Swiatgwiazd.pl
Robert Makłowicz EA

TRICOLORS/East News

Robert Makłowicz szczerze o swoim małżeństwie. Karierę zawdzięcza żonie

18 Lipca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Robert Makłowicz to bez wątpienia jeden z największych autorytetów kulinarnych w Polsce. Prywatnie wiedzie szczęśliwe życie u boku żony, z którą doczekał się dwóch synów. Niewielu wiedziało, że to właśnie jej gwiazdor zawdzięcza karierę w mediach. „Jest moim kierownikiem produkcji” – zdradził Makłowicz w wywiadzie dla magazynu „Świat i ludzie”.

  • Robert Makłowicz jest znanym i cenionym krytykiem kulinarnym

  • Wraz z żoną Agnieszką doczekał się dwóch synów – Mikołaja i Ferdynanda

  • Pierwszy odcinek programu Makłowicza w telewizji powstał dzięki jego żonie

Robert Makłowicz zasłynął na antenie Telewizji Polskiej jako prowadzący program „Makłowicz w podróży”. Krytyk ujął widzów szeroką wiedzą kulinarną, a także dużymi pokładami dobrego humoru. Mimo zakończenia współpracy z TVP wciąż cieszy się sporą popularnością.

Jarosław Bieniuk - ea (4)

Jarosław Bieniuk z partnerką świętują pierwszą rocznicę związku. Fani gratulują

CZYTAJ DALEJ

Robert Makłowicz o relacji z ukochaną żoną

Bez wątpienia największym życiowym sukcesem Roberta Makłowicza jest rodzina. Gwiazdor od trzydziestu lat pozostaje w związku małżeńskim z ukochaną Agnieszką, z którą doczekał się dwóch synów – Mikołaj kończy w tym roku dwadzieścia dziewięć lat, młodszy Ferdynand celebrować będzie natomiast dwudzieste piąte urodziny.

Agnieszka i Robert nigdy nie ukrywali, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Oboje dużą uwagę poświęcają też jednak pracy. Okazuje się, że w tym temacie dogadują się równie dobrze. Co więcej, to dzięki ukochanej żonie Robert Makłowicz jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnym znawcą kulinariów w Polsce.

O relacji z żoną, nie tylko tej prywatnej, Robert Makłowicz opowiedział w rozmowie dla magazynu „Świat i ludzie”. Jak zdradził, wiele lat temu to właśnie Agnieszka namówiła go do pracy przy programie telewizyjnym. Można więc śmiało powiedzieć, że kobieta jest dla Makłowicza żoną, ale też matką jego sukcesu.

- Moja żona (...) namówiła mnie do tego, żeby zrobić pilotażowy odcinek programu kulinarnego. Od początku, aż do dziś, jest moim kierownikiem produkcji – przyznał Makłowicz w wywiadzie.

Rozumieją się bez słów

Robert i Agnieszka spędzają ze sobą wiele czasu. Jak się okazuje, małżeństwo dzieli ze sobą nie tylko życie prywatne, ale też zawodowe. Ani jemu, ani jej nie przeszkadza jednak taka sytuacja. Oboje mają podobne pasje i spojrzenie na świat.

Tegoroczne wakacje Robert i Agnieszka Makłowiczowie spędzają w Chorwacji. Małżeństwo ma tam dom, w którym z przyjemnością przebywa przez cztery miesiące w roku. Krytyk kulinarny zdradził, że dzięki temu nauczył się nawet mówić w rodowitym języku tamtejszych mieszkańców.

- (...) uczyłem się od ludzi. Mówię nawet z akcentem dalmatyńskim – powiedział.

Wakacyjnemu odpoczynkowi towarzyszyć będzie oczywiście praca. Warto zaznaczyć, że po zakończeniu współpracy z TVP Robert Makłowicz nie przerwał swojej kulinarnej kariery w mediach. Obecnie nagrywa nowe odcinki na swój kanał w serwisie YouTube.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Michał Szpak przeszedł tym razem samego siebie. Co stało się z jego twarzą?

  • Kasia Cichopek zrelacjonowała, jak teraz wygląda praca na planie "M jak miłość". "Dramat"

  • Doda pokazała naturalne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół


Źródło: PomponikJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >