Rebecca Landrith nie żyje Żródło: youtube.com/TheCinema Couch

Nie żyje Rebecca Landrith, amerykańska modelka. Kobieta została zamordowana, miała tylko 47 lat

12 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Nie żyje była amerykańska modelka Rebecca Landrith. Ciało 47-latki zostało znalezione przy autostradzie. Śledczy znaleźli w nim 18 ran postrzałowych. Podejrzany o brutalne morderstwo usłyszał już pierwsze zarzuty.

  • Rebecca Landrith była finalistką konkursów Miss Manhattan 2014 i America's It Girl Miss Lady Liberty
  • 47-latka została znaleziona martwa przy autostradzie w Pensylwanii
  • Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kobietę postrzelono aż 18 razy
  • O morderstwo modelki podejrzany jest 28-letni mężczyzna

Rebecca Landrith nie żyje. W niedzielę rano jej ciało znalazł pracownik PennDot – agencji nadzorującej transport na drogach w Pensylwanii. Martwa modelka leżała tuż przy autostradzie międzynarodowej numer 80 w Union County.

Nie żyje Rebecca Landrith. Została brutalnie zamordowana

Po znalezieniu ciała 47-letniej amerykańskiej modelki pracownik służb drogowych natychmiast powiadomił o tym funkcjonariuszy policji. Kobieta nie miała przy sobie jednak żadnych dokumentów. Śledczy mieli zidentyfikować ją dopiero na podstawie odcisków palców.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, Rebecca Landrith została w okrutny sposób zamordowana – w jej ciele znajdowało się aż 18 ran postrzałowych. Bezpośrednią przyczyną zgonu miały być strzały oddane w głowę i szyję.

Policja zatrzymała podejrzanego

Podczas przeszukiwania zamordowanej śledczy znaleźli paragony wskazujące na to, że w ostatnim czasie podróżowała ona przez Indianę i Wisconsin. W kieszeni modelka miała także notatkę, na której widniało imię i nazwisko mężczyzny, a także jego numer telefonu i adres mailowy. W ten sposób policjanci trafili na ślad 28-letniego Tracy'ego Rollinsa.

„Dumka na dwa serca” nie była pisana z myślą o Edycie Górniak. Miała ją zaśpiewać popularna aktorka„Dumka na dwa serca” nie była pisana z myślą o Edycie Górniak. Miała ją zaśpiewać popularna aktorkaCzytaj dalej

Niedługo po zatrzymaniu podejrzanego śledczy odkryli kolejne dowody zbrodni – w samochodzie mężczyzny znajdowały się łuski po nabojach oraz ślady krwi. 28-latek miał próbować zmazać je środkami czyszczącymi, jednak nie udało mu się ukryć wszystkiego.

Podejrzanemu o morderstwo modelki postawiono już pierwsze zarzuty. 28-letni Tracy Rollins ma odpowiedzieć za morderstwo i znęcanie się nad zwłokami. Mężczyzna nie przyznaje się do winy i cały czas utrzymuje, że nigdy nie poznał Rebecci Landrith. 47-latka mogła jednak posługiwać się fałszywym imieniem.

Kim była Rebecca Landrith?

Rebecca Landrith zasłynęła jako modelka – kobieta była finalistką konkursów Miss Manhattan 2014 i America's It Girl Miss Lady Liberty. Uwielbiała także grać na skrzypcach. Zarówno moda, jak i muzyka, były jej największymi pasjami.

- Uwielbiam modę i branżę. Jestem osobą o pogodnym usposobieniu i ciepłym sercu – napisała niegdyś o sobie w katalogu modelek i modeli.

Rebecca Landrith miała starszego brata George'a. Mężczyzna ujawnił jednak, że 47-latka nie utrzymywała bliskich kontaktów z rodziną. Napięta atmosfera między bliskimi miała trwać od ponad pięciu lat.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Radio Zet, Plotek

Następny artykuł