Pytanie na Śniadanie prowadząca Żródło: eastnews & TRICOLORS

Wyjątkowe zdjęcie Izabelli Krzan

3 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Nowa prowadząca program “Pytanie na Śniadanie” wiedzie wyjątkowo bujne życie w social mediach. Ostatnio duże zainteresowanie wzbudziła najnowsza publikacja Izabelli Krzan na Instagramie. Internauci z ogromnym entuzjazmem przyjęli zdjęcie, na którym prezenterka pokazała się w bieliźnie. Gwiazda TVP promowała w ten sposób jedną z polskich marek sprzedających bieliznę i stroje do spania.

  • Prowadząca “Pytanie na Śniadanie” zachwyciła fanów nową publikacją w social mediach
  • Izabella Krzan pokazała zdjęcie w zdobionej koronkami bieliźnie
  • W komentarzach natychmiast zawrzało od pochwał
  • Gwiazda TVP nie kryje, że debiut w “Pytaniu na Śniadanie” był dla niej stresującym doświadczeniem

Debiutująca prowadząca “Pytania na Śniadanie” najwyraźniej lubi zaskakiwać swoich fanów. Wiadomość o nowej roli Izabelli Krzan w telewizji śniadaniowej TVP sama w sobie była sporą rewelacją, nawet pominąwszy kwestię odejścia byłej prezenterki stacji Marzeny Rogalskiej. Doświadczająca nowych zawodowych wyzwań Izabella Krzan zawsze znajdzie jednak chwilę na to, by przypomnieć się obserwatorom w mediach społecznościowych.

Prowadząca “Pytanie na Śniadanie” promuję polską markę. Uwagę przykuwa jej strój

W tym, że debiutująca prowadząca programu “Pytanie na Śniadanie” zgodziła się szepnąć parę przychylnych słów o konkretnej marce, nie jest niczym szczególnie nietypowym. Wiele postaci polskiego show-biznesu podejmowało już współpracę z mniejszymi lub większymi przedsiębiorstwami, zazwyczaj reklamując produkty na Instagramie lub Facebooku.

Izabelli Krzan najwyraźniej przypadły do gustu produkty jednej z polskich marek. W najnowszej publikacji na Instagramie prowadząca format “Pytanie na Śniadanie” pokazała się w oferowanym przez firmę komplecie bielizny. Tym samym oczarowała pokaźne grono ponad 200 tys. obserwujących.

- Kawka, słoneczko i połowicznie leniwy dzień. Nie narzekam. Pysznej kawusi! - napisała prezenterka, później dodając parę słów na temat wspomnianej wcześniej firmy.

Wspomnienie o śp. Darii TrafankowskiejWspomnienie o śp. Darii TrafankowskiejCzytaj dalej

Na potrzeby fotografii prowadząca program “Pytanie na Śniadanie” włożyła komplet ozdobionej koronkami bielizny. Tym samym odsłoniła między innymi swoje nogi, co z pewnością przypadło do gustu wielu fanom. Pod zdjęciem posypały się przychylne komentarze i emotki reprezentujące płomienie.

-Nogi to do samego nieba! - podzielił się opinią jeden z internautów.

Wśród komentujących znaleźli się i tacy, których uwagę skradły nieco mniej oczywiste, widniejące na fotografii szczegóły. Z morza komplementów pod adresem prowadzącej “Pytania na Śniadanie” wyłowić można i bardziej praktyczne przemyślenia pośrednio dotyczące zdjęcia codziennego.

- Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to ten kaloryfer, gdzie jeszcze można znaleźć taki zabytek? - zastanawia się komentujący.

Wyjątkowo stresujący debiut

Po głośnym odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP stanowisko prowadzącej w “Pytaniu na Śniadanie” nieoczekiwanie zostało pozbawione właściciela. Szybko okazało się, że na miejsce Rogalskiej wskoczy właśnie Izabella Krzan. Pierwszy występ w telewizji śniadaniowej miał być dla nowej prezenterki wyjątkowo stresujący.

-Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w "Pytaniu na śniadanie". Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana - wyjawiła w relacji na Instagramie Izabella Krzan.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Telemagazyn, Instagram, Plejada

Następny artykuł