Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska potwierdza ciążę

pytanienasniadanie.tvp.pl, produkcja TVP (zdjęcie poglądowe)

Ida Nowakowska potwierdziła na wizji, jest w ciąży. Wiemy, kiedy urodzi

26 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Ida Nowakowska na wizji przekazała fanom wspaniałą wiadomość. Okazało się, że gwiazda TVP jest już w 6. miesiący ciąży. To tym bardziej wesoła nowina, że prezenterce bardzo zależało na posiadaniu potomstwa, jednak długo nie mogła zajść w ciążę.

Ida Nowakowska podbiła serca widzów w talent show TVN, You Can Dance – Po prostu tańcz, gdzie dała się poznać jako wybitna tancerka. W 2019 roku została proawdzącą show TVP Dance, dance, dane i Pytanie na śniadanie, rok później prowadziła Ameryka da się lubić.

26 stycznia przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość - już w maju zostanie mamą. To dla niej ogromny powód do radości, bowiem już od jakiegoś czasu gwiazda starała się zajść w ciążę, rozważała nawet adopcję.

Ida Nowakowska w ciąży

Ida Nowakowska może pochwalić się udanym i spokojnym życiem prywatnym. Od lat jest w związku z Jackem Herndonem. Para wzięła ślub w 2015 roku i od tej pory tworzą szczęśliwe małżeństwo, jednak cały czas podróżowali.

Wszystko przez to, że mąż prezenterki mieszkał w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi, a ona chciała robić karierę w Polsce. W końcu mężczyzna postanowił podjąć dezycję o przeprowadzeniu się do Polski, by być ze swoją ukochaną.

Tancerka nigdy nie ukrywała, że pragnie mieć dziecko. Niestety, los nie sprzyjał parze, która bardzo długo starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Ida Nowaowska zaczynała poważnie myśleć o adopcji, aby spełnić swoje marzenie o byciu mamą.

Okazało się jednak, że w końcu się udało, a gwiazda TVP 26 stycznia przekazała fanom radosną nowinę o swojej ciąży. Od pół roku trzymała wieść w tajemnicy, być może nie chcąć zapeszać.

Przy okazji tematu, jak gwiazdy ujawniają swoją ciążę, prowadząca sama przyznała się, że nosi w brzuchu dziecko. Rozradowana ekpia od razu wprowadziła do studia tort, a chwilę później na oficjalnym Instagramie śniadaniówki pojawił się post.

- To już 6. miesiąc! Nasza pytaniowa rodzinka się powiększa - napisała pod zdjęciem ekipa Pytanie na śniadanie. Dodali także zdjęcie szczęśliwej Idy, na którym trzyma torcik z napisem "boy or girl" czyli po polsku "chłopiec czy dziewczynka".

Gwiazda przyznała, że dziecko rusza się jak szalone, a rakcje redakcyjnych kolegów wywolała u niej łzy wzruszenia, których nie mogła opanować. Sama zainteresowana nie zdradziła jeszcze ani płci ani imion, jakie wybrała z mężem dla swojej pociechy.

Kiedyś zwierzyła się, że najbardziej chciałaby mieć córeczkę, którą nazwałaby Scarlett. Być może sama gwiazda nie wie jeszcze, czy na świat przyjdzie chłopczyk czy dziewcznka. Już w maju wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Prezes TVP z żoną lada moment zostaną rodzicami. Znamy płeć dziecka

  • Wypomniała wiek Małgorzacie Rozenek-Majdan. Reakcja gwiazdy była natychmiastowa

  • Muzyk Lady Pank błaga wszystkich o pomoc. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie syna

Źródło: Instagram, Jatrząb Post

Tagi:

Sara OsieckaAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >