Roksana Węgiel w zupełnie nowej roli Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 07.12.2020 Nagranie programu Jaka to melodia? n/z: WEGIEL ROKSANA

Roksana Węgiel wystąpi w programie "Dance dance dance"

4 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Roksana Węgiel znów zaskakuje. 16-letnia wokalistka zdecydowała się na udział w kolejnej edycji programu „Dance Dance Dance”. Do wspólnej przygody zaprosiła swoją przyjaciółkę Oliwię. W sieci pojawił się pełny spis uczestników, którzy wiosną wystąpią na scenie TVP.

  • Ruszyły treningi do trzeciej edycji „Dance Dance Dance”
  • Na scenie TVP wystąpią m.in. Roksana Węgiel i Stanisław Karpiel-Bułecka
  • Emisja pierwszego odcinka odbędzie wiosną na antenie TVP

Fani Roksany Węgiel oszaleją z radości. 16-letnia piosenkarka, której sławę przyniosła wygrana podczas Eurowizji Junior 2018, wystąpi bowiem w programie „Dance Dance Dance”. To już trzecia odsłona popularnego show.

Roksana Węgiel w „Dance Dance Dance”. Kto jeszcze znalazł się na liście?

„Dance Dance Dance” to holenderski program, który w Polsce ma za sobą już dwie edycje.Zgodnie z zasadami we wszystkich odcinkach uczestnicy występują w parach i odtwarzają układy taneczne ze znanych charakterystycznych teledysków, takich jak „Bad Romance” Lady Gagi.

Pierwszą edycję „Dance Dance Dance” wygrali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. W drugiej zwyciężyła natomiast para Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Matusz Janusz. Kto ma szansę na wygraną w kolejnej edycji show?

Zdecydowanie największe poruszenie w mediach wywołała wiadomość o tym, że na liście uczestników „Dance Dance Dance” znalazła się Roksana Węgiel. 16-letnia piosenkarka ma wystąpić na scenie TVP razem ze swoją przyjaciółką, Oliwią Górniak. Węgiel rzeczywiście wspominała niedawno na Instagramie, że ma „dużo tajnych aktywności”.

Dla młodszej o 10 lat Joanny zostawił żonę. Poruszająca historia miłosna Andrzeja StrzeleckiegoDla młodszej o 10 lat Joanny zostawił żonę. Poruszająca historia miłosna Andrzeja StrzeleckiegoCzytaj dalej

Kolejnym uczestnikiem na liście jest Stanisław Karpiel-Bułecka. Wokalista będzie odtwarzał światowe teledyski w parzy z aktorką Anną Matysiak. Na tej samej scenie wystąpią także Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, czyli para z programu „Rolnik szuka żony”.

To nie koniec rewelacji – sił w „Dance Dance Dance” spróbują również Ola Nowak i Damian Kordas, czyli influencerzy, którzy wcześniej tańczyli już w „Tańcu z Gwiazdami”. Jednymi z ich rywali będą Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy – drużyna znana z „Pytania na śniadanie”.

Ostatni na liście znaleźli się aktorka Olga Łasak i Paweł Cieślak. Rywalizacja na pewno będzie zawzięta!

Trzecia edycja „Dance Dance Dance”. Kiedy premiera?

Kolejna odsłona popularnego programu TVP ma pojawić się na ekranach telewizorów już podczas wiosennej ramówki. Emisja pierwszego odcinka przewidywana jest na przełomie lutego i marca.

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że w jury ponownie zasiądzie Anna Mucha. Czy na ocenianie uczestników zdecyduje się także Ida Nowakowska, która niedawno poinformowała, że spodziewa się dziecka? Tego dowiemy się już wkrótce.

Dance Dance DanceJury 2. edycji "Dance Dance Dance" (Źródło: Facebook/Dance Dance Dance TVP)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Eska

Następny artykuł