Ida Nowakowska potwierdza ciążę Żródło: pytanienasniadanie.tvp.pl, produkcja TVP (zdjęcie poglądowe)

Ida Nowakowska potwierdziła na wizji, jest w ciąży. Wiemy, kiedy urodzi

26 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Ida Nowakowska na wizji przekazała fanom wspaniałą wiadomość. Okazało się, że gwiazda TVP jest już w 6. miesiący ciąży. To tym bardziej wesoła nowina, że prezenterce bardzo zależało na posiadaniu potomstwa, jednak długo nie mogła zajść w ciążę.

Ida Nowakowska podbiła serca widzów w talent show TVN, You Can Dance – Po prostu tańcz, gdzie dała się poznać jako wybitna tancerka. W 2019 roku została proawdzącą show TVP Dance, dance, dane i Pytanie na śniadanie, rok później prowadziła Ameryka da się lubić.

26 stycznia przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość - już w maju zostanie mamą. To dla niej ogromny powód do radości, bowiem już od jakiegoś czasu gwiazda starała się zajść w ciążę, rozważała nawet adopcję.

Ida Nowakowska w ciąży

Ida Nowakowska może pochwalić się udanym i spokojnym życiem prywatnym. Od lat jest w związku z Jackem Herndonem. Para wzięła ślub w 2015 roku i od tej pory tworzą szczęśliwe małżeństwo, jednak cały czas podróżowali.

Wszystko przez to, że mąż prezenterki mieszkał w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi, a ona chciała robić karierę w Polsce. W końcu mężczyzna postanowił podjąć dezycję o przeprowadzeniu się do Polski, by być ze swoją ukochaną.

Edyta Górniak we łzach wylewa żale na Instagramie. Edyta Górniak we łzach wylewa żale na Instagramie. "Nie można się obrażać na śmierć"Czytaj dalej

Tancerka nigdy nie ukrywała, że pragnie mieć dziecko. Niestety, los nie sprzyjał parze, która bardzo długo starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Ida Nowaowska zaczynała poważnie myśleć o adopcji, aby spełnić swoje marzenie o byciu mamą.

Okazało się jednak, że w końcu się udało, a gwiazda TVP 26 stycznia przekazała fanom radosną nowinę o swojej ciąży. Od pół roku trzymała wieść w tajemnicy, być może nie chcąć zapeszać.

Przy okazji tematu, jak gwiazdy ujawniają swoją ciążę, prowadząca sama przyznała się, że nosi w brzuchu dziecko. Rozradowana ekpia od razu wprowadziła do studia tort, a chwilę później na oficjalnym Instagramie śniadaniówki pojawił się post.

- To już 6. miesiąc! Nasza pytaniowa rodzinka się powiększa - napisała pod zdjęciem ekipa Pytanie na śniadanie. Dodali także zdjęcie szczęśliwej Idy, na którym trzyma torcik z napisem "boy or girl" czyli po polsku "chłopiec czy dziewczynka".

Gwiazda przyznała, że dziecko rusza się jak szalone, a rakcje redakcyjnych kolegów wywolała u niej łzy wzruszenia, których nie mogła opanować. Sama zainteresowana nie zdradziła jeszcze ani płci ani imion, jakie wybrała z mężem dla swojej pociechy.

Kiedyś zwierzyła się, że najbardziej chciałaby mieć córeczkę, którą nazwałaby Scarlett. Być może sama gwiazda nie wie jeszcze, czy na świat przyjdzie chłopczyk czy dziewcznka. Już w maju wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Jatrząb Post

Następny artykuł