Waldemar Goszcz - córka Żródło: East News/PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 10.05.2002 Tramwaj Rexony N/Z:Goszcz Waldemar

Córka Waldemara Goszcza wyrosła na prawdziwą piękność. Dziewczyna spodziewa się pierwszego dziecka

12 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Gdy Waldemar Goszcz zginął w wypadku samochodowym, jego córka miała zaledwie sześć lat. Dziś jest dorosła, próbuje swoich sił w modelingu, a już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Niedawno w sieci pojawiły się przepiękne zdjęcia z sesji ciążowej, której bohaterami są właśnie Wiktoria i jej partner Adam.

  • Wiktoria Goszcz miała 6 lat, gdy jej ojciec zginął w wypadku
  • Córka Waldemara Goszcza postanowiła pójść w jego ślady i zaczęła pracę jako modelka
  • 23-latka jest w zaawansowanej ciąży
  • W mediach społecznościowych ukazały się zdjęcia z jej sesji ciążowej

Media społecznościowe obiegły najnowsze zdjęcia córki Waldemara Goszcza. 23-letnia Wiktoria i jej partner Adam już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. W oczekiwaniu na narodziny synka wzięli udział w upamiętniającej ten okres sesji zdjęciowej.

Córka Waldemara Goszcza wyczekuje narodzin pierwszego dziecka

Wiktoria Goszcz coraz częściej udziela się w social mediach. Młoda kobieta poszła w ślady swojego zmarłego ojca i na poważnie zainteresowała się sztuką i modelingiem. W pewnym momencie chwaliła się także osiągnięciami w karierze bookerki – osoby pośredniczącej między modelami a klientami.

Kilka miesięcy temu obowiązki 23-latki musiały zejść jednak na dalszy plan, ponieważ w jej życiu doszło do pewnej ogromnej zmiany – za pośrednictwem Instagrama Wiktoria ogłosiła, że razem z ukochanym spodziewają się pierwszego dziecka. Dziewczyna nie kryła ogarniającej jej radości.

- Cześć wszystkim! Dzisiaj razem z Adasiem postanowiliśmy podzielić się z Wami odrobiną naszego szczęścia. Nasze szczęście ma już 19 tygodni i jest wielkości mango – pisała wówczas na Instagramie.

18-letnia gwiazda TikToka odebrała sobie życie. Rodzina jest załamana18-letnia gwiazda TikToka odebrała sobie życie. Rodzina jest załamanaCzytaj dalej

Od tego czasu Wiktoria Goszcz regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami najnowszymi ujęciami swojego ciążowego brzuszka. Ostatnio wraz z narzeczonym zdecydowali się nawet na udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jej efekty pojawiły się na instagramowym profilu fotografki. Szczęśliwa Wiktoria odpowiedziała na nie trzema symbolicznymi serduszkami.

Do porodu Wiktorii Goszcz nie zostało już wiele czasu. 23-letnia córka Waldemara Goszcza ma urodzić chłopca. Para nie zdradziła jeszcze, jakie maleństwo otrzyma imię.

Gdy zginął jej tata, miała sześć lat

Wiktora Goszcz jest córką Waldemara Goszcza – wokalisty i aktora, któremu rola w serialu „Adam i Ewa” przyniosła ogólnopolską popularność. 29-letni mężczyzna stał u progu wielkiej kariery. Myślano o nim, że jest ogromną nadzieją polskiego kina.

Przed Waldemarem Goszczem było całe życie. Niestety, 24 stycznia 2003 roku media obiegły wiadomości o śmiertelnym wypadku samochodowym z jego udziałem. W okolicach Ostródy samochód prowadzony przez 29-letniego aktora czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem.

W samochodzie oprócz Waldemara Goszcza znajdowali się aktor Cezary Pazura i muzyk Filip Siejka. Obu mężczyznom udało się przeżyć. Kierowca zginął jednak na miejscu. W chwili jego śmierci jego jedyna córka Wiktoria miała sześć lat.

Waldemar GoszczWaldemar Goszcz i Katarzyna Chrzanowska na planie serialu „Adam i Ewa” (Źródło: East News)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Kobieta, RMF MAXXX, Plejada

Następny artykuł