym powodzeniem.

Gwiazdy na Forbes Women, fot. KAPIF
11.12.2023 19:46 Gwiazdy na imprezie "Forbes Women": ciężarna Zofia Zborowska, Małgorzata Rozenek, Joanna Przetakiewicz

Gwiazdy na gali magazynu “Forbes Women”. Ciężarna Zofia Zborowska, Małgorzata Rozenek w czerni i stylowa Joanna Przetakiewicz. Zobacz, jak prezentowały się gwiazdy.

Joanna Przetakiewicz zaliczyła gigantyczną wpadkę, fot. KAPiF
05.09.2023 19:16 Joanna Przetakiewicz zaliczyła gigantyczną wpadkę, już mówią o hipokryzji. Tak wybrała się, by opowiadać... o ekologii

Joanna Przetakiewicz przybyła do Karpacza, by uczestniczyć w panelu ekologicznym na Forum Ekonomicznym. Przy okazji zaliczyła jednak gigantyczną wpadkę, której fani prędko jej nie zapomną.

Joanna Przetakiewicz EA
06.06.2022 13:18 Nieszczęście w rodzinie Rinke. Joanna Przetakiewicz tuż przed rocznicą ślubu opowiedziała o teściu

Wielkimi krokami zbliża się 2. rocznica ślubu jednej z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Joanna Przetakiewicz i Rrinke Rooyes na ten moment nie mają w planach hucznego świętowania. Powodem jest stan zdrowia ojca Rinke. Ojciec Rinke ma poważne problemy zdrowotne. Producent postanowił rzucić wszystko i wyjechać do Amsterdamu, gdzie mieszka jego tato. Obecnie opiekuje się 83-latkiem i wraz z Joanną starają się zapewnić mu najlepszą pomoc.

Joanna Przetakiewicz pokazała wystrój swojego wielkanocnego stołu
03.04.2021 02:00 Joanna Przetakiewicz pokazała drugą wersję wielkanocnego wystroju, wygląd zaskakuje

Joanna Przetakiewicz przygotowała dwa wystroje stołu WielkanocnegoNa drugiej kreacji znalazły się złote jajkaFani krytycznie odnieśli się do pomysłu projektantkiŚwięta Wielkanocne to czas radości i zmartwychwstania Bożego. Rodziny gromadzą się, by wspólnie świętować zwycięstwo Pana nad śmiercią. Nic dziwnego, że ludzie pragną mieć jak najlepiej udekorowane wnętrza oraz nakrycia stołów. Joanna Przetakiewicz jako doświadczona projektantka mody dołożyła wszelkich starań, żeby jej stół wyglądał zjawiskowo.